Какво имат да делят Нешка и Бианка след 30 години?

  • 84 838
  • 1 812
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 878
професионалният спорт трябва да се забрани.

Правилно. Със същите мотиви, с които са били забранени и гладиаторските борби. Предвид, че между двете "зрелища" няма почти никаква разлика.

# 31
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967

На запад поне имат финансов мотив да печелят. За разлика от държавните роби от бившите соц-страни и Китай.

Аз не съм чула да им раздават коли и апартаменти, което беше (не знам дали е още) практика в България. Всички от тукашните спортисти работят някаква работа и тренират отделно.

Имам ученици, които спортуват активно (деца на по 13-14-15- години). Плувците стават в 4 часа, в 5 са в басейна. В 8.30 на училище и са наравно с другите....И за мен е жестоко, но това е цената....

# 32
  • Мнения: 4 892
До колкото разбрах, конфликтът започва да назрява заради отношенията на Бианка с рехабилитатор на отбора, настоящият й мъж? Вярно ли е за тази връзка? Нешка се намесва тогава тъй като смята за нередно набезите на масажиста към непълнолетната девойка.
Иначе аз Нешка не я харесвам като цяло. Никак. Обаче лично съм била свидетел и съм чувала с ушите си как помага на дете от сиропиталище, глухо, съвсем безкористно и предполагам това не е известно. За всеки случай това момче имаше дом заради нея.  Тази постъпка, чисто човешка, е достойна за уважение.  Също така не мога да отрека и постиженията и в спорта. И пак имам резерви към нея. Но смятам, че Бианка е много нахална.
Мъжът ми е спортист и знам как той е тренирал и как е имало припаднали по тренировки, аз съм се занимавала професионално с народни танци и знам и там на мен какво ми е било, та трудностите в спорта не са само при Нешка.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
 newsm18 При Нешка няма грешка  newsm18  ВЕЛИКА БЪЛГАРКА   bouquet

# 34
  • Мнения: X
Що да няма грешка? Нека пак си е велика българка.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 878
Що да няма грешка? Нека пак си е велика българка.

Е, не знаеш ли, че това е стар комунистически лозунг.

# 36
  • Мнения: 4 892
Защо изобщо намесвате ненавистният и на мен комунизъм? Не можете ли да мислите малко извън някакви рамки? Не виждам какво общо има комунизмът тук.

# 37
  • Мнения: X
Що да няма грешка? Нека пак си е велика българка.

Е, не знаеш ли, че това е стар комунистически лозунг.
Знам лозунга, разбира се. Нищо комунистическо няма в него. Хората просто обожават победителите, а Нешка печелеше ли печелеше. И всички се възторгвахме.
Но това не значи, че не е грешяла.

# 38
  • Мнения: 945
Добри резултати се постигат с желязна дисциплина и правила. Спортуване на високо ниво е жестока работа.

Много точно Peace Елитният спорт е това, навсякъде по света

# 39
  • София
  • Мнения: 62 595
Вероятно е грешала и то много, но все пак децата са на родителите си. Родителят трябва да мисли с главата си на какво се съгласява - а това е, че той се съгласява неговото дете да плати една много висока цена в името на евентуалните спортни постижения. Защото много от състезателите така и не достигат до национален отбор, да не говорим да стават шампиони.

# 40
  • Мнения: 2 188
Що да няма грешка? Нека пак си е велика българка.

Е, не знаеш ли, че това е стар комунистически лозунг.


Това не е стар комунистически лозунг. На световното първенство във Варна през 1969 г., когато Нешка е състезателка, публиката така скандира.

# 41
  • Мнения: X
Вероятно е грешала и то много, но все пак децата са на родителите си. Родителят трябва да мисли с главата си на какво се съгласява - а това е, че той се съгласява неговото дете да плати една много висока цена в името на евентуалните спортни постижения. Защото много от състезателите така и не достигат до национален отбор, да не говорим да стават шампиони.
Да, Лили Игнатова казва нещо подобно на Бианка. Да помисли за всички онези, които са тренирали наравно с тях, но не са станали шампиони и сега името им не работи за тях.
Аз имам две такива познати - неизвестни гимнастички, ама с дълъг стаж в  гимнастиката. Моя възраст са, ама доста болежки си имат ...

# 42
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Що да няма грешка? Нека пак си е велика българка.

Е, не знаеш ли, че това е стар комунистически лозунг.
Ххаха , Ок ,   а сега какъв е лозунга  Laughing





Добри резултати се постигат с желязна дисциплина и правила. Спортуване на високо ниво е жестока работа.

Много точно Peace Елитният спорт е това, навсякъде по света
Това не е само при спорта  Wink  навсякъде  Grinning
При танците , при музикантите , ..... и т.н.

# 43
  • Мнения: 4 892
Освен това всички преживяха тия пикове и спадове в емоциите и отношенията си, само Бианка не можа.

Някой гледал ли е Нешка при Кеворкян последният път? За какво говореха, че е излъгала Бианка? Само това чух, минавайки покрай телевизора.

# 44
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
На времето спортистите се женеха по между си , футболисти с гимнастички , треньори със спортисти  Grinning и т.н.
Сега понеже спорта е труден и жесток  Mr. Green на мода е в БГ да е става манекенка , плейМитка , (или там не знам как се пише) фолк певица  Laughing Същите тези се женят за футболисти  Mr. Green То па и футбола ни един хахах

Родителите нЕма мъчат децата я  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт