Силна уплаха

  • 19 479
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 386
bavmorda
Ми, тя жената каза,че уплахата й е минала вече.Ние вече си споделихме предложенията, с които бихме могли да й бъдем полезни.Не виждам нищо кофти да си коментираме, освен,ако не пречим на самата авторка.Ако е така, тя сама може да си каже.

# 61
  • Мнения: 62
Бе тя и Бавморда от филмчето от толкоз много доброта получи квот си заслужава, ама още се навърта тадява./или тъдява/ Wink

# 62
  • Мнения: 2 485
bavmorda
Ми, тя жената каза,че уплахата й е минала вече.Ние вече си споделихме предложенията, с които бихме могли да й бъдем полезни.Не виждам нищо кофти да си коментираме, освен,ако не пречим на самата авторка.Ако е така, тя сама може да си каже.

Да, разграШките разсъждения най-много са и помогнали..........Светлина в тунела и успокоение за цял живот!

  bouquet  bouquet

# 63
  • Мнения: 62
От вл знам какво е габардин и коя е Велислава Дърева, чувствам се мноу просветена! Хайде и от мен   bouquet

# 64
  • Мнения: 2 485
От вл знам какво е габардин и коя е Велислава Дърева, чувствам се мноу просветена! Хайде и от мен   bouquet

Аз пък си спомням, че точно от мен научи и кой е Шрьодингер. И много други интересни неща можеш да научиш от мен, както и не само от мен, стига да пожелаеш......
Само че ще се наложи да ни обясниш значението на думичката "мноу". Няма я в речника.   Rolling Eyes Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 62
А, да, верно, физикът Шрьодингер и плъхът Шрьодер, праилну. ooooh! И това го нема в речника! Ужаст! Wink Simple Smile Използвам такъв език, когато правописната полиция спи, сега разбра ли? Готина вечер, вл! Simple Smile

# 66
  • Мнения: 2 485
А, да, верно, физикът Шрьодингер и плъхът Шрьодер, праилну. ooooh! И това го нема в речника! Ужаст! Wink Simple Smile Използвам такъв език, когато правописната полиция спи, сега разбра ли? Готина вечер! Simple Smile

Остава да ни отговориш на колко градуса си в момента.

# 67
  • Мнения: 945
А, да, верно, физикът Шрьодингер и плъхът Шрьодер, праилну. ooooh! И това го нема в речника! Ужаст! Wink Simple Smile Използвам такъв език, когато правописната полиция спи, сега разбра ли? Готина вечер, вл! Simple Smile

Пънки, по едно време беше оправила правописа, сега пак почваш да олекваш Naughty

# 68
  • Мнения: 2 761
..... то споровете около ''най-добрия приятел на човека '' край никога няма да имат !

Добър приятел е бил,когато на хората им е вършел работа да им пази добитъка от вълците.Сега "приятеля" се гледа за развлечение и печалбарство-примерно много хора си развъждат породистите песове,за да ги продават.Ако случайно животното забременee на улицата-следва изхвърлянето на потомството му на същото място...и така глутницата се увеличава.

# 69
  • Мнения: 2
 Знаете ли, преди и аз бях защитник на кучетата. Хранела съм ги, 2-3  пъти съм прибирала кученца от улицата, отглеждала съм ги и после им намирах домове при познати на село ( тогава бях 15 -16 годишна). Вкъщи (в бащиния ми дом) винаги сме имали кучета. Сега, когато си имам собствено семейство, нямаме животно вкъщи, но винаги можем да отидем при баба да си играем с кучето Simple Smile
 И мен няколко пъти са ме нападали кучета, не знам има ли тактика за отбрана, но винаги съм запазвала спокойствие и не съм показвала страх ( до колкото е възможно). В един момент обаче, тези улични песове се нахвърлят на детето ти. Дори да си с него, както в моя случай, те пак скачат озлобени към него. Нали разбирате, дори уплахата на това детенце е достатъчна и може да има  последствия - може да започне да заеква, да вдигне висока температура, да сънува кошмари и така нататък.
В този случай, минаваш от "другата страна"  - вече не си защитник на правата на кучетата, а на правата на детето си. За мен не е решение само да се кастрират животните. Те се озлобяват от глад на улицата. Някои кучовци са късметлии, намират си лелички да ги хранят, но какво става с другите, озверели от глад на улицата? Прибират ги в приюта, хранят ги и разбира се те стават мили животинки. След известно време пак ги пускат на улицата, те отново гладуват и се озлобяват. И до кога така? Докато някой побеснял татко на нахапано дете не му тегли един куршум ли? Не мисля че това е хуманния вариант. Гадно звучи, знам, но по-добрия вариант е да ги приспиват.
Не искам да ядосвам никой, това просто си е моето мнение. Никой не е застрахован, утре може озверялата глутница да нападне теб, детето ти или възрастната ти майка.

# 70
  • Мнения: 62
Че какво му е гадното да ги ''приспят''? Така кака Пенка, дето има булдожка,/ примерно/, може да я чифтоса с булдога на бай Стоян от третия етаж, ще си разделят по 2-3 кученца и ще ги продадат, пък ако не могат да ги продадат, ще ги изхвърлят на улицата, да ги ''приспят''!Догодина пак... Нема нищо гадно, все пак сме в България и гадното е нормално! Shocked

Последна редакция: чт, 28 фев 2013, 12:36 от Пънки

# 71
  • Мнения: 2 485
..... то споровете около ''най-добрия приятел на човека '' край никога няма да имат !

Добър приятел е бил,когато на хората им е вършел работа да им пази добитъка от вълците.Сега "приятеля" се гледа за развлечение и печалбарство-примерно много хора си развъждат породистите песове,за да ги продават.Ако случайно животното забременee на улицата-следва изхвърлянето на потомството му на същото място...и така глутницата се увеличава.


Така е.

# 72
  • Мнения: 386
bavmorda
Ми, тя жената каза,че уплахата й е минала вече.Ние вече си споделихме предложенията, с които бихме могли да й бъдем полезни.Не виждам нищо кофти да си коментираме, освен,ако не пречим на самата авторка.Ако е така, тя сама може да си каже.

Да, разграШките разсъждения най-много са и помогнали..........Светлина в тунела и успокоение за цял живот!

  bouquet  bouquet

Моля? Искаш нещо да ми кажеш ли?
Разсъжденията са на човек,който е роден в София, 27 години е живял в София и се е сблъсквал с проблема не един път! В момента също съм в София. Надявам се да ти е ясно. Малоумна история е това твоето!

# 73
  • Мнения: 2 485
bavmorda
Ми, тя жената каза,че уплахата й е минала вече.Ние вече си споделихме предложенията, с които бихме могли да й бъдем полезни.Не виждам нищо кофти да си коментираме, освен,ако не пречим на самата авторка.Ако е така, тя сама може да си каже.

Да, разграШките разсъждения най-много са и помогнали..........Светлина в тунела и успокоение за цял живот!

  bouquet  bouquet

Моля? Искаш нещо да ми кажеш ли?
Разсъжденията са на човек,който е роден в София, 27 години е живял в София и се е сблъсквал с проблема не един път! В момента също съм в София. Надявам се да ти е ясно. Малоумна история е това твоето!

..............................................................


 Joy Joy Joy

# 74
  • Мнения: 1 040
Чудя се защо не я заключват тази тема - а моята за почистване след кучетата ми я заключиха на 2-я ден,още ме е яд Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт