Проблеми с гнева

  • 12 411
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 563
А пък ние и двамата сме Стрелци  Mr. Green Голям кеф! Импулсивни,темпераментни,агресивни,сексуални,нежни,лигави... от всичко по МНОГО!  Joy
А как се дразним един на друг за същите неща които самите ние правим,не е истина!  Grinning

Вчера, карам аз, и гледам на огледалото един отзад ми ръкомаха нещо...
И съответно му "говоря": К'во мааш рЪце,бе,изпреварвай кат' искаш!
Брех моя като полудя!  Joy То зъби и капачки на коленете не му останаха!
Само не разбрах що крещеше така  newsm43 като че ли оня ще го чуе!
И тва е всеки път....  Joy

# 31
  • Мнения: 4
 Joy
добро беше това

# 32
  • Мнения: 563

И това не е нищо.
Трябва да го видиш, като чуе по новините, че тия от парламента са измислили пак някоя простотия, как ги праща да горят в Ада и им пожелава Дявола да ги ръга с ей  Hug такъв КОЛ в гъзовете!  Joy
И репликата винаги завършва с: Мамичката им шееба!  #2gunfire
 Joy

# 33
  • Мнения: 4
Не ти е скучно де Simple Smile Ние не сме толкова колоритни, по скоро злобни.... като стане нещо / малко, голямо - все тая/ и цел ден се дуем, обиждаме другите...
но показа веселата страна  Praynig  споменавай ако се случи нещо ново Simple Smile

# 34
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 771
Мъжа ми дори и за най дребното нещо се ядосва така сякаш кой знае какво е станало и много емоционално и неприятно за околните изразява това. Мисля че отчасти се дължи на стреса в работата, но и баща му е виновен защото така се държи и не е добър пример(вика за всичко, обижда свекървата и майка си). Иначе милото споделя че риболова му помага донякъде.

# 35
  • Мнения: 1 262
Ми моя мъж е доста лош, но аз го бия по всички параграфи. Той се е принудил вече да е по-спокоен, за да не става война. Аз имам големи проблеми с гнева, не че той няма. Той обикновено хвърля и чупи телефони, аз тряскам врати, шкафове, ритам по тях.  Joy Изобщо голямо шоу можем да направим, сега гледаме да сме по-кротки откакто се роди малкия, но ми избиват нервите много често. Трудно ми е да се контролирам. Мислех дори да пия хапчета. Мъжът ми пие "мента, глог и валериан".  Laughing Трябва и аз да ги почна. ЗАписвам се да следя как се справяте вие.

# 36
  • Мнения: 3 241
Аз съм спокойна по характер.
А мъжът ми дори повече и от мен.

НА всеки се случва да се ядоса, но говорим.
Абсурд е да се хвърлим да крещим и псуваме.

Камо ли пък да си изкарва на мен за нещо.
Познавам такива "весели" екземпляри, които са кисели от сутринта.
Не, мерси.  Stop

# 37
  • Мнения: 654
Оставам с впечатление, че доста от мъжете ни си го изкарват на нас, когато са нервни от другаде. Предполагам, и ние го правим. Направих си труда да наблюдавам и моите родители - същата работа, което не действа особено мотивиращо..
В моето семейство - когато единият е в такова настроение, гледа да не се пречка на другия (изключения има, разбира се). Познава се по това, че "жертвата" се затваря и си прави нещо сам, очевидно решен да бъде оставен на мира. В такива случаи,не закачам. В рядките изключения, обикновено се стига до скандал за пари или за дребнави глупости ("а ти вчера..."), наченат поравно и от двамата. Когато усетя, че назрее, гледам да го избегна - обикновено, преди да започне нервната тирада, казвам нещо смешно (но не и подигравателно), и обикновено действа, облакът отминава.
Друг вариант е сексът + бира с приятели, често помага.

# 38
  • Мнения: 31
Мразя хора нерваци и истерици , които при най-малката трудност вдигат краката и започва театъра и истериите. #Crazy Натоварват ме , имала съм такива гаджета както и познати и просто не са приятна компания и среда за виреене.
   Peace Peace Peace Peace


Прекалено стресирана ни е работата,че да избухвам за щяло и нещяло. Всяка сутрин пия витамин Б-комплекс, Simple Smile Понякога и половинката пие. Не виждам смисъл да си тровя нервите за дребни битови случки.

# 39
  • Мнения: 4 586

Проблемът е дефиниран като "проблем с овладяването на гнева". Всички хора понякога изпитват гняв, то проблемни са само тия, които не могат да го овладеят, от които може да се очаква различна и неразумна реакция. Примерно да се скара в автомобила и да мине в насрещното.
Те в тая тема май има съвети http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=441643.0.
 Напоследък кръвното ми се вдига за щяло и нещяло и ме боли адски половината глава. Уж не искам, но сякаш е неконтролируемо.

# 40
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
А пък ние и двамата сме Стрелци  Mr. Green Голям кеф!

Същото положение! smile3508
Обаче той е по-спокойният, аз съм подпали клечка. Аз съм и звука в споровете. Господинът съм го забелязала, че като започне да се ядосва очите му стават все едно реже лук или е болен. Оттук натам вече знам на какъв етап сме и още колко ще продължи спора. Най-страшно е когато единият "настъпи", ама яката и неудобната другият. Ухуууу! Тогава сме-единият върви бесен из стаите, другият го следва и дърдори. Крайната реплика е "Ако всеки път ще се търси под вола теле, така няма да караме на никъде"...Финито!
Темерутът у дома съм аз. Мога да мълча часове, дни, седмица. Засега съм стигала само до часове, защото хъни обикновенно винаги първи започва да се умилква. И аз  Heart Eyes  loveuuu Шантаво или не след спор винаги си давам сметка колко са глупави тия разправии и колко много го обичам всъщност. Ама ние стрелците сме си такива...дай ни емоции, изтезания. На нас трябва да ни е гадно, за да ни е хубаво!

# 41
  • София
  • Мнения: 38 961
Моят мъж определено има проблем с гнева. И то много странен.
Един ден, мога да му се кача на главата и нищо да не каже.
Децата да пищят, да трошат - почти нищо.
Къщата наопаки - седи и се усмихва.

Друг път, като се нацупи ... и ми се развика за някаква дреболийка!
Например - Защо съм била заключила вратата? Пълни глупости.
Направо му казвам"Ти си луд".
Ама верно като луд се държи, крещи, бучи. Ужас.
Аз му казвам "добре", той ми вика "Не ми казвай "добре".
И после се извинява.

Вече толкова съм му свикнала на глупостите, че чак ми става смешно, докато бучи.
Чудя се дали да не му взема някакви витамини, хранителни добавки...

# 42
  • София
  • Мнения: 92
От както живея с половинката си такъв гняв ме гони че нз. Ама то с такава свекърва не гняв ами направо нервна криза... а за капак и зълва, която всеки ден се кара с мъжа си и сега ние тук всички трябва да и прислугваме...  newsm61 smile3511 smile3515 Banghead

# 43
  • Мнения: 1 610
за гнева...като му е криво на човек нещо, все ще се намери за какво да се ядоса ...
и обратното ...ако решиш да се успокоиш...ще намериш утеха ...пак така в каквото и да е ...
Всичко си зависи от човека...

Аз вече, сутрин като стана, вземам един smile3533 "презкурин"... кой на къде му е увехнала китката...
Създавам си свой план за деня и си копам в моята градинка...знам си задълженията и си ги върша...
За неща дето не са ми работа или аз не мога да ги свърша  smile3538...отдавна съм спряла да се БЪХТЯ  bishop импровизирам с други подобни babydust7 или се задоволявам с това, което имам...

как   ku-kuрелаксирам ли...

РАБОТА целогодишно!!!

Лятото задължително край река...книга,   grinning039  плаж,  ribolov  риболов.../най-добре сама/ , иначе с деца и дърдорко риболова е кошмар ....

 - карането на автомобил   car003ми действа страхотно..."Човека е човек когато е на път..."

Добре че има командировки....та да отдъхне човек... newsm20

# 44
  • Мнения: 135

Лятото задължително край река...книга,   grinning039  плаж,  ribolov  риболов.../най-добре сама/

Това тушира гнева ми по най добрият начин.  Hug
Много мразим... ама много, тамън се разкълве и някой да ми каже -"Айде тръгвай че ми омръзна вече"....  Thinking... иде ми да си плесна главата у водата и да не излезна.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт