БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване-24

  • 23 318
  • 761
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15 379
Ама виж сега - не е нужно да копираш първият си пост във всеки следващ.

Като реве, защо мислиш, че е гладна?
С какво храниш в момента?

# 61
  • Мнения: 27
със Фризолак 1

# 62
  • Мнения: 15 379
Лактана, Милумил, Хипп вземи.
И остави детето само на мляко, без никакви пюрета.

# 63
  • Мнения: 513
 моята дъщеря беше така, забележи езика, бял ли е, дали има афти, може и от това да не яде и да реве. Иначе не я насилвай, мини ако сте на 6 хранения мини на 5, оставяй я да огладнява. Период е ще отмине. Ние бяхме така от 2-ри месец и доста зор видях, много се притеснявах също като теб, но не беше нужно, сега и сега пак е злояда.  Laughing  Peace
П.С препоръчвам също, Аптамил и Хумана Wink

# 64
  • Мнения: 27
 вземала съм и аптамил и хипп ....и много още но все едно и също,дне даже ми аде само 80мл Sad
езика и е бял ,но педиатарката каза че не са афти а от млякото, а той си е бял така от първия месец Sad
БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРИТЕ

# 65
  • Мнения: 15 379
Възможно е да има гъби по езика и да я боли, когато се храни, затова и яде малко.
Така или иначе 500 грама за 1 месец и то от 4-месечно бебе са качени не от недохранване Wink.

# 66
  • Мнения: 7 987
На 4 месеца езика не трябва да и е бял, защото слюнчестите жлези започват да работят още в 3-ти месец .

# 67
  • Мнения: 513
езика не трябва да е бял, вземи и дактарин, намажи бибероната и след хранене дай на детето да смучи , така няколко пъти, предполагам ще има ефект, при мен имаше  Peace
А педито, хубаво ти е казала че е от млякото, но точно това пречи, за да се храни и трябва да го махнеш. Wink

# 68
  • Мнения: 15 379
Белият език не е гаранция за гъби в устната кухина.
Моето дете докато пиеше мляко, все му беше беличко езичето, но пиеше мляко като змей.
Бих се доверила на лекаря - тя е видяла детето, тя е лекар, тя може да прецени най-добре.

# 69
  • Мнения: 27
много ви благодаря ,ще пробвам с дактарин - в неделя сме на консултация и ще видим колко е качила Sad но тя 3 месец ядеше повечко а сега хептем намали -днес ми яде по 80 мл;( незнам какво да я правя no no

# 70
  • Мнения: 513
Белият език не е гаранция за гъби в устната кухина.
Моето дете докато пиеше мляко, все му беше беличко езичето, но пиеше мляко като змей.
Бих се доверила на лекаря - тя е видяла детето, тя е лекар, тя може да прецени най-добре.

по принцип езика трябва да е червено-розов, а не бял. Моята бебка 1-я месец лапаше като змей, и после ела да видиш, езика и стана даже и зелен от чайовете с копър. Laughing Спрях чая, взех и дактарин и всичко олекна, притеснения, нерви и т.н. Моето педи също не я тревожеше езика че и е бял, но явно на детето не му е комфортно и си го показа. Peace
Всеки решава, мен ме посъветва една приятелка и аз не се поколебах, направих го.
Успех на консултацията, дано да ти минат тревогите по скоро. Peace

# 71
  • Мнения: 27 524
Хайде без дактарин без лекарско предписание, що за глупости  Naughty

Езикът на Камелия много често е от бял по бял и няма никакви бактерии, млечници, гъби или други култури.

Не препоръчвайте медикаменти по интернет без да сте медицинско лице и да сте видели бебето, безотговорно е, особено за майки, които биха действали на своя глава след подобен съвет!  Stop

Камелия е почти на 4м и яде по 90мл на хранене, не виждам проблем в 80-те  Peace

# 72
  • Мнения: 513
Блонди дактарина по никакъв начин няма да навреди на което и да е дете, вашия език не е винаги бял, а често. Което ще значи, че на моменти Камито е с бял език, на моменти не. Ако майката има глава, сама ще прецени дали да го вземе или не. Не и го бутам в ръцете.  Wink  А и темата е такава, всеки съветва какво ли не. Аз го споделям от личен опит, сблъсквала съм се с единтичен случай като на slimse . За това мога да изкажа мнение.  Hug

# 73
  • Мнения: 27
благодаря ,просто аз се притеснявам че е малко на 4 месеца по 80/90 мл - тя на един месец ми е яла повече Sad
а по принция колко грама трябва да изляжда за едно денонощие Hug

# 74
  • Мнения: 513
ако яде 6 пъти на ден 140мл, е = на 840мл за едно денонощие. Това е приблизително, може да изяжда и по малко, всяко дете е различно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт