БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване-31

  • 21 407
  • 742
  •   2
Отговори
# 705
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Ако знаете марка и вид бисквити без мляко,моля да споделите  Hug

# 706
  • Мнения: 15 379
Обикновените Житен дар на Нестле не съдържат мляко.

# 707
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Обикновените Житен дар на Нестле не съдържат мляко.
аз купих,но вътре пак имаше нещо ..)))утре пак ще прочета съдържанието,нонещо не ми се хареса..))остатъци от ядки ли беше  newsm78

# 708
  • Мнения: 15 379
Лале, всеки производител указва, че е напълно възможно неговия продукт да съдържа следи от ядки, яйца, мляко, соя и т.н.
Възможно е, не е задължително.
Поточните линии са едни за бисквитите с яйца и обикновените, образно казано и те са задължени да опишат този възможен риск продуктът без яйца, да съдържа следи от такива.

В Житен дар ме притеснява начилието на натриев метабисулфит. Бих приготвяла бисквитите вкъщи, щом търсиш такива без мляко.

# 709
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Лале, всеки производител указва, че е напълно възможно неговия продукт да съдържа следи от ядки, яйца, мляко, соя и т.н.
Възможно е, не е задължително.
Поточните линии са едни за бисквитите с яйца и обикновените, образно казано и те са задължени да опишат този възможен риск продуктът без яйца, да съдържа следи от такива.

В Житен дар ме притеснява начилието на натриев метабисулфит. Бих приготвяла бисквитите вкъщи, щом търсиш такива без мляко.

  bouquet мерси,нямам време с това шило  #Crazy готвя за закуска,обяд,вечеря ..)))

# 710
  • Мнения: 15 379
Разбирам те, трудно е.
Чети внимателно етикетите, все на някои ще случиш без следи.

# 711
  • на земята
  • Мнения: 4 096
  bouquet
Разбирам те, трудно е.
Чети внимателно етикетите, все на някои ще случиш без следи.

# 712
  • Мнения: 96
Аз да попитам един малко странен въпрос: Мангото какво би трябвало да е на вкус? И на консистенция също? Купих едно вчера, днес се опитах да го срежа, но по-скоро щях да счупя ножа  Laughing Супер твърдо е, на вкус е много неопределено, нещо като сладко, но леко киселеещо... много тъпо обяснявам но до сега не съм яла манго. Вижда ми се като да е зелено, затова питам какво трябва да е по принцип. А сурово ли се предлага на детето?

# 713
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Аз да попитам един малко странен въпрос: Мангото какво би трябвало да е на вкус? И на консистенция също? Купих едно вчера, днес се опитах да го срежа, но по-скоро щях да счупя ножа  Laughing Супер твърдо е, на вкус е много неопределено, нещо като сладко, но леко киселеещо... много тъпо обяснявам но до сега не съм яла манго. Вижда ми се като да е зелено, затова питам какво трябва да е по принцип. А сурово ли се предлага на детето?
Ами зелено е било,сигурно Laughing,иначе на вкус е сладинко,немного и лесно се реже,направо меко  Peace

# 714
  • Мнения: 96
Мерси лаленце  Hug Ще потърся друго, узряло  Grinning

# 715
  • Мнения: 15 379
На мангото трябва да му прелива кожицата към червено-оранжево и тук-там зелено.

# 716
  • Мнения: 96
На мангото трябва да му прелива кожицата към червено-оранжево и тук-там зелено.
Ами уж така изглежда и моето, ама много твърдо  Shocked

# 717
  • Мнения: 4 651
Тези бисквити купувах последно, но рядко ги намирам.
http://www.minimod.bg/2588/hipp-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D … 0-150%D0%B3%D1%80

Офтопик: Елена Ангелова , моля не пишете за тези чаршафи за сваляне на Т без да имате цялата информация. Наистина се прави, но не се завиват гърдите на детето в никакъв случай. При висока Т по- безопасно е детето да се потопи до кръста  във вода с телесна температура (37 градуса).

# 718
  • Мнения: 15 379
В показаните бисквити пише, че съдържат мляко.

# 719
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Фикс,имат мляко..))) Peace

Общи условия

Активация на акаунт