Най-странният коледен подарък, който сте получавали...

  • 112 803
  • 849
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Да си кажа първа: в първите години на брака, моят пресен и зелен мъж ми подари кутия за хляб.

В интерес на истината, това беше един от многото подаръци, които получих, но аз на следващата година си го върнах с плетена кошница за вестници Sunglasses

# 1
  • Мнения: 1 129
Първите ни празници с половина, получих тиган. Още не бяхме заживели заедно. Е, после точно на Коледа получих и красив плетен пуловер, но тигана още си го ползваме. Предимно той  Mr. Green

# 2
  • Мнения: X
И ние си ползваме кутията още. Даже наскоро мислех да я сменям, но някак си съм сантиментална точно към нея Laughing

# 3
  • Мнения: 261
Аз не , но баща ми подари на майка ми моп за бърсане на под!
 ooooh! ooooh!И то не с умисъл , а реално си мислел че ще я зарадва , и искрено се учудваше защо тя така реагира.
Темерутска работа  Tired
Като цяло тези мъже да си го набият в кратуните , че подаръците с домакинска насоченост за Коледа и личен празник са възможно най-голямата простотия в общия случай (освен ако не са изрично пожелани).
Но това  не е пример за странен , а по-скоро несполучлив подарък Simple Smile

Последна редакция: сб, 15 дек 2012, 14:27 от Палечка89

# 4
  • София
  • Мнения: 11 709
Първият ми подарък за първата ни  Коледа заедно, беше тенджера под налягане.  Скъпа. Още я ползвам, ама тогава ми идваше...да го.. Mr. Green сваря вътре.

# 5
  • Мнения: 6 993
Ох, това ни е първата Коледа заедно, като ви чета - изтръпвам Mr. Green

# 6
  • Мнения: 337
Не съм получавала досега странни подаръци, но баща ми наскоро ме питаше искам ли да ми подари юрган. Mr. Green

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Не че странен подарък като такъв, но странно беше повторението на същия парфюм, който много категорично отказах да ползвам предишната година поради абсолютна непоносимост към аромата  ooooh!

Какво го прайваш такъв заплес, а?

# 8
  • Мнения: 326
Мастило за принтера    Laughing  И цветно, и черно.
Но аз сама си го поисках, странно им беше на хората около мен.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 249
Най-странният подарък беше на първата ни Коледа с милото - ютия.  Crazy  Едвам оцеля горкият тогава, спаси го само крайно учудената му физиономия защо аз съм бясна.

Но баща ми бие всички рекорди - подарявал е на майка ми какво ли не, включително четка за тоалетната чиния. Луксозна, метална, лъскава - да отива на останалите рафчета в банята ooooh! Laughing

# 10
  • Мнения: 62
 GrinningМного ме развеселихте! Най ме изкефи това с кутията за хляб и кошницата за вестници. Simple Smile Аз тази година имах някакво тъмно периодче и прекалих с ходенето на курсове за духовно развитие.  Накрая се записах на курс, в рекламата на който се казваше, че ще ме свърже с ''всички хубави енергии, които са и ще дойдат на земята''  Shocked Laughing Курсът не се състоя, тъй като нямаше много желаещи. Joy Оттогава съм обект на големи майтапи в къщи. "Да няма желаещи?!Ай стига, бе! Всички убави енергии само за 250 кинта? Не мое да бъде!''  ooooh! ''Пънки, за Коледа искам да ти купя 1 ангел, да ти помага в духовното развитие и да чупира тъмните сили!'' Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 11 709


Но баща ми бие всички рекорди - подарявал е на майка ми какво ли не, включително четка за тоалетната чиния. Луксозна, метална, лъскава - да отива на останалите рафчета в банята ooooh! Laughing

 Joy hahaha Е... това бие всички рекорди за "подходящ" подарък. Благодаря ти Ним, много се смях./това дали е истина/?

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 3 249


Но баща ми бие всички рекорди - подарявал е на майка ми какво ли не, включително четка за тоалетната чиния. Луксозна, метална, лъскава - да отива на останалите рафчета в банята ooooh! Laughing

 Joy hahaha Е... това бие всички рекорди за "подходящ" подарък. Благодаря ти Ним, много се смях./това дали е истина/?

Абсолютна истина е. Четката се ползва и до днес. Все пак е луксозно изпълнение...  ooooh!

# 14
  • Мнения: 2 257
Първата ни Коледа заедно. Между другото, получавам и едни, как да кажа, не дотам елегантни домашни чехлИчки, затворени отпред. Пухкавки едни такива, никакви, цветът им ми вика "махни ни, махни ни, скрий ни някъде на тъмно", ама нали - любов, кво да прайш, мило ми стана, някак си, викам си - с времето ще ги заобичам. И таман да ги пооставя настрана незабелязано, той споменава - "погледни ги, погледни, по-подробно". Ми, гледам аз, гледам, подробности не виждам. Докато не изпадна от единия чехъл скрита малка кутийка с нещо много по-различно вътре (но това вече не е по темата).

Общи условия

Активация на акаунт