Отговори
# 30
  • Мнения: 432
Чакай, че забравих да постна нещо, което Шани Heart Eyes е видяла при хърватките !

2013. - 2014. novi projekti turske TV industrije

KURT SEYT- KANAL D
U glavnim ulogama Kıvanç Tatlıtuğ i Farah Zeynep Abdullah

AŞK HİKAYESİ - STAR TV
U glavnim ulogama Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya i Hazar Ergüçlü

KAÇAK- ATV
U glavnim ulogama Mematsi Gürkan Uygundur

AŞK- KANAL D
U glavnim ulogama Hazal Kaya, Aslıhan Gürbüz i Nebahat Çehre.

AHİRİM SENSİN
Ahirim Senin i Murat Yıldırım

SIRLAR- KANAL D
Başrolde Aslı Enver i Mete Horozoğlu

FATİH- KANAL D
U glavnim ulogama Mehmet Akif Alakurt, Gamze Özçelik i Dağhan Külegeç

ÇALIKUŞU- KANAL D
U glavnim ulogama Burak Özçivit ve Fahriye Evcen

GÖRÜŞ GÜNÜ KADINLARI- FOX
U glavnim ulogama Şenay Gürler, Nesrin Cavadzade, Yıldız Çağrı Atiksoy i Sema Dinçer.

YADİGAR- STAR TV
U glavnim ulogama Caner Cindoruk, Fatih Arıtman i Uğur Yücel

FATİH HARBİYE- FOX TV
U glavnim ulogama Kadir Doğulu, Neslihan Atagül, Yunus Emre Yıldırmer i Itır Esen.

ESKİ HİKAYESİ- TRT 1
U glavnim ulogama Buğra Gülsoy ve Funda Eryiğit

KÜÇÜK GELİN- SAMANYOLU TV
U glavnim ulogama Çağla Şimşek, Orhan Şimşek ve Gözde Mükavelat


Бурак Йозчевит ще си тича с Фахрие Евджен ( Неджля от Листопад ) - добро попадение, според мен. Бурак - "ооооо...."  Joy

Хазал Кая отново с Небахат - харесва ми. Искам да я видя Хазал в новият й филм. Дано някой тук постне инфо, когато започне.  Hug

Гледам, че и мама Хандан има нов проект - звучи ми комедия, но може би никак не съм права.  Whistling

И Бурра Гюлсой с неговия комикс, но партньорката му не я знам.

Интересни неща се очертават другата година. Киво май яко е лапнал плувката по франсето - ще има сватба май.  smile3506

# 31
  • Мнения: 3 371




Кралицата,  Heart Eyes и аз за това се сетих, като прочетох името му !  Laughing

# 32
  • Мнения: 432

Още се улавям, че мисля за вчера и си се усмихвам, на моменти и си се смея сама.  Joy

# 33
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142

Още се улавям, че мисля за вчера и си се усмихвам, на моменти и си се смея сама.  Joy

И аз. Даже снощи трудно заспах, все прехвърлях в ума си моменти от срещата. Мъжът ми ме спука от подигравки - сигурна ли съм, че съм била на среща с жени, да не е било някое гадже...та така се въртя и не заспивам.
Наистина беше много хубаво. Освен това е първото нещо от много време насам, което правя само за себе си, без никакви роднини и близки около мен.

# 34
# 35
# 36
# 37
  • Мнения: 1 012
Госпожата!  Hug

За статията http://www.diziler.com/haber/haftanin-magazin-bombalari-cok-konusulanlar

Умуват как Къванч е имал 11 години връзка с Азра, която не е завършила с брак и питат дали това новата връзка ще завърши с такъв? Според статията, той е запознал с родителите си новата изгора, но това нищо не значи, тъй като е в реда на нещата. Според автора (или авторката) за 2 месеца е трудно да се каже каква посока ще поемат отношенията им. Той сега бил по-свободен и това навява медиите на такива спекулации, но времето ще покаже дали след започване на снимки нещата ще се развият в тази посока.

# 38
  • Мнения: 1 413
Някой много липсва тук:  bouquet  bouquet  bouquet

Скрит текст:

# 39
  • Мнения: 2 282
Здравейте дами! Честита ни нова тема. Цветя за Госпожата и поздрав за потребителите на тази тема.

# 40
  • Мнения: 2 282
http://gecce.com/foto-galeri/unluler/kivanc-tatlitug-fransiz-ask … ollari-sivadi?p=1

Къванч е предприел действия за издаване на разрешително за работа на Фло от общата им агенция!
Това няма да й попречи да работи и към нейната си агенция- Ford. В края на август Фло ще започне и курсове по турски език.....ясна е работата! Да стягаме тоалетите...  bouquet


Hug Страхотно! Знаех си, че така ще стане. Вкарва  гаджето си в една от фирмите. Винаги да си му е  под ръка. Смятам, че Къванч си намери майстора.

# 41
  • Мнения: 3 371



Добра вечер, дружки !  Hug
Бях малко на теферич и сега влизам !
Ако успея, ще метна малко снимки тази вечер, ако не - утре !  Hug
Дафне,  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Сара,  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 1 413

 Hug Страхотно! Знаех си, че така ще стане. Вкарва  гаджето си в една от фирмите. Винаги да си му е  под ръка. Смятам, че Къванч си намери майстора.

Дафне Hug Hug Hug
Момичето отдавна си е в агенцията на Гайе Сьокмен. При хърватките прочетох, че лИбовта е започнала преди 5 месеца! Т.е. по времето когато се разделиха с Азра! За капак- същата агенция представлява и тримата! То просто няма начин да не се "засекат" бившата и настоящата...
Не искам той да има нужда от точно това- винаги да му е под ръка момата! Видяхме какво се случи при такива обстоятелства! Чакай- франсето още не си е показала рогата! Ще я видим като започнат неговите снимки за новата му роля...дано устискат до тогава! Peace

# 43
  • Мнения: 2 282
Дами,  Hug искам да си добавя в подписа новата ни звездна двойка.. Към Берен и Къванч. Мъча се, не ми се получава.

# 44
  • Мнения: 1 413
Дафне, Hug от подписа си изтрий само URL адреса на снимката, скобите ги остави и тогава постави новия адрес! Дай да видим ще стане ли Peace

Общи условия

Активация на акаунт