Отговори
# 45
  • Мнения: 3 371






















Мисля, че има още, както и едно -две клипчета, но за тях ще потърпите до утре !  Wink

# 46
  • Мнения: 2 282
Hug Ох, направо ме разбиваш.   newsm51 newsm51 newsm51

# 47
  • Мнения: 3 371

 Hug Ох, направо ме разбиваш.   newsm51 newsm51 newsm51
Ми нали ти рекох, че съм ви отсрамила !   love001

# 48
  • Мнения: 2 282


Мисля, че има още, както и едно -две клипчета, но за тях ще потърпите до утре !  Wink
Hug  Значи, Шани, Госпожата, Терзийска, Фенчето, Или, Зизу, Хелън ги разпознавам. Кои са другите дами.

# 49
  • Мнения: 1 413
Брях! Shocked Ти наистина ще си врачка! Хелън я няма на тази снимка.
Кой е с очилата, че не разбрах? newsm78 А Терзийска?  newsm78

# 50
  • Мнения: 3 371


Мисля, че има още, както и едно -две клипчета, но за тях ще потърпите до утре !  Wink
Hug  Значи, Шани, Госпожата, Терзийска, Фенчето, Или, Зизу, Хелън ги разпознавам. Кои са другите дами.

Почваме по ред на номерата - от ляво - Кралицата, Шани, Терзи, Атичка, Усмивката, Енигма,
отдясно - Аз, Фенче, Емилийка, Или-или, Тереза, Зизу, Светлето , ама не се вижда много.
Хелън я няма на тази снимка . Peace

# 51
  • Мнения: 1 413
Госпожата, Hug много лесно се предаде! Mr. Green
Требеше да я поизмъчим малко...и без това има ясновидски способности Дафне... Peace

# 52
  • Мнения: 1 413
Черпя по един любовен еликсир преди омайно сините сънища: Hug

# 53
  • Мнения: 2 282
Госпожата, Hug много лесно се предаде! Mr. Green
Требеше да я поизмъчим малко...и без това има ясновидски способности Дафне... Peace

Hug Joy Joy Веднага те познах.

# 54
  • Мнения: 3 371
Добро утро !  Hug Пожелавам ви усмихнат ден и прекрасна нова седмица !   bouquet



Шани,  Heart Eyes ми като бързам и не виждам, че вече си писала ?! ooooh!
Ама Дафне Heart Eyes ни е разкрила и без това ! Wink

# 55
  • Мнения: 3 371






Терзи,  Heart Eyes много задобряваш, джанъм !  newsm51

# 56
  • Мнения: 3 371


Усмихнато стихотворение
 
Останала ми е една усмивка.
 Не може да я вземе никой дявол.
 Каквото и да става - зъби стискам
 и смело към върха си продължавам.
 Усмихвам се на тихата си лудост,
 на времето прекарано в безгрижност.
 Забравям всички глупави заблуди-
 да помниш болката е толкова излишно.
 Усмихвам се на някой стар приятел,
 на онзи мъж, на бабата отсреща
 и осъзнавам колко съм богата,
 раздавайки усмихната надежда.
 Останала ми е една усмивка,
 но от вълшебните-дадеш ли я на някой,
 животът с хиляди усмивки ти откликва.
 Не ми ли вярваш? Усмихни се и почакай...

 Катерина Кайтазова
 

# 57
  • Мнения: 2 282
Hug
Рускините отбелязват, че двамата са с еднакви гердани. Значи, занапред Флоранс ще облича Къванч и Флоранс ще го съблича. Нейната ръка виждат и в протритите и скъсани дънки. с които Къванч бръмчи по МармаришТова е положението.
Добро утро и хубав ден!

# 58
  • Мнения: 2 282
Госпожата  Heart Eyes благодаря мило, за откъса от книгата, който си постнала в предишната тема!  bouquet Наистина ни чака невероятен филм, много се радвам!
Hug
Рускините са толкова ядосани на К., че отказват да гледат новия сериал. Страхуват се от съчетанието Халял + Едже. И прогнозират провал на новия проект. Чели са книгата.  Писателката е с кримско-татарски произход и описва живота на чичо си. Руски дворянин. Не по рождение, а по възпитание. След революцията бяга зад граница. Историята била интересна, характерите сложни. Питат се, как турчин ще предаде любовта и носталгията по родината Русия. И богатата душевност на руския човек.  Ще опростят историята и ще я направят безвкусна. За достоверност Къванч трябва да проговори на руски.  Я люблю тебя ще замени сени севиюрум.  И вместо да свири на саз, Къванч ще засвири руски романси на китара.
И  не могат да си представят по-неподходящ актьор за ролята на руски офицер. Досега К. играл само турци.  Можело да включат и Фло във филма. Като незаконно дете на руски дворянин и френска гувернантка. И без това мечтаела да стане актриса. И да си е близо до Къванч. Та дано го вдъхновява за да предаде малко страст на екрана. И да не е дървото от К/Г. Joy

# 59
  • Мнения: 3 371


Дафне,  Hug Киво и преди френското Цвете носеше гердани, амулети, гривни....отиват му !  Peace
Виждам, че двамата имат сходен стил  . Hug

Общи условия

Активация на акаунт