Лято в Албена 2014 г. - (Тема 1)

  • 71 289
  • 789
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Може ли да ми степенувате хотелите на първа линия, кой е най-хубав като интериор?

На мен този показател ми е много важен.
От събраните ми лични впечатления и от коментари в темата и на мои познати, съм останала с впечатление, че Сенди е най-добре. В интерес на истината не съм разглеждала Калиакра.

# 16
  • sofia
  • Мнения: 4 296
А Калиопа? Изглежда ми китен!

# 17
  • Мнения: 473
Записвам се и аз в тази тема. В момента чета миналогодишната. Събирам мнения между Магнолия, Орхидея, Орхидея парк и Оазис. В сайта на Албена, тези хотели са подходящи за бюджета който мога да си позволя. Чета хубави мнения за Магнолия, но пък ме притеснява това , че е много далеч от плажа. Но пък плюс е това, че може да се ползва обяд в някакъв ресторант на плажа. Питанка ми е за бусчетата който превозват до плажа на всеки 30мин. , дали има такива и за обратно или е само до плажа ?За първи път ще почиваме там. Ще се радвам ако някой ми покаже и + и - между хотелите които съм избрала. Аз ще продължавам да чета старата тема.

Лек ден  Hug

# 18
  • Мнения: 2
Запис и от мен. Имаше питане за Лагуна бийч - ако не греша това лято ще работи като френски клубен хотел. Когато Добротица беше френски клубен, обстановката беше прекрасна, дано е така и с Лагуната.

# 19
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 685
мерси Тера за отзивите за Лагуна Бийч.решихме да не почиваме на албена но ще следя темата зя другата година .спряхме се на Дюни хотел Белвил

# 20
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Те са си големи автобуси, които превозват до плажа и обратно.
От Оазис не съм доволна от банята, гнус ме беше да си мия зъбите, фугите черни ббббрррр. Иначе всичко беше чудесно.
Аз съм била в 3* Ралица и беше много по-добра храната и стаите. Бих предпочела да си ходя с колата до плажа и да се храня в бар Хавана на обед( вкусно и изобилно) пред Оазис!
На Дюни какви са цените и условия за деца?

# 21
  • Мнения: 519
Правят ли някакви отстъпки за редовни клиенти? Rolling Eyes

# 22
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Момичета, с Добруджа как стои въпроса с чадърите? А храната вкусна ли е? Стаите ?
Моя позната се е насочила на там.

# 23
  • Мнения: 473
Здравейте отново   Crazy Въпрос към дамите (кавалерите, ако четат и пишат)  които вече са резервирали през сайта на Албена (не само тази година).Към цените на страницата които се калкулират след избор на дата, брой хора и т.н. начислява ли се още нещо или това са крайни цени, защото чета, че е с добавено 9% ДДС ? И при он-лайн резервация цялата сума ли се плаща наведнъж ? Благодаря  Hug

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Записвам се, след 3 години поред в Албена (Калиакра, Славуна и Гергана) съм решила да разнообразим малко, въпреки че сме доволни от Албена. Засега проучвам други опции, но ще следя и тук като резервен вариант.

За ширината на стаите - в Славуна и Гергана бяха абсолютно идентични. Ако разгледате галерията на хотел Гергана в сайта на Албена, снимки от 13 до 20 дават точна представа за стандартната стая. Мънички са, с две деца е тесничко, но бива. Миналата година бяхме в Гергана и на сайта им видях, че имат и някакви апартаменти, за съжаление всичко беше резервирано.
Най-широка стая сме ползвали в Калиакра, наистина просторна, честно казано сега си мисля, че е била Супериор, тогава не бях много ориентирана, не знаех нищо за Албена, отвори ни се възможност за почивка буквално ден преди заминаването и резервирах набързо "last minute" оферта, от която останахме много доволни (може би и заради сравнително изгодната цена - около 500лв за 3 нощувки в началото на септември). Laughing

# 25
  • Мнения: 21
Здравейте,

Ние бяхме в Албена през лято 2013. Бяхме в хотел Елица. Не беше лош, но в никакъв случай не е лукс, но за парите да кажем, че си заслужаваще на 90%. Имаше добра кухня, но доста шумничко. Няма никаква изолация и се чува абсолютно всичко от съседните стаи и леглата бяха адски неудобни. Иначе аз знам, че Гергана е много хубав. А на брега доколкото помня са Нона, Елица, Гергана, Лагуна бийч иии...май не се сещам за друг сега. Ние мислим тази година или пак Албена или Константин и Елена

# 26
  • sofia
  • Мнения: 114
Къде се провежда вечерната анимация в Оазис? И въобще има ли какво да се прави вечер?
 

# 27
  • Мнения: 1 349
Здравейте отново   Crazy Въпрос към дамите (кавалерите, ако четат и пишат)  които вече са резервирали през сайта на Албена (не само тази година).Към цените на страницата които се калкулират след избор на дата, брой хора и т.н. начислява ли се още нещо или това са крайни цени, защото чета, че е с добавено 9% ДДС ? И при он-лайн резервация цялата сума ли се плаща наведнъж ? Благодаря  Hug
Всяка година резервирам онлайн. Цената, която виждаш е окончателната такава и нищо повече не се начислява. Принципно изискването на онлайн резервациите е да бъдат платени в 20-дневен срок на 100 %. В момента, в който си направиш резервацията ти се показват и начините на плащане.

# 28
  • sofia
  • Мнения: 114
През  Албена Тур ЕАД плащането е 50% при резервация , а останалите 50% ,месец преди датата.
През ТУИ е 30 % при резервация ,а останалата сума ,месец преди датата ,но там анулациите са соленички( да не се налага)

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
На брега са и Славуна и Мура, те образуват последната тройка, заедно с Гергана. От трите най-добър според мен е Гергана.

Общи условия

Активация на акаунт