Лечение с протеолитични системни ензими (5-та тема)

  • 180 959
  • 791
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 719
Имам някаква фиброгенна бучка в гърдата. newsm78 Мисля да направя тримесечен курс от юни до август с ензимите и да отида отново на ехограф. Така че през септември ме подсетете да споделя какво се е случило.

# 436
  • Мнения: 107
Имам някаква фиброгенна бучка в гърдата. newsm78 Мисля да направя тримесечен курс от юни до август с ензимите и да отида отново на ехограф. Така че през септември ме подсетете да споделя какво се е случило.

На жена ми изчезна за по-малко от месец.

# 437
  • София
  • Мнения: 3 050
Здравейте  bouquet
Припомнете ми каква беше схемата за започване на ензимите 3Х1 сутрин, обед и вечер от всички видове?
1 час преди хранене или 2 часа след? Така ли беше? Нещо трябваше да се прибави постепенно? Кое беше? newsm78

# 438
  • гр. София
  • Мнения: 4 786
Здравейте  bouquet
Припомнете ми каква беше схемата за започване на ензимите 3Х1 сутрин, обед и вечер от всички видове?
1 час преди хранене или 2 часа след? Така ли беше? Нещо трябваше да се прибави постепенно? Кое беше? newsm78

Аз също се интересувам от тези въпроси...Както и Папаята за какво се пиеше? И как?  newsm78

# 439
  • Мнения: 107
1-1.5ч. преди ИЛИ 2ч. след хранене /да е на празен стомах/.. Можете да ги почнете постепенно /пирамида/. Някои хора ги дразни бромелаина,  тъй че имайте едно на ум. Папаята се смуче.

# 440
  • Мнения: 9 213
Папаята е за по лесно и бързо храносмилане и премахва чувството за тежест в стомаха . Хрускате(на мен ми е по вкусно така ) или смучете след храна до 2т.

# 441
  • гр. София
  • Мнения: 4 786
Значи Папая не ми трябва. Има в аптека Ремедиум с/у църквата св. Седмочисленици намалена на GNC. Няколко бройки са с изтичащ срок.  Peace

# 442
  • София
  • Мнения: 6 572
Моля, за съвет за прием на ензими при отстранена жлъчка - какви, кога и как се приемат.
Предварително благодаря на отзовалите се.💐

# 443
  • София
  • Мнения: 736
При отстранена жлъчка е възпрепятствано разграждането на мазнините и затова трябват храносмилателни ензими с превес на липазата. Освен това трябва редовно хранене по малко и на кратки интервали. Това малко покрай темата с протеолитичните.

# 444
  • Мнения: 382
Можете ли да ме посъветвате откъде да си купя изгодно Серапептаза?Ihrb ми е невъзможно като опция,защото съм на 200км от най-близката митница.
 Има ли някой,който е пробвал ензимите за проблеми с очите?Става въпрос за мътнини в стъкловидното тяло на окото.

# 445
  • София
  • Мнения: 9 942
Дали има някой да заеме бромелайн, серапиптаза (бозвелия, кварцетин)-за 2седмици, докато пристигне пратката?
От София съм.

За възпалени сухожилия ми трябват.

ПП:
Чудя се дали да си купя чист бромелайн (също и серапиптаза) или да е комбиниран със куарцетин, но там е с по-ниска концентрация?
http://www.iherb.com/Now-Foods-Bromelain-500-mg-120-Veggie-Caps/ … mp;sr=2&ic=30
Bromelain 500-mg
или
http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Quercetin-Bromelain-180-Veggi … ;sr=null&ic=2

Quercetin   500 mg
Bromelain   250  мг

Последна редакция: вт, 04 авг 2015, 15:23 от Starrydream

# 446
  • Мнения: 5 215
Видях, че няколко човека с Хашимото са писали преди.
Някой не иска ли се похвали с резултати?  Simple Smile

# 447
  • София
  • Мнения: 9 942
От БГ къде най-евтино се предлагат, от iherb трябва доста да се чака.
Бромелайна го намерих за 58лв 120капс, NOW.В айхерб е 38лв...

# 448
  • Мнения: 5 215
Може би в аптеки Марешки. За там съм чувала, че са ниски цените.

# 449
  • Мнения: 4 738
Здравейте, имам синдром на раздразнените черва, породен най-вероятно от бактерията хеликобактер пилори. Мъча се да я премахна с антибиотици, но страничните ефекти от тях при мен са страшни... Едни болки, подуване, къркорене в стомаха и невъзможност за нормално хранене...  Sick Та въпроса ми е дали лечение с ензими е подходящо за мен и къде да прочета какви точно ензими и по каква схема да пия? А и с болен стомах дали ще мога да ги пия (прочетох за непоносимост към някои ензими)? Само да споделя, че пия храносмилателни ензими (и папая), но на мен не ми помагат или поне не облекчават храносмилането ми... Ако някой се отзове на въпроса ми, ще съм много благодарна... Peace

Общи условия

Активация на акаунт