Проблеми с гнева

  • 12 394
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Имате ли проблеми с гнева. Вие или Вашите близки. Дори и да не са насочени към някого, неконтролируемите емоции ни превръщат в различни хора. Вие как се справяте със стреса - знам, че всеки трябва да си намери начина, но може да дадете някоя идея. Познавате ли хора, който се ядосват адски много когато се спънат или нещо такова......
Конкретният ми проблем е мъж Simple Smile Темата за мъжкото мислене е за около 100000000 теми, но все пак..... Вашите мъже ядосват ли се за дребни неща и когато си го изкарат на вас, как реагирате.
Да не ми пишат психолози Simple Smile само моми с лично мнение и опит

# 1
  • Мнения: 673
На мен много ми допада идеята за чупене на чинии като се ядосам, но ще ми идва доста скъпичко... става с тряскане на вратата... и любимото на жените... шопинг терапия... накрая като се замислиш живота е хубав, само дето ние си го правим труден.

# 2
  • Мнения: 64
Мъжът ми обръща прекалено много внимане на другите шофьори, когато сме с кола. Вярно, че е пълно с идиоти (и най-вече идиотки) зад волана, но не може да си вдигаш нервите заради всеки. Всеки път, когато се ядоса и започне да бълва ми става криво и му правя забележка, дори напоследък намалих возенето при него, защото ме изнервя прекалено. Скоро ще има и ултиматум - или ме/ни вози с добро настроение и усмивка, или без мен/нас в колата.
Аз лично не се свеня да мятам и хвърлям, блъскам, ритам, когато съм побесняла, стига лапето да не е наоколо. Предпочитам така пред варианта да си задърам емоциите. Всъщност радко се случва, не се ядосвам за дреболии, напротив - забавлявам се.
 Според мен спортът и по-честичкото излизане сред по-дива природа е оптималното решение.

# 3
  • Мнения: 135

Имате ли проблеми с гнева. Вие или Вашите близки. Дори и да не са насочени към някого, неконтролируемите емоции ни превръщат в различни хора. Вие как се справяте със стреса - знам, че всеки трябва да си намери начина, но може да дадете някоя идея. Познавате ли хора, който се ядосват адски много когато се спънат или нещо такова......
Конкретният ми проблем е мъж Simple Smile Темата за мъжкото мислене е за около 100000000 теми, но все пак..... Вашите мъже ядосват ли се за дребни неща и когато си го изкарат на вас, как реагирате.

Темите за мъжкото мислене, по нищо не се различават от дамското.. поведението обаче ни е доста по различно!!!  Sunglasses
По темата... всякакъв вид гняв, най успешно го туширам с риболов.. чистият въздух, природата, водата и допира до невинните рибки, дават мир и хармония на душата ми.. дори не ми остава време да се гневя на каквото и да е.
Виждам че същото се получава и с други колеги рибари.  Peace


Да не ми пишат психолози Simple Smile само моми с лично мнение и опит
Моми с лично мнение в раздела на татковците  newsm78 ... няма начин да мине и без мнението на момците!!!  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 755
Гнева ми минава, когато правя нещо физически. А други по-леки форми "лекувам " с шопинг терапия. Напоследък май много съм "гневна", защото не излизам от магазините. Laughing

# 5
  • Мнения: 135

Напоследък май много съм "гневна", защото не излизам от магазините. Laughing

Опазил ни Господ от такъв гняв!!!  Mr. Green
Ами то по същият начин няма да излизам от бардака... обещавам че изобщо няма да се гневя!!!  tooth

# 6
  • София
  • Мнения: 971
На гневен мъж му се спира секса защото явно му е в повече от колкото може да понесе нежната му душица...  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 135
Въртите, сучете и все до секса го докарвате.  newsm78
А какво пречи гнева да му е точно от липсата на секс?!?  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 5 892
Много трудно побеснявам, но като откача мога да обидя всеки, мога да налетя и на бой.  И езика ми е остър, и ръката ми е тежка. Но такива случаи са голяма рядкост. В 99% от случаите съм "над нещата"- усмихвам се презрително и вбесявам отсрещната страна .
Не харесвам и отбягвам мъже, които избухват от глупости. Даже ми стават жалки Peace. За мен избухването за някаква глупост ( като спъване, изтърване на раб време на магазин)  е сигурен знак, че човекът е дребнав и съжителството с него ще е много трудно. Човек трябва да си пази нервите за важните неща в живота  Peace

# 9
  • Мнения: 4 500
Имам такъв познат - чисто луд /документирано е  Mr. Green/
Гневът му беше проблем, сериозен проблем. Въз основа на това му назначиха лечение, което той отказа. Беше ми шеф 2 месеца, обиди ме вулгарно и този път моят гняв надделя  Naughty
Взех си бялата чантичка, фръцнах се и му казах :"Да го д......ш"  Whistling
Не съм го чувала повече от година.

# 10
  • Мнения: 755
Гневният секс е нездравословен, нима не знаеш, Соте?! Laughing

п.п. а, инак Соте повярвай ми, моят съпруг предпочита този ми "гняв"/да вися по магазините/ пред другият...мхм. Wink

# 11
  • Мнения: 55
И аз имам проблеми с гнева. По-скоро проблем с ревността и от там идва гнева. Даже до скоро си мислех че трябва да ида на психолог, но като че ли напоследък успявам да се владея.  Cry

# 12
  • Мнения: 4
да не се съобразих....... и мъжко мнение ми трябва. Харесаха ми нещата за риболова и шопинга... и секса. Само, че случая се отнася за извънредно зает човек. Въпреки това е опитвал няколко хобита със задоволителен ефект траещ около час, ама не повече.
Ами тези около гневния субект както трябва да правят
и те да вдигат скандал
да си "траят"
да излизат безцеремонно за няколко часа от стаята и ситуацията
Simple Smile мога да хвърля по него.... не беше зле и това с чиниите
да опитам ли да му обяснявам спокойно и безкрайно че това му вреди... и на мен де

Всъщност и проблемите около нас не са малко - никак. Но и да утихнат нещата за някакъв период пак си е същото с гнева.

Спирането на секса ще го отхвърля категорично. Може би върши работа, но не и при хора склонни да кръшкат....

И това с "Да го д.....хаш" го обмислях - поне в началото. Ама любов майка.

# 13
  • Мнения: 37
Как се справям с моя гняв?
Отивам до кварталния магазин.Ако свежия въздух и разходката не са помогнали,си купувам биричка.
Прибирам се и си изпивам  биричката с няколко цигари.Ако и това не помогне си лягам да спя.
Когато се събудя,няма и помен от гнева.
Как се справям с гнева на другите?
Горе долу същото,с тази разлика,че може да се наложи да ида някъде по надалече от кварталния магазин. Grinning

# 14
  • Мнения: 187
Със секс. Особено ако сме ядосани един на друг.

Общи условия

Активация на акаунт