Balea, Alverde, Catrice, Essence - 10 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 96 415
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35 971
от нашия е, не беше при четките за грим, а при масажните неща
за фдт я взех, сложих и руж с нея, сигурно може и пудра
вчера един момък в мак ми каза, че мога да нанасям каквото искам с нея, но тяхната е като тази на Бижу и струва 90 лв.  Twisted Evil
не е икономична /поне моята/ от към продукт
слагам фдт на МФ с 3 помпички, дори понякога ми е много за лицето и преливка към шията, с четката бяха 8; руж също пое много
гримьорът в мак каза, че не проблем с нея да нанасям фдт, после леко почиствам със салфетка и после слагам ружа; ружът наистина беше ок с нея, аз не вярвах  Laughing ; почистих я отново и сложих и хайлайтер /едноцветен, не мозайка/  Mr. Green
сега съм я изкъпала с падчето на ДМ и виси надолу с главата, вързана като обесник на дръжката на един шкаф  Mr. Green
цената й е 10 лв., бих пробвала и другия вид
имаше и подобна за сенки срещу 4 лв., но нямам нужда от такава

# 31
  • София
  • Мнения: 1 936
bubs, купила си точно четката за ФДТ Simple Smile
Днес имаше заредени и от тези за минерална пудра (като на картинката, която показа) на цена от 9.99 лв. Намираха се най-долу най-в ляво на стелажа.

# 32
  • Мнения: 35 971
явно е била свършила  Wink

утре сутрин дано са заредили пак Simple Smile

# 33
  • Мнения: 20 172
Я вижте Есенс какви неща са пуснали, в Лили и в Дм дали ги има   Confused
Скрит текст:
]
Катрис

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151738587205934.1073 … 690933&type=3


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151695662965934.1073 … 690933&type=3

# 34
  • София
  • Мнения: 9 483
Супер Бубс! Peace
Мерси!
Беше ми много полезно!  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 489
Така. Имам пресна информация за яйцето. Първо - бях в Парадайс мол /по препоръка на една от вас, защото там имало яйцата/. Та....едвам се навих ама все пак жертвах за Ebelin. Цената по спомен ми беше 6 лв /тук го бях прочела/, но всъщност се оказа, че е 7 лв. Та, това е. Като размер е почти двойно на това на Pretty Time. Исках да видя и четката за Ebelin, но не тази дуофибърната а тази, която е права и кръгла /мисля, че се води за фон дьо тен пак/, но имаше някакви съвсем малки такива и пишеше, че са за сенки...Та не взех. А дуофибърната която обсъждате беше някъде 10 лв.

Е, това е от мен засега Simple Smile

# 36
  • Мнения: 17 546
Прибрах се и да се отчета какво накупих.

Пудра Alverde, моята е №50 с лек hi-lite ефект. Много ми харесва!

Дълготраен фон дьо тен Essence №30

Alverde Color & Care 2in1 - невероятна консистенция! Лек, мек и ефирен, в същото време покривен. само 20 мл е обаче... Ще си го нанасям с пръсти пък.

Червило Alverde 10 Magic moment

И от тази серия на Balea за къдрава коса - шампоан и спрей за оформяне на къдрици.


*Biskvitka*, имаш и за теб две яйца.  Laughing Утре пращам. Hug

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 75
Бижy честито за покупките!   bouquet
Ако може да споделиш за дълготрайния фон дьо тен, на каква цена е и какви са ти отзивите за него след като го пробваш. Аз откакто са пуснали Affinitone 24 h съм само с него, много съм доволна, но ми се иска да разнообразя малко.  Peace

# 38
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 453
Lemy , тези неща на Есенс , само в Лили би могло да ги има ,но не знам кога и дали ще ги заредят

# 39
  • Мнения: 17 546
Fluffy^^, 8,19лв е цената на дълготрайния ФДТ. Ще пиша като го пробвам. Peace
И благодаря! Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 489
Това яйце на Ебелин като го изпрах /все пак китайска му работа, знае ли човек/, като го намокря действително набъбва, но като го истискам освен, че си остава както си беше преди прането, някак се смачква...Чудя се, вие как точно го истисквате, има ли значение? Защото наистина стана едно като хапано от куче, смачкано Grinning

# 41
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Прибрах се и да се отчета какво накупих.

Пудра Alverde, моята е №50 с лек hi-lite ефект. Много ми харесва!


Тъкмо се оглеждам за пудра и за хайлайтър - тук мога да взема 2 в 1, май  Rolling Eyes

Каква е цената на тази пудра и има ли тестери?

# 42
  • Мнения: 17 546
Веднага докладвам, касовата бележка още е до мен. Пудрата е 8,79 и има тестери. Под стелажа с продуктитеq на шейничка, която се издърпва. Три цвята са, другите два нямат такъв ефект и са доста светли. Аз съм светла, но този цвят не ми е тъмен. Освен това някак не се отнема твърде много с четката и стои много приятно. Имам компактна пудра проста някаква, май беше на Констанс Карол, тя е ужас - с едно мацване се отнема 1 кило пудра и стои като винервайс на лицето.

Последна редакция: чт, 30 май 2013, 20:51 от Бижy

# 43
  • Мнения: 91
Здравейте. Виждали ли сте в ДМ тази маска на Фрийман?

Mоля ориентирайте ме за цената, ако я има. А ако някой я е ползвал, ще съм много благодарна за отзиви.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Веднага докладвам, касовата бележка още е до мен. Пудрата е 8,79 и има тестери. Под стелажа с продуктитеq на шейничка, която се издърпва. Три цвята са, другите два нямат такъв ефект и са доста светли. Аз съм светла, но този цвят не ми е тъмен. Освен това някак не се отнема твърде много с четката и стои много приятно. Имам компактна пудра проста някаква, май беше на Констанс Карол, тя е ужас - с едно мацване се отнема 1 кило пудра и стои като винервайс на лицето.

Трябва да мина да ги погледна. Записвам си твоя номер, защото искам пудра с лек озаряващ ефект - иначе лицето ми стои прекалено матирано и като посърнало, без свежест.  Rolling Eyes
Аз не съм светла, така че ще ми пасне.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт