Най-странният коледен подарък, който сте получавали...

  • 112 807
  • 849
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 685
няколко презерватива от Sexshop-a.

Последна редакция: пн, 17 дек 2012, 01:09 от hot tea

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Отдавна хвана пътя. Но ме впечатли, де.  Mr. Green Предполагам, ясно е кой ме е дарил с това изумително творение на социалистическата мисъл.

# 33
# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Че как  Mr. Green От снахата ще правим човек.

# 35
  • Мнения: 66
Богиня, не бади дребнава. Не ти отива.
Аз какво да мисля, като моята свеки дори не благоволява един телефон за звънне. Знаех си, че всичко е скъпо в Европа, ама чак пак толкоз...

# 36
  • Мнения: 11 547
Най-странният подарък, който съм получавала бяха 3 чувала с дърва за огрев.  Crazy
Получих ги в навечерието на Коледа от възрастна двойка за която работех. Много мило ми стана като разбрах, че дървата са лично отсечени и нарязани от дядото, от личната им горичка. Когато ми ги "подариха" ми казаха, че секат дърва един-единствен път в годината - за Коледа, за да запалят в камината истински огън. В първият момент бях малко шокирана и се опитах да отклоня леко подаръка, с извинението, че не палим никога нашата камина, тъй като сме на парно и че няма с какво да ги транспортирам до в къщи. Те естествено ми предложиха да ме закарат до нас барабар с дървата.  Grinning  Е, не можах да им откажа. В крайна сметка ги дадохме на едни съседи, защото ние наистина нямаше какво да ги правим. Това обаче си остана за мен един от най-милите подаръци, които съм получавала, от едни от най-милите хора, които съм познавала.  Heart Eyes

# 37
  • Лондон
  • Мнения: 449
...Фарове за мъгла за колата ми... Party

Случката е от преди 20 години, но не мога да я забравя... Колата беше много важно нещо в онези години, то май и сега е... Та бившият ми мъж в знак на голяма любов ми подари тези фарове за БМВ то ми, ама някак си колата... това не бях аз Confused ... След време се разделихме, всичко се подреди за мен... но по-неподходящ и странен подарък за Коледа така и не получих, та за това го и помня де Grinning

# 38
  • Мнения: 159
Моят най-странен подарък за Коледа е от едно бившо гадже,с което бяхме за кратко - 2,3 месеца.Та много красиво опакована кутия и аз вече си представям нещо наистина яко - отворих я и дори не можах да разбера какво е ..питам "Какво е ?" и гледам нещо стъклено..такова никакво..Отговора "Ами стъклена риба(от тези декоративните неща които се слагат в хола примерно за красота) - да си я сложиш в аквариума ,нали имаш рибки".. Joy Дори за красота не става,по-скоро за чупене на орехи..

# 39
  • Мнения: 69
На мен по-миналата година ми подариха за Коледа грозновати, пуФкави домашни чехли в комплект с басмяна нощница и бял сутиен чашка Б, а аз нося Д. Познайте от кого беше този подарък Simple Smile

# 40
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Ей, неблагодарни хора сте бе! Аз пък получих бойлер тази Коледа. Навръх празника изгърмя и .... хааа - те ти булке ....подаръка  hahaha.

# 41
  • Мнения: 2 127
Преди 2 години много исках тениска на конкретен футболен отбор. Получих си я за Коледа, но с размер L, при условие, че съм висока 156, стигаше ми до коленете и можех да се нанеса 2 пъти в нея. Неприятно ми стана, честно казано, беше ми подарена от човек, който ме виждаше всеки ден и все пак би трябвало да може да ми прецени поне горе-долу размера. Да кажеш да сбърка S и М, защото не може на око да прецени, ама то това му беше голямо дори на него, а беше по-едър от мен...
А най-тъпия си подарък съм получавала за рожден ден. Един младеж много упорито ме сваляше в продължение на месеци, подари ми статуетка на блондинка, хванала огромен банан, с надпис 'мразя да мисля'. Не се обидих, посмях му се, но го счетох за неуместно.

# 42
  • Мнения: 6 365
За мен е мистерия защо никой не ще да ми подари тиган-
класически тиган от тежък чугун, майсторски клас.
Респективно ютия с добри параметри. Честно, няма да
ви убия с тях...

# 43
  • Мнения: 27
Бях 7-8 клас и за Коледа си бяхме на село.И един от комшиите който виждах за пръв път, ми подари... черга  Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 11 578
За тази Коледа майка ми ми подари най-обикновен течен сапун и шоколад.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт