Balea, Alverde, Catrice, Essence - 10 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 96 409
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 546
Киса, цветът е 050 TERRA

# 46
# 47
  • Мнения: 432
bubanka, малко късно се включвам, но да така изглежда...аз взех четката за минерална пудра.... PeaceГледах и другите за фдт и за сенки, но не взех от тях.

# 48
  • Мнения: 35 971
bubanka, малко късно се включвам, но да така изглежда...аз взех четката за минерална пудра.... PeaceГледах и другите за фдт и за сенки, но не взех от тях.

благодаря и на теб!
ще видя и тази Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 489
Скрит текст:

Тази четка има ли я тук, защото не съм я виждала досега. Ако да - къде точно и някаква приблизителна цена?

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Аз съм много доволна от серума на Балеа с Q 10 :
http://www.dm.de/linkableblob/de_homepage/225938/data/balea_q10_ … g?v=1352375905000
Днес си купих и мъничките капсулки от същата серия и крема за лице, дано да са хубави.
Много съм доволна от  тези лепенки за околоочния контур. След ползване  бръчиците  се заглаждат наистина  и кожата е хидратирана:
http://www.dm.de/linkableblob/de_homepage/225948/data/balea_q10_ … g?v=1352375905000
Другата ми покупка беше една очна линия на essense:
http://www.google.com/search?q=essence+eyeliner+pen&client=s … rP8PDMZt8XiV5M%3A
На първо четене е много хубава, ще видя утре дали няма да се събудя с подути клепачи.

# 51
  • Мнения: 35 971
Скрит текст:

Тази четка има ли я тук, защото не съм я виждала досега. Ако да - къде точно и някаква приблизителна цена?

тази си купих, 10 лв.

# 52
  • София
  • Мнения: 489
Скрит текст:

Тази четка има ли я тук, защото не съм я виждала досега. Ако да - къде точно и някаква приблизителна цена?

тази си купих, 10 лв.

А от кой ДМ по точно /ако си в София/

# 53
  • Мнения: 35 971
в Младост 4, Бизнес Парк

# 54
  • Мнения: 1 110
Вчера търсих тази четка, но не я открих. Дано днес имам късмет  Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 9 483
Купих четката на Ебелин! Hug
Много сте заразни 'начи! Crossing Arms Mr. Green
Бяха ги заредили всичките тази сутрин в ДМ. Видях и едните и другите, но другата плоската определно не ми влиза в работа.
Ако не бяхте вие никога нямаше да намеря тези четки и нямаше да знам за съществуването им в ДМ, защото не подозирах, че в ъгъла с памперсите може да стоят четки за грим! ooooh!
Колко непрозорливо от моя страна, нали?! Joy hahaha

# 56
  • Мнения: 84
Прибрах се и да се отчета какво накупих.

Пудра Alverde, моята е №50 с лек hi-lite ефект. Много ми харесва!

Дълготраен фон дьо тен Essence №30

Alverde Color & Care 2in1 - невероятна консистенция! Лек, мек и ефирен, в същото време покривен. само 20 мл е обаче... Ще си го нанасям с пръсти пък.

Червило Alverde 10 Magic moment

И от тази серия на Balea за къдрава коса - шампоан и спрей за оформяне на къдрици.


*Biskvitka*, имаш и за теб две яйца.  Laughing Утре пращам. Hug
Бижу, каква е цената на 2в1 Алверде, заинтригува ме.

# 57
  • Мнения: 242
Еее,кажете в Пловдив къде има от тези четки   bouquet  А за яйцето-бях си поръчала преди време от китайския сайт,но съм го ползвала 1-2 пъти,не набъбва (ако има значение) и отнема много продукт .Освен пак да го пробвам  Blush

# 58
  • Мнения: 17 546
Бижу, каква е цената на 2в1 Алверде, заинтригува ме.
7,99 лв.  Grinning
Два вида са обаче, единия май е по-евтин. Ще ги различиш по това, че единия има избор между две разцветки, а другия три. И този, който е с три цвята е 30 мл вероятно, защото флакончето е по-голямо от това, което купих аз.

ПП. Щото сега се връщам пак от ДМ, та да допълня. Този, който аз купих и е в прозрачен флакон и е двуцветен вътре, а другия е непрозрачен и е 6 лв. и нещо.

Последна редакция: пт, 31 май 2013, 14:04 от Бижy

# 59
  • Мнения: 1 485
В ДМ- Ст. Загора вече го няма шампоана с хума за мазна коса на Алверде #Cussing out А исках да го взема. В другите градове има ли го ?

Общи условия

Активация на акаунт