Мебели Виденов 2

  • 169 902
  • 797
  •   1
Отговори
# 255
  • 1st floor
  • Мнения: 9 113
Аз съм за Хектор! По-изчистен вариант ми се вижда! Няма я смесицата от кожа и текстил в една и съща част на дивана. Това си е лично моя гледна точка, де! Иначе ми се струва, че пък на Касиди няма да се бръчка лесно плата, щото е захванат тук-там, като гледам на снимките! На живо не помня как беше...Не знам и дали имат разлика в пълнежа и това дали са еднакво твърди. Аз харесах повече по-твърдите дивани на Виденов.

# 256
  • Мнения: 1 288
Докато четох темата съжалих, че съм направила поръчката, но реших все пак да видя какво ще стане...
След поръчка през сайта им преди месец и половина, записана там доставка, разнос, монтаж и т.н...ми се обадих да ми кажат, че ще дойдат днес след 9 часа.
Ок, ставам аз, навивам часовника и сядам да чакам. Обаждат се към 9:30, че ще докарат мебелите, ама нямали време днес да ми ги сглобяват....Друг ден щели да дойдат.  #Cussing out
Казах им, че ако на мен не ми вършат работа натрупани кашони в хола. Ако не ги сглобят, да не ми ги носят направо. Не знаели кой ми бил обещал монтаж...Е, аз изрично в сайта го отбелязах, дори ми изчисли цена за това...
Изобщо нямам думи. След скандала обещаха все пак и да ги сглобят. Но трети час чакам и няма никого  #Cussing out

# 257
  • Мнения: 3 459
Нашата поръчка трябваше да пристигне на 04.09, а пристигна на 18.09  ooooh! и то след сума ти скандали  Twisted Evil Много тъпа организация и общуване с невероятно прости и надменни същества, особено един льохман заспал дето е ултра зле !  #2gunfire
Обади ми се да ми каже че поръчката ми била в склада, ама не било сигурно дали е цялата и дали няма нещо счупено  #Cussing out
Все пак мъжа ми ги взе, сглобил ги е, отзиви не мога да дам, защото не съм си вкъщи за да видя. Като се прибера ще кажа дали си струват чакането и нервите.

# 258
  • Мнения: 6
Април месец и аз си скъсах нервите с тях. Въртяха, сукаха... След луд скандал в магазина и то пред други клиенти, които се отказаха да си поръчат /след чутото/ много бързо се оказа, че са имали на склад диван Ксения, когато сме го поръчвали. Все пак е трябвало да ни размотават много над уречения срок. Беше ми омръзнало всеки ден да ми казват днес, утре, в други ден... Повече нищо няма да поръчам от тях. Иначе от няколко месеца на дивана даже се спи, е наистина е добър и удобен, няма следи от "употреба". Но, когато го донесоха се потресох как може диван за 600лв да има възглавници с пълнеж от всякакви боклуци. Какво ли няма в тях и в различни цветове разбира се... Колкото и да са им примамливи цените повече няма да си късам нервичките с тях. Simple Smile По-назад съм качила снимки на дивана, ако някой се колебае как е в домашна обстановка. Simple Smile

# 259
  • Мнения: 1
Какво ще кажете за този диван? http://videnov.bg/%D0%BC%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B1%D0 … D0%BE%D0%B6%D0%B0
Четох, че някой си го е поръчал и че бил хубав, псоле прочетох, че не бил удобен? По-скоро ме интересува показания на снимката цвят дали отговоря на реалния? Simple Smile
Някой ако има снимка на дивана си, макр и в друг цвят няма да е лошо да му хвърлим един поглед Simple Smile)

# 260
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
ViewBook аз по-назад бях коментирала,получихме бял/лилав,вижда се покрит частично ,виж 12 стр,пост №171,като нас снимките е точно,не сме се нанесли все още и не мога да дам отзиви за комфорт  Laughing

# 261
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Леле, леле крайния ни срок наближава.........05.10, а да видим ще има ли война........ Mr. Green

# 262
  • Мнения: 7
Моят краен срок отдавна мина - 09.09.2013. Звънях на двата телефона, които са дадени в сайта цяла седмица, но винаги или дава заето, или обаждането ми се прехвърля, или ми се съобщава, че всички оператори са заети.

# 263
  • Мнения: 189
Дамаската е Cueffе или Cufee,едно то двете е,продават я по магазините за дамаски,но е скъпа доста.
Имам Ксения и е перфектна,въпреки,че й се свалят седалните калъфи викам почистваща фирма еднъж в годината,ще стане на 3 години и не е мръднал,а детето и племениците го експолаатират както само деца си знаят  Laughing.Ако е нещо дребно в DM имат уникален спрей за петна,около 5лв е и пере всичко-вино,кръв,шоколад,блажно и тн.Имат и сапун за петна.

# 264
  • Мнения: 5
Wild_rabbit
Лелеее, случайно попаднах на темата, ние поръчахме за едната детска за вече порасналата кака този комплект http://prikachi.com/images.php?images/24/6557024Y.jpg   преди две седмици. Ха да видим какво ще дойде и кога........ newsm78

Да ви кажа преди 2 месеца поръчахме гардероба и скрина от този комплект, една друга тяхна спалня и матрак. Получихме информацията от една позната, че много се бавят с поръчките. Тя е чакала 3 месеца един гардероб. Викам си "Охооо щом сме и с наложен платеж я дойдат, я не". Срока им беше до 2-ри Септември да ги докарат в София... Брей! Честно, учудиха ме като се обадиха на 1 Август да кажат, че са пристигнали.  Shocked Сглобихме си ги сами с приятеля ми. Не беше трудно. Имахме свободно време, пък и беше много отпускащо и забавно  Hands Clap

С две думи: доволна съм!  Mr. Green

# 265
  • 1st floor
  • Мнения: 9 113
Дамаската е Cueffе или Cufee,едно то двете е,продават я по магазините за дамаски,но е скъпа доста.
Имам Ксения и е перфектна,въпреки,че й се свалят седалните калъфи викам почистваща фирма еднъж в годината,ще стане на 3 години и не е мръднал,а детето и племениците го експолаатират както само деца си знаят  Laughing.Ако е нещо дребно в DM имат уникален спрей за петна,около 5лв е и пере всичко-вино,кръв,шоколад,блажно и тн.Имат и сапун за петна.
Благодаря за информацията за дамаската!   bouquet А колко ти струва почистването от фирма и коя е тя?

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Цъфти_Мъфти   Браво радвам се, дано и при нас е така. Аз съм върл родолюбец и не ми е приятно да се плюе по всичко българско. Затова ми се ще да излязат коректни и да имам повод да ги похваля. Grinning
И ние ще я сглобим сами, не е трудно и е забавно както казваш.

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Обратното броене започна, още 4 дни, обадих се да питам кога евентуално, а ми отговориха, че зависи кога ще пратят камиона до склада, хаха. Става интересно.........

# 268
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Диван Принцес е свален от сайта. Някой да знае нещо?  newsm78

# 269
  • Мнения: X
Нашата поръчка за спален комплект и ъглови легла с гардероб пристигна на време, ще ходим тия дни да си я вземем от склада пък кога ще сглобяваме не се знае. Исках да кажа че със срока нямах проблем, сега ще видим как са като външен вид и качество.

Общи условия

Активация на акаунт