Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Da ni e chestita novata tema. Mnogo mi xaresva i zaglavieto, pozdravlenia za izbora na ime. Simple Smile)) Simple Smile

# 16
  • Мнения: 239
 newsm51 за Уомби и всички отново завърнали се във форума.

Мен също ме интересува от какво се появяват кокошите тръни, че дъщерята напоследък има много. Аз и лепя от тези специалните лепенки с променлив успех, ще опитам препоръката за прополиса.

# 17
  • Vienna
  • Мнения: 261
Вирусно заболяване е. Вирусите се казват HPV имат много разновидности. Тези  по краката са безобидни, но има и подобни по половите органи и част от тях  причиняват рак на шийката на матката. Пък и други раци... 

# 18
  • Мнения: 24
за съжаление не съм в Австрия и не мога да ви дам съвет къде можете да намерите прополис. При моето дете се появи първо един кокоши трън и аз в стремежа си да го изгоря с някакво лекарство явно съм го разнесла из цялото стъпало. Появи се от вирус от басейна, в който ходеше на плуване, защото и родителите на други деца се оплакаха от същия проблем. Кожната лекарка, която ми даде съвета за прополиса ми обясни, че така се лекуватт и доста по-тежки случаи, но комбинирани с лекарство, мисля казваше се Изопринузин (не съм съвсем сигурна за името и изписването - имуностимулант). Надявам се да се справите, защото знам каква мъка и болка за децата е.

# 19
  • Мнения: 343
И ние си довлякохме кокошите тръни от басейна в хотела в гърция, където бяхме на море. Аз съм ловила такава гадост в бургас на море, без басейн. На себе си много садистично ги одялках с бръснарско ножче, но синковчето иде нежно  Rolling Eyes
Прополис разбрах се купувал в църква, дето правят свещи:) ще докладвам за резултат.

Облак, а за таз нова ваксина против половия hpv имаш ли мнение? Не че ще тръгна да я слагам, но помна че я препоръчваха и за момчета да не разнасат вируса...

# 20
  • Vienna
  • Мнения: 261
Ди, айде да ходиме на бар, че във форума не смея да се изкажа за ваксините. Иначе и обрязването на момченцата се препоръчва от хигиенична гледна точка... Не знам. Според мене ниската инцидентност на рак на маточната шийка по тези страни (там където мъжете масово са обрязани) се дължи повече на факта, че жените нямат толкова партньори, а не на високия хигиеничен стандард.
На Ноибаугасе има един магазин за пчелни продукти.

# 21
  • Мнения: 723
Привет и от мен в новата тема. Много благодаря на всички, които ми писаха по въпросите за ДГ и ваксините   bouquet

# 22
  • Vienna
  • Мнения: 266
Запис! Тъкмо се връщам от БГ, топло ( даже вчера цяла нощ се потих като прасе) 25Co! Бях по сандали, кеф! Но Макси като ми вдигна температура в петак, та до сега, мн ми е мъчно за него.
Ужас с тея кокоши тръни, вие ще ме отлажете от басейните, във Виена някой хващал ли е от басейн? И как може да се предпази човек?
Илянка, мерси за новата тема!

# 23
  • Мнения: 343
Pate
Добре се завърнала от топлите страни.
Няма да се плашиш от кокоши тръни, Алекс с тях си ходи 2 *  седмично на плуване. Ние сме на принципа което не ме убие ме прави по силен Simple Smile сега спи с топчета прополисова свещ в кратерите нс ходилата, които му издълбах... Да видим.
Макси скоро да се оправя да не губи от училище.

# 24
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Торбестото,   bouquet Издай стихосбирка от добри хрумки! Талантлива си! Даже забелязах, че от немската тема те плагиатстват, но това е съдбата на всеки с оригинална мисъл  Wink
До Ди-то и Докторката: Да внимавате с уговорките за бар! Или да са във време, когато мама не е във Виена да си изпълнява бабинските задължения, или се уговаряйте тайно от дзверО. Иначе ви е спукана работата с разговори за ваксини  Whistling Линкче искате ли?  Flutter
Пате, ти се размаза от пътуване! Ах, как ми се иска топло сандалено време!!! На Макси - да се оправя бързо!
Жени, всичко разбирам, само това с ракията сутрин ме размазва! Предпочитам да си пия кафе по тия часове. После става и ракия, но просекото на Долче ми липсва! Идеи да я хлъзнем да се върне? И другарката Елица да се обади, ако може! Тя не пие и скоро няма да пропие, но ми е хубаво да я чета! Имам още няколко имена, дето са ми в списъка на носталгията... Надявам се да се обадят.
Мели,  Peace
Успешна седмица ви пожелавам!   bouquet

# 25
  • Мнения: 343
добро утро! morning morning

Рени
аз че вампирствам по нощите си има причина, ами тебе сън що не те лови?
а за линкчето... Whistling

запис за сряда да взема Филип от градина?

# 26
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен! Това с прополиса мога да кажа, че при мен беше успешно, когато бях ученичка ми се беше появил кокоши трън и след хубаво накисване първо на мястото с топла вода, слагах по едно парче размекнат прополис и отгоре лепенка, за около 2 седмици всичко изчезна. успех в лечението, че е много мъчително!

# 27
  • Мнения: 957
Пате, това с кокошите тръни е като с херпесите. Носиш си вурусчето доката имнунната система не получи от някъде пробив и да цъфне я трън, я херпес. Вирусите са различни разбира се.
 
Аз да питам докторите, защо като съм болна ме питат за цвета на храчките - жълти, зелени или кафеви? (много сутришна оригинална тема за разговор, нали  Grinning )

Какво са ме изплагиатствали, бе Рени? Нямат  страх тия хора от авторски права!!!

Да питам, все пак се понасъбрахте доста хора, някой знае ли онлайн платформа за ръчно изработени неща (бижута) или някъде, не в онлайн пространството, където могат да се дават на консигнация? Че ме е обхванала една креативност напоследък...
Върти ми се из главата също нещо като коледен щанд с каритативна цел, нио не ми е узряла идеята, а и с две торпеда в къщи е трудна работа...
има ли други съзидатели  Sunglasses тук?  

# 28
  • Мнения: 4 300
etsy.com е световният пазар, фейсбук е родният:)
Имам приятелки, които вършеят и на двете места. Една ми е по близка, тя продава чрез ФБ, в общи линии не си дава зор, точно като хоби започна, но е доволна от припечеленото.
В нашия район има два магазина за подобни неща ( едното е фризьорски салон, където собственичката продава ръчно изработени бижута, изглеждат добре), другото е специален магазин за ръчно изработени лампи, чаши, декорации, възглавници и т.н. И те не ми изглеждат като да са пред фалит, а са на скъпо място. Не знам обаче как работят, дали става дума за личен труд, или продават на консигнация чужди неща.

# 29
  • Мнения: 343

Аз да питам докторите, защо като съм болна ме питат за цвета на храчките - жълти, зелени или кафеви? (много сутришна оригинална тема за разговор, нали  Grinning )


Трябва да си страшен телепат, точно сутринта си мислех, покрай вкусната тема за кокошите тръни, че липсват храчките и гнойта  Joy Joy Joy и хоп...

  bouquet направо до сълзи се смях, както ми е ревливо днес, добре ми дойде!

Общи условия

Активация на акаунт