Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 168

  • 37 034
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


К: "Това е нашият втори танц."
Ф: "Първият беше насила."
..................
К: "Него ден бях толкова развълнуван, колкото и днес. И тогава бяха хубави, но сега очите ти...са още по-красиви."

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


Той я гледа с толкова любов, но и тя му отговаря с красивите си очи...Очите и на двамата говорят....

# 32
  • Мнения: 4 966
Хоп! Стоп! Simple Smile Добър ден! Simple Smile)

Ооооооооооо знам аз кога да пристигна - винаги навреме за танците. Simple Smile)

Този е любимият ми танц... толкова го чаках, че когато го дочаках, направо го изживях. Simple Smile)

Последна редакция: ср, 05 дек 2012, 13:45 от marytza

# 33
  • Мнения: 3 234

Аз не ревнувам, Фатмагюл. Страхувам се. Страхувам се от това,
което могат да направят. Страхувам се да не те загубя.



Скрит текст:
Фатмагюл: Керим. Благодаря ти. От сутринта се подготвяше заради мен. Беше изморително, но си заслужаваше. Всичко беше много хубаво.
Керим: Така е. Доста се постарах. Но виждаш ли, изобщо не ми дойде на ум за фойерверките.
Фатмагюл: Керим недей, моля те!
Керим: Господ да го накаже онзи. Ще го накарам да си плати за това.
Фатмагюл: Керим, моля те…Очевидно е защо го прави. Не прави нищо. Поне този път ме послушай.
Керим: Не виждаш ли как ме провокира? Какво да направя, така ли да го оставя?
Фатмагюл: Една грешно направена стъпка, заради гнева ти, може да застрашиш цялото дело. Моля те, не прави нищо, което ще навреди на делото.  
Керим: И без това целта му е такава.
Фатмагюл: Прави всичко това от отчаяние. Защото е много самотен, много безпомощен. Осъзна, че е загубил всичко. Той всъщност отмъщава на себе си. Опитва се да нарани себе си.
Керим: Мога да му помогна да нарани себе си…Фука се, опитвайки се да те впечатли пред очите ми.
Фатмагюл: Той е никой за мен, дори и да ми свали звезди от небето. Мислиш, че може да ме впечатли, като парадира с парите на Яшаран ли? Той е бездушен, няма смисъл да ревнуваш.
Керим: Аз не ревнувам, Фатмагюл. Страхувам се. От онзи негодник и от мръсните кучи синове Яшаран. Страхувам се от това, което могат да направят. Страхувам се да не те загубя.
Фатмагюл: Не се страхувай.
Керим: Много те обичам.


Много важен момент. Фатмагюл благодари на Керим, казва му, че Мустафа и звездите да й свали, няма значение за нея. На думите "Страхувам се да не те загубя" отговаря "Не се страхувай", т. е. "твоя съм, никой друг не ме интересува, няма да ме загубиш". Малко сковано, но го докосна. Керим разбра посланието, за малко да я целуне. Нищо, че тя се уплаши и избяга. Беше развълнувана. Пробужда се найната чувственост. Расте не само доверието в Керим, но и привличането.
Да не забравяме, че на следващия рожден ден, Енисе вече ще е на път.  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 4 966
Кефят ме рускините, на които попаднах. Simple Smile)


БЛАГОСЛОВЕНИЕ НЕБЕС,ОН НЕ СТАНДАРТНАЯ ЗВЕЗДА,ОН ЗАДАЁТ СТАНДАРТ ДЛЯ ВСЕХ ЗВЁЗД ЭКРАНА!

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


И оная гад не може да не развали купона...

К: "Дай ми го."
"Изпращам ти пожеланията си. Точно 22 ч. За много години щастие. Мустафа."
К: "По дяволите, по дяволите."

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


Ф: "Керим....Благодаря. Подготвяше го от сутринта. Беше изморително. Но си заслужаваше. Всичко беше чудесно."
К: "Да. Много се постарах. Но и ти видя. Не бях помислил за фойерверки."

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


Ф: "Керим, недей."
К: "По дяволите. Ще го накарам да си плати."
..............
Ф: "Ясно е защо го е направил. Нищо не прави. Моля те. Поне веднъж ме послушай."
К: "Не виждаш ли как ме провокира. Да се преструвам, че нищо не е станало?"

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 382
 55
 Мариана bouquet за новата тема



една енергизираща снимка
/Енгин има в изобилие такива/ Laughing



"Точно в нём есть секрет,невозможно ведь обьяснить такое гипнотическое воздействие. Но попадают под его воздействие не все, а, наверное.флюиды, или волны определённой частоты, которые от него идут примагничивают тех, у кого такое же излучение или определённая аура."

Марица, тези рускини са дали май едно добро научно обяснение Peace Laughing


# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


Ф: "Защото е самотен, безпомощен. Много добре знае, че изгуби всичко. Всъщност отмъщава на себе си....Наранява себе си.."
К: "Много добре мога да му помогна да се нарани...Фука се. Опитва се да те впечатли."
Ф: "Той не е никой за мен, дори и да ми сваля звезди от небето."
.................
Ф: "Той е бездушен. Няма смисъл да ревнуваш от него."
К: "Не ревнувам, Фатмагюл. Страх ме е. От мръсните кучи синове...Страхувам се да не те загубя."
Ф: "Недей."

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


Вижте арабките с кого сравняват Берен за новия проект...с Анджелина Джоли - в ролята на "Г-н и г-жа Смит". Инфо от Beren Saat lovers - за него писахме вчера.
Скрит текст:
Kanal D started proadcasting the promo teasers of the new Beren Saat hit series "Intikam" (Revenge)
And obviously the teaser had gain alot of appreciation from Beren fans who are waiting her new apperence on screen, she showed with a dark short dress hiding a gun on her leg and that reminds us the scene of Angelina Jolie in "Mr & Mrs Smith" with her fiancé Brad Pitt.

On the other hand, Beren will be guest in ELLE Style Awards ceremony this friday 7 december with other famous stars such as Kıvanç Tatlıtuğ (Mohannad) , Mehmet Günsur, Hatice Aslan, Murat Boz, Ajda Pekan ...
We remind you that Beren Saat & Kıvanç Tatlıtuğ won the ELLE Style awards of best actress and best actor in 2010, this award is not given twice to a same star.

Beren Saat will incarnate "Efsun" (which means magic or also attractiveness) in the new series, who turns back to her hometown after becomming rich, in order to take revenge for the tragedy that happened in her family in her childhood, no one is aware that she is the same girl whose father was condamned for a crime he didn't commit.
Director is Mesude Erarslan, the same director of "Yaprak Dökümü". The broadcasting of INTIKAM will start in January 2013 on the turkish channel Kanal D

Последна редакция: ср, 05 дек 2012, 15:16 от mariana51

# 41
  • Мнения: 4 966
55
 Мариана bouquet за новата тема

една енергизираща снимка
/Енгин има в изобилие такива/ Laughing

Скрит текст:

"Точно в нём есть секрет,невозможно ведь обьяснить такое гипнотическое воздействие. Но попадают под его воздействие не все, а, наверное.флюиды, или волны определённой частоты, которые от него идут примагничивают тех, у кого такое же излучение или определённая аура."

Марица, тези рускини са дали май едно добро научно обяснение Peace Laughing


хи-хи... Енгиноманията ще предизвика научните среди към търсене на обяснение Simple Smile)) И аз имам свое научно обяснение. То е - емоционален глад. (за малко да напиша эмоциональный Simple Smile)) Съвременния живот, както е забелязал и Енгин, ни кара да филтрираме чувствата си, да не ги държим на показ, да ги потискаме и да се опитваме да ги забравим, за да не се затормозяваме от невъзможността да намерим решение на емоционалните си проблеми, състоящи се в липсата на споделяне. Това затормозява нашия дух, който се храни именно от емоциите на нашите преживявания. От тук и емоционалния глад, който Енгин задоволява с раздаването си (емоционално) на екрана. Тази негова способност да изживее и предаде в тънкости изключително сложни емоционални състояния ни пленява. Това, което той прави, ни липсва в живота. Затова потъваме образите на неговите герои и пием жадно "флуидите", които той ни поднася. Може да ви прилича на енергиен вампиризъм моята теория, но... мисля, че е факт... Както казват - тъжно, но истина.

Скрит текст:
Не! Не съм изживявал толкова силна любов. Мустафа е личност, която трябва да бъде оценена в това отношение. А и много хора желаят това. От друга страна, когато уловите любовта, трябва да знаете ценността й. Съвременният живот манипулира всичко. Дотолкова сме страхливи, че не може да изкажем чувствата помежду си. Мустафа привлича вниманието на хората, защото е в центъра на всичко, на всички чувства.
Разбира се, че аз не преживявам любовта като Мустафа. Даже го намирам за доста смел в някои моменти. Защото не се страхува да изживее дадено нещо или пък да стане за смях заради него. Казва на баща си, че обича Нарин. Около него всеки го мисли за луд. Но въпреки това той изживява докрай любовта си. Поема всички рискове за това. Това изисква много смелост наистина. Всъщност и ние понякога искаме да чувстваме така, искаме да кажем ,че обичаме до последно, но не можем. А Мустафа го може всичко това. И това всъщност е разликата между мен и всички свикнали на модерния начин на мислене и живот, и Мустафа. Тоест той не пропуска през филтър чувствата си, показва ги докрай.
Възможна е. Ако не мисля така, животът би бил доста безнадежден, би бил много сив. Всички бихме били много нещастни. Много хубаво е дори само да мечтаем за една такава любов, за това да може да обичаме някой толкова силно.
Само че аз пак се олях, така че по-добре да си дръпна ципчето... Simple Smile



Последна редакция: ср, 05 дек 2012, 15:29 от marytza

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


К: "Толкова много те обичам."
С какъв глас и го казааааа - върховно...секси звучене.
............
И един прекрасен заварчик. Радост за очите ни.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


К: "Какво става?"
Ф: "Излязоха."
К: "Иии."
Ф: "Провалих се."

Нашата хитруша...


# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


К: "Случва се. Не губи надежда. Не е като да го минаваш за първи път. Само не се предавай. Ще учиш повече и ще го вземеш."
................
Ф: "Следващият изпит е за...следващия клас."
К "Какво?"
Ф: "Хвана се."
К: "Ах ти...! Направо ме стъписа! Не е хубаво така Фатмагюл."
Ф: "Не мога да повярвам, че го взех."
К: "Щастлив съм да го чуя. Честито! Да го отпразнуваме ли довечера?"
Ф: "Добре, да поговорим после. Да не те задържам..."
К: "До скоро."
..............
К: "Чаят е от мен."

Общи условия

Активация на акаунт