Грижи за косата - 93

  • 45 663
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Малка лисичке, каква е ролята на кафявата захар в шампоана?
Някой има ли опит с третирането на коса с масло от чаено дърво? Моля да споредлите при какви проблеми е подходящо.

# 16
  • Мнения: 892
Малка лисичке, каква е ролята на кафявата захар в шампоана?
Някой има ли опит с третирането на коса с масло от чаено дърво? Моля да споредлите при какви проблеми е подходящо.
Маслото от чаено дърво е подходящо при пърхот, мазни корени, действа антибактериално и противовъзпалително. Трябва обаче постоянство, както и с всичко останало   bouquet

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Благодаря, Чери   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 003
Благодаря за новата тема!   bouquet
Аз започнах вече с подготовката! От две седмици започнах Максито + цинк и биотин. Взех си и някакъв стимулант на Икаров. От години не съм правила маската с тривитаминола и обмислям дали да не я направя, че при вчерашното миене  падна страшно много коса!

# 19
  • Мнения: X
И аз започнах отново маслените маски в различни комбинации и експерименти с други добавки към тях.

# 20
  • Мнения: 21 275
Стасита , за ексфолиране на скапла  Peace

# 21
  • Мнения: 8
Здравейте Hug
Следя ви редовно, реших и аз да се включа. Маслени маски преди си правех редовно, напоследък не съм правила, но смятам пак да започна. Днес си направих маска с мед, вода и канела.  Grinning Понеже не се боядисвам, а съм светло кестенява прочетох, че за изсветляване на косата меда е чудесен. Канелата се махала трудно, ми при мен нямаше проблем. Косата ми е страхотна, има леки по-светли кичурчета след маската, аз и преди съм я прилагала и много ми харесва резултата.  Wink

# 22
  • Мнения: 3 342
Да следя темата Hug

Наскоро отрязах около 3 - 4 см. от краищата, а непосредствено след това започнах да правя и маската с тривитаминол - не бях си слагала домашна маска от поне десетина години Crazy

# 23
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Започнах грижите за новия сезон с подстрижка  Grinning Около 1.5-2 см от краищата и косата ми придоби друг вид. Преди се оплаквах в темата, че е суха, вяла и трудно я оформям - сега като с магическа пръчка след подстрижката ми се върнаха къдриците. Убеждавам се за пореден път, че за тънка коса твърде много дължина не е подходяща - косата се сляга и лесно губи форма. А домашните маски не съм ги спирала и ще ги продължавам, може би малко по-интензивно.

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте!Аз само да питам какъв реконструктор да си взема?Виждам,че има добри отзиви за Афоджий,но в рибката го няма вече.Има някакъв нечуван на Фантазия.Добър ли е?А по отношение на косопада,мисля че го поовладях с хининовата вода на Милва(самия скалп се нормализира).А и още нещо...дайте крем срещу цъвтящи краища,ама с протеин вътре.Айде...хубав ден!!!:)

# 25
  • Мнения: 21 275

perlita , можеш да си вземеш протеин на чи Simple Smile
реконструктора на Фантазия също е добър  Peace
За цъфтящи краища - ножица и после кремчета Simple Smile

# 26
  • Мнения: 0
ААа днеска игра ножицата...сега е ред на кремчета.До сега ползвах Клоран с фурма-страшно съм доволна,1-вия крем който веднага попива и косата става с него прекрасна,но искам да го сменя с нещо друго.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 127
До сега никога не съм си ексфолирала скалпа  newsm78 тялото редовно, но скалпа не.  Само за мазни коси ли се препоръчва или е полезно периодично?

# 28
  • Мнения: 59
Избрах не  Rolling Eyes , защото просто продължавам с редовните грижи - маслени маски и добавки. Днес само се отървах от цъфналите краища, че лятото доста се поизтощиха връхчетата и продължавам отново с ежедневните грижи   bouquet

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Днеска ходих на фризьор и ми взеха към 4-5 см.Беше доста понацъфтяла.Сега изглежда доста по-добре.Иска ми се полека лека да си поизравня косата и да нямам пластове.Сега като започна да позахладнява единственото нещо,което мисля да правя и да използвам повече цимент термика на Керастаз.

Общи условия

Активация на акаунт