Най-странният коледен подарък, който сте получавали...

  • 112 814
  • 849
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 164
Като чета и се замислям,че моят мъж не е толкова лош Laughing Laughing Laughing Досега не съм получавала тигани,кутии за хляб или четка за баня,и слава богу,защото сигурно щях да го изям с парцалите Laughing
Най-странният подарък ми беше една плюшена играчка,която уж масажирала...Той много ги обича тези масажни столове по моловете,а мен всичко ме боли от тях.И възглавница си беше взел и ме накара да я пробвам,но беше ужасно!И не знам с какъв акъл,при положение,че знае колко мразя всякакви масажиращи работи,ми се домъкна с някакво не особено симпатично куче,което масажирало Shocked Laughing Има ли смисъл да казвам,че само го пробвах,за да не го обидя,и в момента дори не знам къде е Laughing

# 16
  • Мнения: X
Когато мъжът подарява битовизми, не значи че е лош - просто е домошар Laughing

Друг сранен подарък: една леля на мъжа ми редобно му пращаше за Коледа хартиени салфетки. Опаквани и както си му е реда, но май не беше добре жената.

# 17
  • Мнения: 5
Аз получих за една Коледа сервиз чинии,и съответно реакцията като отворих големия красиво опакован кашон беше "Ъ ,чинии"  и това казано на глас просто го вбеси,искаше да ги хвърля  Joy
Сега си ги ползвам с кеф,ама беше изненадващ подарък  Laughing

Последна редакция: нд, 16 дек 2012, 18:27 от zuzka@

# 18
  • Мнения: 55
Първата ни Коледа заедно. Между другото, получавам и едни, как да кажа, не дотам елегантни домашни чехлИчки, затворени отпред. Пухкавки едни такива, никакви, цветът им ми вика "махни ни, махни ни, скрий ни някъде на тъмно", ама нали - любов, кво да прайш, мило ми стана, някак си, викам си - с времето ще ги заобичам. И таман да ги пооставя настрана незабелязано, той споменава - "погледни ги, погледни, по-подробно". Ми, гледам аз, гледам, подробности не виждам. Докато не изпадна от единия чехъл скрита малка кутийка с нещо много по-различно вътре (но това вече не е по темата).


Еее, тук неподходящият подарък е бил за заблуда. Simple Smile Добре, че не си се хванала, можеше да се разминеш с кутийката. Laughing

Като малка много ме дразнеха деца, които за рождения ми ден ми подаряваха вместо интересен подарък сапун и дезодорант или пък някакъв тъп сувенир. Laughing

# 19
  • Мнения: 2 216
Аз мразя да гладя. Сещате се какво първо ми подари мъжът ми Laughing
Иначе тъпи подаръци съм получавала доста, само че аз веднага ги подарявам на някой, който им се радва - тенджера под налягане, фонтанче по фън шуй, огромна купа за салата от някакъв дизайнер, която обаче на нищо у дома не се вписва, комплект свещи с неподходящ аромат и още, и още.....

# 20
  • Мнения: 69
При мен беше кошница, пълна с питки хляб, за да ми е пълен животът Simple Smile

# 21
  • GYM
  • Мнения: 814
Тази година получих аспиратор Tired Не, че нещо, ама аз почти не готвя Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 66
Много грозна картина, ама много. Репродукцuя, от един поглед докарва депресuя.
Благодарих, зарадвах се от кумова срама, мацката беше искрено учудена, че ми харесва. Изразат на лицето и беше толкова...незаменим.

# 23
  • София
  • Мнения: 23 097
Масичка за телевизор. Бях на 18 години и голям рев му ударих. Такъв подарък трудно се забравя.

# 24
  • Мнения: 4 569
Много грозна картина, ама много. Репродукцuя, от един поглед докарва депресuя.
Благодарих, зарадвах се от кумова срама, мацката беше искрено учудена, че ми харесва. Изразат на лицето и беше толкова...незаменим.
Като е очаквала да не ти хареса, защо ти я подарява?

# 25
  • Мнения: X
Масичка за телевизор. Бях на 18 години и голям рев му ударих. Такъв подарък трудно се забравя.

Съчувствам ти.  Rolling Eyes Shocked

# 26
  • Мнения: 66
 За да отбие номера предполагам.

# 27
  • Мнения: X
При мен беше кошница, пълна с питки хляб, за да ми е пълен животът Simple Smile

Това не е никак лош подарък, нито станен. Е, айде странен е малко, но пък става за ядене, нали? Wink

По добре е от масичка за телевизор. Laughing

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 744
А чушкопек?

# 29
  • Мнения: 345
На мен странен подарък не са ми подарявали, но във връзка с наближаващите празници се заговорихме за подаръци и т.н. и научих една история, с която много се забавлявахме. Момичето вечно нямало дамски превръзки, когато имала нужда от тях и естествено винаги пращала гаджето (вече съпруг) да й купува. На него явно доста му писнало, защото като коледен подарък тя получила кошница с 12 пакета превръзки. Като се замислиш си е много практичен подарък, но след празниците разбрала, че е бременна. Доста дълго са се базикали един друг с тази история  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт