Мебели Виденов 2

  • 169 978
  • 797
  •   1
Отговори
# 270
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Диван Принцес е свален от сайта. Някой да знае нещо?  newsm78
Засега нямало да го произвеждат. Еми, супер, същия диван го има в Явор, в наличност в магазина и е 30 лв. по-евтин.  Mr. Green

# 271
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Идвам да споделя и да се похваля, спалнята е вече вкъщи. Въпреки, че се обаждах 4 дни преди крайния срок и ходих в петък лично в магазина да мрънкам. Казаха ми, че понеделник или вторник, но съм доволна, аз съм родолюбец и ще ги похваля. Още не е  сглобена, но от това което виждам разопаковайки ги изработката на частите е отлична, остава да паснат при сглобяването. Опакована много старателно също да отбележа.

# 272
  • Мнения: 120
Ужаасно разочарование са мебели Виденов за мен. Обслужването им е под всякаква критика. Пет пъти ми отлагаха поръчката и сега твърдят, че не ми дължат никаква компенсация и всичко това с груб тон, все едно не съм клиент, а те ми правят лична услуга.

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 373
И такааа вече е сглобена, всичко пасна идеално, не липсваше и едно пиронче. Доволна съм много, браво имат похвала от мен smile3501 smile3501 smile3501.

# 274
  • Мнения: 84
Някой има ли впечатления от този спален комплект http://videnov.bg/спални-и-легла/спален-комплект-офелия-без-вклматрак. Ще се радвам ако приложите и снимка.

# 275
  • Мнения: 4 145
и аз да попитам за тази маса- вчера я поръчах, но на живо не съмя  виждала
някой ако има отзиви
http://videnov.bg/%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D1 … D0%B0%D0%BD%D1%86

# 276
  • Мнения: 0
Поръчах мебели от Виденов СЛЕД като обстойно прочетох всички мнения в интернет и бях запозната с всички отзиви. Реших да рискувам и поръчах спалня с гардероб + матрак.
Поръчката направих в София, в официалния им шоурум на 31.08.13, като трябваше да пристигнат най-късно на 01.10.13. На 30.09.13 ми се обадиха, че са в склада и мога да си ги взема, тоест нямам и 1 ден закъснение. Отидох да ги взема от там, това което първо прави впечатление е че са отлично опаковани - в картон и фолио и нямаха никакви транспортни дефекти, включително и огледалото на гардероба беше абсолютно здраво. Сглобихме си ги сами, като всичко си отговаряше на 100%, подготовката на дупките, лайсни, дължини и т.н. Не открихме липси на пирончета, винтчета и каквото там е необходимо, всичко беше налично по опис. Схемата на сглобяване за нас беше лесна и не беше объркваща, водехме се по нея, но разбира се човек трябва да има и известен опит, ние лично объркахме една-две посоки и пантички, но изцяло по наша вина, защото не четяхме внимателно.
Равносметката е, че аз съм повече от доволна от покупката, особено съотношение цена-качество. Купували сме и сме сглобявали много и най-различни мебели и от други магазини, ами по-скъпите мебели не са нещо повече от тези на Виденов (изключвайки разбира се спални за по 3000 и отгоре лв.).
Като плюсове бих казала:
+евтини
+имат вид на качествени и здрави (с времето разбира се това ще се провери)
+нямаха разминаване в сглобки и/или липсващи материали
+пристигнаха навреме и абсолютно здрави, без наранявания или счупвания
+към нас лично в магазина и в склада в София бяха много любезни, не съм имала никакъв проблем с обслужването. Жената в магазина ни отдели много време и ни обясни всичко много подробно, в склада бяха много експедитивни и почти не чакахме да си вземем нещата, а отидохме в събота и имаше около 3-4 клиента преди нас
Като минус ще кажа единствено, че гардеробчето седи малко нестабилно като се сглоби, защото ЛПДЧ-то все пак е 16мм и леко играе. Ние решихме проблема като сложихме укрепващи елементи, които си купихме допълнително, не е болка за умиране, но все пак е добре да се направи.
Това е от мен, доста време следях мнението на всички и разбира се много се притеснявах за нашите мебели, но пак ще кажа че съм повече от доволна, бях се настроила за нерви и някакви разочарования, които обаче изобщо нямах. Пак бих си купила от Виденов, даже вече съм си харесала още едно градеробче.
Това е от мен, пожелавам всеки клиент да е доволен като мен.

# 277
  • Мнения: 91
И такааа вече е сглобена, всичко пасна идеално, не липсваше и едно пиронче. Доволна съм много, браво имат похвала от мен smile3501 smile3501 smile3501.
Би ли могла да качиш снимки на сглобените мебели, ако не те затруднявам?

# 278
  • Мнения: 5
И такааа вече е сглобена, всичко пасна идеално, не липсваше и едно пиронче. Доволна съм много, браво имат похвала от мен smile3501 smile3501 smile3501.


Браво! Толкова ги мислеше тези мебели... При нас също всичко пасна перфектно. Винтчета, пирончета, гайки са изчислени точно. Някои от по-малките имаха и резервни Simple Smile

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 373
аfricaaa точно така, първото впечатление което ми направи е как старателно са опаковани, плоскостите ни са безупречни, частите точни дори имаше допълнително няколко неща. Както казах от мен едно голямо БРАВО, и аз пак бих си поръчала от там, този път за другата детска на малката щерка ще е. Та да си свърша работата за която ме помолиха, ето ви снимки, матрака чака в коридора ама аз нямах търпение да метна шалтето да видя как е  Grinning Grinning Grinning. Избрахме малко семпло нощно шкафче, то не и нужно повече мисля, сега ще довърша още някой дребни неща за оправяне и  ще нанасяме, че милата щерка си дойде преди две седмици от Англия, а ние я посрещнахме с празна стая, продадохме детското обзавеждане и багажа и стои затрупан по другите стаи. Шегувахме се, че е бездомна, но ето вече всичко е ок. Приятен ден на всички.
http://prikachi.com/images.php?images/291/6644291n.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/292/6644292L.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/293/6644293R.jpg

# 280
  • Мнения: 84
аfricaaa точно така, първото впечатление което ми направи е как старателно са опаковани, плоскостите ни са безупречни, частите точни дори имаше допълнително няколко неща. Както казах от мен едно голямо БРАВО, и аз пак бих си поръчала от там, този път за другата детска на малката щерка ще е. Та да си свърша работата за която ме помолиха, ето ви снимки, матрака чака в коридора ама аз нямах търпение да метна шалтето да видя как е  Grinning Grinning Grinning. Избрахме малко семпло нощно шкафче, то не и нужно повече мисля, сега ще довърша още някой дребни неща за оправяне и  ще нанасяме, че милата щерка си дойде преди две седмици от Англия, а ние я посрещнахме с празна стая, продадохме детското обзавеждане и багажа и стои затрупан по другите стаи. Шегувахме се, че е бездомна, но ето вече всичко е ок. Приятен ден на всички.
http://prikachi.com/images.php?images/291/6644291n.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/292/6644292L.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/293/6644293R.jpg

Страхотен червен под! Това мокет ли е, аз искам в нашата спалня червен ламинат! Ама ще падне голяма борба с мъжо за този цвят  Joy

# 281
  • Мнения: 91
Благодаря, sauron, много хубаво е станало, със здраве да си я ползвате Simple Smile

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Благодаря ви, ние също много му се радваме, не е нещо луксозно, но стои поне за нас  много изчистено и стилно.
Що се отнася до червения под това е най-обикновен  мокет който от 7-8г ползвам за детските стаи. Предишния беше сиво-син със старото обзавеждане и съм много доволна не задържа никакви боклуци, не е дебел и не се натъпква с прахоляци и пак заложихме на него. Успех на чакащите доставки и дано и вие имате повод да похвалите българското.  bouquet

# 283
  • Мнения: 84
sauron станало е много хубаво, аз също съм се спряла на тази спалня и след малко ще ходим да я взимаме, защото за мой къмет я имат в наличност и няма да се налага да чакам 30 дена. Само за матрак още се колебая и май ще имам спалня скоро, но ще спя на земята, докато си взема матрак. Надявам се още утре да я имам сглобена  Laughing

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 373
muratto  благодаря, браво дано и при вас няма проблеми. Да покажеш снимки после. Аз съм от бързаците и беше голямо мъчение за мен да чакам 1 месец.  Приятна вечер на всичкиии  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт