Малко помощ и информация за растежа на фоликулите при стимулация.

  • 20 213
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 23
колко време поемахте лекарстава за образуване на фолекул че при мен го няма изобщо поне така ми каза лякаря последно, и понеже сага чакам да ми доиде и да ги почвам ми се иска да занам по колко време сте ги пили за да има ефект и дали има някоя от вас да е заченала по този начен?

# 17
  • Мнения: 7 716
Обикновено изписват стимулация с Клостилбегит за пет дни. Има забременели след такава стимулация.

# 18
  • Мнения: 2 249
колко време поемахте лекарстава за образуване на фолекул че при мен го няма изобщо поне така ми каза лякаря последно, и понеже сага чакам да ми доиде и да ги почвам ми се иска да занам по колко време сте ги пили за да има ефект и дали има някоя от вас да е заченала по този начен?
виж темата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=24678.0

 Hug  bouquet

# 19
колко време поемахте лекарстава за образуване на фолекул че при мен го няма изобщо поне така ми каза лякаря последно, и понеже сага чакам да ми доиде и да ги почвам ми се иска да занам по колко време сте ги пили за да има ефект и дали има някоя от вас да е заченала по този начен?
Ами първия път от 5 до 9 ден включително - без резултат при доза 2х1
Втория от 3 до 7 включително и сега на 12 ден имам 14 мм фоликул, но не е много сигурно че въобще ще порасне при доза 3х1
с доктора коментирахме следващия цикъл при който ще пия от 3 до 10 ден включително.

Късмет! Стискам палци!

# 20
  • Мнения: 3 010
Хм, аз пък сега си погледнах снимките, моя фоликул на 17 ден е бил 3.34см. при 1х1 от 5-ти до 9 ден Клостил. И от там незнам кога се е пукнал. На 21 ден ве4е го нямаше. Малко ме съмнява, че тези големи фоликули са качествени............. Close

# 21
  • Мнения: 7 716
Обикновено при фоликул около 21-25 мм се слага прегнил за спукване, за да се избегне презряване или регресия.

# 22
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Хм, аз пък сега си погледнах снимките, моя фоликул на 17 ден е бил 3.34см. при 1х1 от 5-ти до 9 ден Клостил. И от там незнам кога се е пукнал. На 21 ден ве4е го нямаше. Малко ме съмнява, че тези големи фоликули са качествени............. Close
Ами аз знам, че не са. Фоликул над 30 мм май за нищо не става освен за киста.

# 23
  • Мнения: 3 010
Ами аз знам, че не са. Фоликул над 30 мм май за нищо не става освен за киста.



mango,да ама се пукна, вече друг е въпроса дали е качествен, но не стана на киста

# 24
  • София
  • Мнения: 6 363
mango,да ама се пукна, вече друг е въпроса дали е качествен, но не стана на киста

не, денди, такива големи фоликули обикновено не са качествени.

# 25
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ами аз знам, че не са. Фоликул над 30 мм май за нищо не става освен за киста.



mango,да ама се пукна, вече друг е въпроса дали е качествен, но не стана на киста

Ами денди на това май му се вика фоликулярна киста  newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 4 272
Точно така, фоликулярна киста е. Много често се образува при стимулация, особено ако не се бие Прегнил. После си се пука сама или с помощта на някакво лекарство.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 242
Точно така, фоликулярна киста е. Много често се образува при стимулация, особено ако не се бие Прегнил. После си се пука сама или с помощта на някакво лекарство.
Така е Sad Миналия месец за пръв път правих стимулация с клостилбегит. Имаше два уж добри фоликула. Не ми сложиха прегнил. Днес разбрах, че единият не се е спукал и имам киста. От пети ден на цикъла трябва да вземам противозачатъчни /доколкото разчитам рецептата марвелон/

# 28
  • Мнения: 7 716
Не търси вината в това, че не са ти сложили прегнил и затова не се е спукал фоликула.
Може би щеше да се спука, може би - не.
Целта на прегнилът е да се спукат доминантните.
На мен ми слагаха прегнил по схема, три фоликула се спукаха, но четвъртия остана. Така, че нищо не се знае.
Изписаха ми също марвелон, но понеже аз съм противник на лекарствата, отказвам да взимам.

# 29
Кажете как се разбира,дали е годен фоликула?Чувах,че в някои клиники се гледат нивата на естрадиола?На мен ми пукаха с прегнил 1 път 21мм фоликул,и после 2 фоликула 19 и 17мм,но ми се сториха малки за пукане newsm78

Общи условия

Активация на акаунт