Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 176

  • 90 290
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Добро утро!Честит празник на всички бивши,настоящи и бъдещи студенти!
Започват да стават тъжни сериите....
Кйде гледате оригиналните серии с хубавия превод?

# 76
  • Мнения: 2 195
Добро утро на всички ранобудни запленени Hug

Честит 8 декември на всички бивши, настоящи и бъдещи студенти


На всички студенти пожелавам да са любопитни, ученолюбиви и амбициозни като Хасрет (дори да нямат нейния мотив Wink) и да имат късмета да попаднат на такива чаровни преподаватели Heart Eyes

МамаАн  Hug

Клари, напомняш ми за Хасрет. Може би и затова така приемаш "героя нашего времени"  Peace.  Много рано си получила удари от живота, но вървиш напред решителна, отворена и усмихната към света.  newsm10

# 77
  • Мнения: 2 195
8ми декември е и една знаменателна дата на нашето време. Кара ни да си помислим какво е да си талантлив и обичан; какво е да си фен; какво е да прекрачиш границата, за да те забележат; какво е да изразиш спонтанно и свободно емоциите си, без да се страхуваш; какво е да искаш да живееш в свят без граници, без завист и омраза ...
Сигурно има и млади хора, които не свързват 8ми декември с Джон Ленън, с разтърсилата цял свят новина за убийството му, със 'стената на плача".  Това беше един от моите студенстки празници без обичайните шумни веселби. Един студенски клуб, препълнен с притихнали хора, на свещи, с музикатата му, с усещането, че не си сам...

Всичко е излято в една песен - пожелание - молитва.



Представи си да няма рай-
лесно е, ако се опиташ.
Да няма ад под нас,
а над нас да е само небето.
Представи си всички хора
живеещи за тези дни.

Представи си да няма страни-
не е трудно да го направиш.
Да няма за какво да убиваме и умираме
и религии да няма.
Представи си всички хора
да живеят в мир.

Може би ще кажеш,че съм мечтател.
Но не съм единственият.
Надявам се един ден и ти да се присъединиш към нас
и светът да стане едно цяло.

Представи си да няма господства-
чудя се дали можеш.
Да няма алчност и глад.
Едно човешко братство.
Представи си всички хора
да споделят един свят.

Може би ще кажеш,че съм мечтател.
Но не съм единственият.
Надявам се един ден и ти да се присъединиш към нас
и светът да съществува като едно цяло


# 78
  • Мнения: 4 535
Този път Баги ме изпревари  Joy Joy Покрай Джон, аз вече си бях избрала клипче с любимата четворка, затова добавям и него, като музикален поздрав Grinning Нали сме и музикална тема Peace

# 79
  • Мнения: 9 995
8ми декември е и една знаменателна дата на нашето време. Кара ни да си помислим какво е да си талантлив и обичан; какво е да си фен; какво е да прекрачиш границата, за да те забележат; какво е да изразиш спонтанно и свободно емоциите си, без да се страхуваш; какво е да искаш да живееш в свят без граници, без завист и омраза ...
Сигурно има и млади хора, които не свързват 8ми декември с Джон Ленън, с разтърсилата цял свят новина за убийството му, със 'стената на плача".  Това беше един от моите студенстки празници без обичайните шумни веселби. Един студенски клуб, препълнен с притихнали хора, на свещи, с музикатата му, с усещането, че не си сам...

Всичко е излято в една песен - пожелание - молитва.

http://www.youtube.com/watch?v=9iSwhHMxDh4


Представи си да няма рай-
лесно е, ако се опиташ.
Да няма ад под нас,
а над нас да е само небето.
Представи си всички хора
живеещи за тези дни.

Представи си да няма страни-
не е трудно да го направиш.
Да няма за какво да убиваме и умираме
и религии да няма.
Представи си всички хора
да живеят в мир.

Може би ще кажеш,че съм мечтател.
Но не съм единственият.
Надявам се един ден и ти да се присъединиш към нас
и светът да стане едно цяло.

Представи си да няма господства-
чудя се дали можеш.
Да няма алчност и глад.
Едно човешко братство.
Представи си всички хора
да споделят един свят.

Може би ще кажеш,че съм мечтател.
Но не съм единственият.
Надявам се един ден и ти да се присъединиш към нас
и светът да съществува като едно цяло




Баги  Hug благодаря за Джон!  Hug

Да те застреля фен...  ooooh!
Разбирам, защо звездите се крият от света - крият себе си, децата си, пазят личното си пространство, въпреки, че повечето фенове сме добронамерени.  Naughty

Момичета  Hug няма да ви изреждам поименно, повечето тук сме бивши студенти, дали има настоящи не знам, а дай Боже  Praynig , да има и бъдещи. Всички празнуваме днес, защото празнува младостта!  Party Бъдете винаги с млади души, скъпи приятелки!  Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 885
Баги може и да си права.Без вас нямаше да се справя  Hug

# 81
# 82
  • Мнения: 2 195

Линка, толкова години слушам  "So this is Christmas" и чак сега попрочетах нещо за историята й. Ти ми даваш повод да я предам накратко. Автори са Джон Ленън и Йоко Оно (1971). Думите й са на базата на кампанията им срещу войната във Виетнам през 1969 г, когато за Коледа двамата наемат билбордове и места за плакати в 11 от най-големите градове на света. На тях е написано "ВОЙНАТА СВЪРШИ! Ако го поискаш. Честита Коледа от Йоко и Джон". (това е написано на билборда в началото на клипа. Думите на беквокалите са взети от него). Песента е сред 10те най-популярни коледни песни в световните класации (достигнала е 2ро място).

Предлагам ви с нея да започнем  коледното озвучаване на темата ми.  Изпълнението е на Роби Уилямс и е с бг превод.

 http://videoclip.bg/watch/90362

# 83
  • Мнения: 4 225
Здравейте и от мен бивши, настоящи? и бъдещи студенти!


Освен, че  днешния ден е празничен, на мен ми навява и лека носталгия по отминалите дни, когато бях част от студентската общност  Sad. А пък смъртта на една от най-ярките личности на музикалния небосклон  на днешния ден преди толкова години навява у мен тъга. Прекрасни песни Баги, Линка, Надин  Hug, в които музика и текст са в абсолютен синхрон. И независимо, че годините отминават,песните му продължават да живеят в сърцата на хората Peace
Цитат
Да те застреля фен...  
Разбирам, защо звездите се крият от света - крият себе си, децата си, пазят личното си пространство, въпреки, че повечето фенове сме добронамерени.  
Линка абсолютно съм съгласна с това



Представи си да няма рай-
лесно е, ако се опиташ.
Да няма ад под нас,
а над нас да е само небето.
Представи си всички хора
живеещи за тези дни.

Представи си да няма страни-
не е трудно да го направиш.
Да няма за какво да убиваме и умираме
и религии да няма.
Представи си всички хора
да живеят в мир.

Може би ще кажеш,че съм мечтател.
Но не съм единственият.
Надявам се един ден и ти да се присъединиш към нас
и светът да стане едно цяло.

Представи си да няма господства-
чудя се дали можеш.
Да няма алчност и глад.
Едно човешко братство.
Представи си всички хора
да споделят един свят.

Може би ще кажеш,че съм мечтател.
Но не съм единственият.
Надявам се един ден и ти да се присъединиш към нас
и светът да съществува като едно цяло


Баги

Клари

Скрит текст:
Господ дава на всеки в този живот различни изпитания и уроци. Но винаги това е съобразно неговите сили Peace Тези, които са по-силни - за тях уроците са по-тежки, защото имат силите да се справят с тях  Peace. Тъжното е, когато тези уроци започнат в ранното детство  Confused Обаче, след това човек излиза по-силен и уверен в себе си.  Сигурна съм, че и с теб е така. Факта, че си сред нас и споделяш е сигурен знак за това. Продължавай напред и всичко по-нататък ще се намести  Heart Eyes

Относно вчерашната дискусия за Мурат и Хасрет и концерта, която повдигна Баги (която пропуснах за съжаление  Embarassed) смятам, че подбудите на Мурат да не каже на Хасрет за майка й са, че мислеше в този момент предимно за кариерата й (както и своята)  Peace. Той отчиташе факта, че Хасрет страда от липсата на майка си, но я беше опознал добре и знаеше, че характера й е доста "огнен" и ако й каже преди концерта, тя ще пропусне този шанс за изява и поставянето на началото на една добра кариера  Peace. Не мога да го оправдая, обаче, че не й каза след концерта- когато имаше тази възможност на няколко пъти. Ама с тази негова несигурност и колебливост и с желанието му "всичко да е както трябва този път" направи така, че приказката (която стана доста полемична благодарение на неговите терзания, както и тези на Хасрет) продължи още 40-тина серии. А това даде възможност на нас зрителите да се насладим на играта на всички актьори, както и да разглеждаме действията в сериалаот различни ъгли  Peace
Спирам дотук, че стана малко дълго и може да ви досадя  WhistlingАма така, като от вчера не съм влизала в темата  Peace
 
Да сложа нашата студентка с неиния Оджа

Последна редакция: сб, 08 дек 2012, 14:16 от kanti

# 84
  • Пазарджик
  • Мнения: 425

Линка, толкова години слушам  "So this is Christmas" и чак сега попрочетах нещо за историята й. Ти ми даваш повод да я предам накратко. Автори са Джон Ленън и Йоко Оно (1971). Думите й са на базата на кампанията им срещу войната във Виетнам през 1969 г, когато за Коледа двамата наемат билбордове и места за плакати в 11 от най-големите градове на света. На тях е написано "ВОЙНАТА СВЪРШИ! Ако го поискаш. Честита Коледа от Йоко и Джон". (това е написано на билборда в началото на клипа. Думите на беквокалите са взети от него). Песента е сред 10те най-популярни коледни песни в световните класации (достигнала е 2ро място).

Предлагам ви с нея да започнем  коледното озвучаване на темата ми.  Изпълнението е на Роби Уилямс и е с бг превод.

 http://videoclip.bg/watch/90362

# 85
  • Мнения: 2 195
Разгледах анкета "Кой е най-популярен?". Резултатите й не са представителни - знам го, но какво ми направи впечатление: Предлаганите снимки са на мъже-актьори. Сред тях се мъдри самотно една снимка на Туба (Мелек). Снимката, събрала най-много гласове, обаче не е на М.Й. (не че няма единични негови снимки), а на Аси и Демир, а тази, с която се предлага да се гласува за Джансел - на Хасрет и Мурат Peace Защо ли newsm78


ПП Момичета, този път преводът не е мой. Когато намеря текст, вече преведен, слагам него Peace. За съжаление,  преводът беше без подпис  Embarassed

# 86
  • Мнения: 4 225
Добро утро!Честит празник на всички бивши,настоящи и бъдещи студенти!
Започват да стават тъжни сериите....
Кйде гледате оригиналните серии с хубавия превод?

Ана  Hug на първа страница на темата Ринка е сложила линковете за гледане он-лайн с бг аудио и на ASI-BG .От ASI-BG  можеш да ги изтеглиш всичките, където са с бг субтитри и са целите оригинални серии. Във Vbox ги има качени (с бг субтитри), но са на части. И не знам дали сериите след 50-та са активни newsm78, защото имаше момичета, които не можеха да ги гледат.

Линка, толкова години слушам  "So this is Christmas" и чак сега попрочетах нещо за историята й. Ти ми даваш повод да я предам накратко. Автори са Джон Ленън и Йоко Оно (1971). Думите й са на базата на кампанията им срещу войната във Виетнам през 1969 г, когато за Коледа двамата наемат билбордове и места за плакати в 11 от най-големите градове на света. На тях е написано "ВОЙНАТА СВЪРШИ! Ако го поискаш. Честита Коледа от Йоко и Джон". (това е написано на билборда в началото на клипа. Думите на беквокалите са взети от него). Песента е сред 10те най-популярни коледни песни в световните класации (достигнала е 2ро място).

Предлагам ви с нея да започнем  коледното озвучаване на темата ми.  Изпълнението е на Роби Уилямс и е с бг превод.

 http://videoclip.bg/watch/90362

Баги  вчера си мислех за това, ама днес ти ме изпревари с предложението  Peace

Цитат
Разгледах анкета "Кой е най-популярен?". Резултатите й не са представителни - знам го, но какво ми направи впечатление: Предлаганите снимки са на мъже-актьори. Сред тях се мъдри самотно една снимка на Туба (Мелек). Снимката, събрала най-много гласове, обаче не е на М.Й. (не че няма единични негови снимки), а на Аси и Демир, а тази, с която се предлага да се гласува за Джансел - на Хасрет и Мурат Защо ли  

Баги , имаше 4 снимки на Туба от фотосесията в Elle и тя водеше много убедително  Peace, но преди няколко дни ги махнаха. Може би има някакви условия за поставянето им  newsm78  или в случая трябва разрешение от Elle , или кой знае  Rolling Eyes

Това е от мен за коледното озвучаване на темата



И нали принадлежим и към ятото, та...


Аз "отлитам" за малко. До после

Последна редакция: сб, 08 дек 2012, 14:54 от kanti

# 87
# 88
  • Пазарджик
  • Мнения: 425



newsm53Хубав следобед на всички! Hug



# 89
  • Мнения: 4 535
Ами няма друг такъв сериал, колко нещa научавам от него Grinning Оказа се, че Гюлназ е налучкала "цветето" Joy Вижте какво открих, листата на ананаса си имали втора употреба  Peace



Иначе, само Кобра може да съчетае като подарък...  суджук с ветрило, или връзка банани с обелка към шивашки такъми Joy Joy Чакам с нетърпение заредената "пералка"  с ядки и цветя Wink

Последна редакция: сб, 08 дек 2012, 16:07 от nadine1111

Общи условия

Активация на акаунт