Литературен спамо-чат - 2 тема

  • 29 736
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 5 382
Момичета,помня някой беше чел Дъщерята на пазителя на спомени.Спомням си също,че имаше добри отзиви,но ми се иска пак да чуя някоя и друга дума за тази книга.Намерих я на добра цена и вече я поръчах.

# 721
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Момичета,помня някой беше чел Дъщерята на пазителя на спомени.Спомням си също,че имаше добри отзиви,но ми се иска пак да чуя някоя и друга дума за тази книга.Намерих я на добра цена и вече я поръчах.

 Скоро я четох аз и давах хубави отзиви. Но не знам дали за мен си спомняш. Не съжалявай, че си я поръчала, ще ти хареса.  Peace

# 722
  • София
  • Мнения: 5 382
Нел Hug

# 723
  • Мнения: 2 491
И аз много искам да прочета "Дъщерята на пазителя на спомени ", обаче не мога да я сваря все в библиотеката  Rolling Eyes
Видях я веднъж и не я взех и после съжалявах, сега като отида все я няма даже казах на библиотекарката да ми я запази, ама колко ще ми свърши работа не знам, да се надяваме да ми се обади Praynig

# 724
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
И аз много искам да прочета "Дъщерята на пазителя на спомени ", обаче не мога да я сваря все в библиотеката  Rolling Eyes
Видях я веднъж и не я взех и после съжалявах, сега като отида все я няма даже казах на библиотекарката да ми я запази, ама колко ще ми свърши работа не знам, да се надяваме да ми се обади Praynig

 Ще ти я пратя още тази седмица. Още не съм я върнала в библиотеката, а тази седмица ще ти пращам нещо, така че ще ти пратя  и книгата. Ще я презапиша в библиотеката.  Hug

# 725
  • София
  • Мнения: 6 210
Мисля, че много работа им се отвори на пощите покрай нас  hahaha  Hug!
Аз започнах новата книга на Филипа Грегъри. Много ми се четеше нещо от историческия жанр и сега доволно се информирам за майката, бащата и бабите на Хенри VІІІ  Mr. Green.

# 726
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Аз пък започнах "Предречено от Пагане" и така съм се унесла...Неусетно изгълтах 50 страници. Много ми е интересно. Но защо ли ми е така позната. Дали филма съм гледала, дали някога отдавна книгата съм чела, не помня.

# 727
  • София
  • Мнения: 5 382
Вени,кое заглавие на Филипката четеш?

# 728
  • Мнения: 34
Момичета,може ли да ми препоръчате учебно помагало с интерпретации по литература за кандидат-студент?

# 729
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Прииска ми се да ви поздравя с една много любима песен, сега внезапно се сетих за нея и си я послушах. И младежът е симпатяга.  Heart Eyes

 

# 730
  • София
  • Мнения: 4 903
Синя слива, направо се пренесох в новите ти аватар и подпис  Heart Eyes !
Нямах време да се похваля тия дни, но .... ние със Синя слива (дано не ми се разсърдиш, че споделям!) се запознахме на живо и си изкарахме супер на кафенце и сладки, сладки приказки  Grinning ! Беше ми толкова приятно, че не разбрах кога изхвърча това време.
Мисля, че трябва по-честичко да си правим срещи с повече хора от тук - това е чисто богатство да се запознаем и да общуваме реално.

"Предречено от Пагане" е много хубава книга.
Всъщност като се замисля, няма книга на Вера Мутафчиева, която да не ми е харесала. Не случайно ми е най-любимият български автор  Heart Eyes .

# 731
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Нов облик-нова тема. Май трябва.  Simple Smile

 Кали, ти ли ще я направиш?  Hug

# 732
  • Мнения: 10 708
Три неща са безкрайни - Вселената, книгите и нашият спамо-чат, като за първото не сме напълно сигурни  Laughing

Хайдееее - Нова тема  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт