Най-странният коледен подарък, който сте получавали...

  • 112 808
  • 849
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 69
Сещам се, че леля на всеки празник, на който ни вижда, ни подарява малко сладки нещица от сорта марс, сникърс и т.н. Едно време ме кефеха, но отдавна не съм дете и ми е смешно като получа шоколадчета. Миналата Коледа леля подари и на мъжа ми шоколади, а той милия ето така  Shocked остана.

# 46
  • Мнения: 2 478
Грозни бутафорни пластмасови накити, при положение че тогава бях управител в магазин за луксозни и скъпи бижута. Няма да казвам от кого, ясно е  Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 1 735
И аз да се отчета с безумен подарък,ясно от кого,но не за Коледа-гащи,бельо,огромни,със Снупи отпред, май от магазин втора ръка. Mr. Green

# 48
  • Мнения: 24
Ох, уникални попадения hahaha         Преди години нашите кумуваха на приятелско семейство и баща ми го даруваха с прозрачни копринени чорапи с бродерии. Мъжки си бяха, с пета даже hahaha Аз бях малка, но ужасно се впечатлих и помня само този подарък : )))))

# 49
  • Мнения: 86
10 бр. бели калъфки за възглавници  ooooh! Щях да припадна тогава..... не че не ги ползвам сега де  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 116
Записвам се в темата с един нелеп подарък,който беше почти коледен.Комплект детски боички (то си пишеше) от тези,които раздават в детските заведения,при условие,че знае,че използвам и си имам професионални бои.Не очаквам и не искам някой да ми купува материалите,но този подарък ми се стори като подигравка-все едно аз да подаря на някоя шивачка шевна машинка-детска играчка.Беше от моя близка и въпросът не е в парите,а в отношението.

# 51
  • Мнения: 229
И аз съм получавала доста нелепи подаръци, като се замисля повечето, за които се сещам на първо четене, са от майката на един бивш - еротично червено бельо  Shocked , някаква убийствено лъскава блузка, при това голяма.. Подари ми и ютия жената, ползвам си я и сега  Rolling Eyes Иначе не е като да не съм подарявала и аз някакви странни неща, особено като дете си спомням родителите ми каква върволица от абсурди са получили, ама пък явно съм си мислела, че ще са им полезни  hahaha

# 52
  • София
  • Мнения: 15 467
   Всичките ми подаръци са влезли в употреба, но мен ме знаят какво искам. Обикновено искам неща за кухнята.

# 53
  • Мнения: 2 127
Присмех, от дете е ясно, че не може да се очаква някакъв супер-подарък Peace
Спомням си за един парфюм, с безумно натрапчива, силна и сладникава миризма, за сметка на това - нетрайна. Обаче не можех да се разсърдя на подаряващата, аз бях последен клас в гимназията, ако не се лъжа, а пък жената беше вече 50+ и явно не знаеше каква миризма би ми се харесала. Знаеше, че обичам парфюми и поне се беше постарала да подари нещо, което знае, че попринцип харесвам. Подарих го на приятелка, която пък се влюби в него, тъй като аз посмъртно нямаше да се напръскам с това чудо на миризмите.
Поради тази причина и попринцип не обичам да ми се подаряват парфюми, освен ако не ме питат какъв искам. Много обичам, имам известна мания към тях, но да си ги избирам сама. Приятелят ми тази година направи сефтето - първият човек, който ми е подарил парфюм, без да си го избера аз, и да ми хареса до степен, в която да ми идва да се изкъпя с него  Grinning

# 54
  • Мнения: X
Децата ми получиха по една зимна шапка в отровно лимомено-зелен цвят. Ааа, май цикламен се казва цветът newsm78

Сигурно са били 2 за 1 Laughing

Смених ги, доплатих и им взех по едни дънки.

# 55
  • Мнения: 11 680
Най-нелепия, който съм получавала е една ваза за рождения ми ден като студентка, от колеги. Цялата беше налепена с мидички и изографисана с лика на Исус Христос. Трудно ми е да я опиша, но беше голяяяяяяяям кич  Crazy
А най-нелепия, който съм правила, според общо приетите норми е халогени за колата на милото за първата ни годишнина  Flutter
В своя защита ще кажа, че той много си ги хареса  Laughing

пп: сега видях, че става на въпрос за коледен подарък  Blush Извинете.

# 56
  • Мнения: 685
Сетих се за една позната с неочакван подарък за коледа от свекървата. Две хавлиени кърпи, ползвани, та чак пожълтели.  Crazy

# 57
  • София
  • Мнения: 15 467
Децата ми получиха по една зимна шапка в отровно лимомено-зелен цвят. Ааа, май цикламен се казва цветът newsm78

Сигурно са били 2 за 1 Laughing

Смених ги, доплатих и им взех по едни дънки.
Лимонено-зеления е електрик, не е цикламен.На цикламеното аз му викам циганско розово, те много го обичат.

Електрик
Циклама

# 58
  • Мнения: X
Електрик е било значи, чак ми се наелектризира косата, като ги видях #Crazy Laughing

# 59
  • Мнения: X
Сетих се за една позната с неочакван подарък за коледа от свекървата. Две хавлиени кърпи, ползвани, та чак пожълтели.  Crazy

Е, това е точно в целта и по темата.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт