Лято в Албена 2014 г. - (Тема 1)

  • 71 288
  • 789
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 374
Здравейте отново   Crazy Въпрос към дамите (кавалерите, ако четат и пишат)  които вече са резервирали през сайта на Албена (не само тази година).Към цените на страницата които се калкулират след избор на дата, брой хора и т.н. начислява ли се още нещо или това са крайни цени, защото чета, че е с добавено 9% ДДС ? И при он-лайн резервация цялата сума ли се плаща наведнъж ? Благодаря  Hug
Това което виждаш е крайната цена. При онлайн резервация се плаща цялата сума наведнъж до 20 дни след резервацията.

# 31
  • БГ
  • Мнения: 1 162
А Калиопа? Изглежда ми китен!


И на мен,   Peace  но от Календара на заетостта ми дава само няколко юнски свободни дати, което не ни устройва. Иначе, това е един от малкото хотели с възможност за настаняване 2+2. Изхранването му е в ресторанта на х-л Амелия.

Къде се провежда вечерната анимация в Оазис? И въобще има ли какво да се прави вечер?
 

Вечерната анимация в Оазис (лято 2011) се провеждаше в барчето, непосредствено до рецепцията. Беше весело, но не сме се задържали много, за нас разходките пеша или с велорикши са по-добрия вариант за запълване на времето.   Peace

Здравейте отново   Crazy Въпрос към дамите (кавалерите, ако четат и пишат)  които вече са резервирали през сайта на Албена (не само тази година).Към цените на страницата които се калкулират след избор на дата, брой хора и т.н. начислява ли се още нещо или това са крайни цени, защото чета, че е с добавено 9% ДДС ? И при он-лайн резервация цялата сума ли се плаща наведнъж ? Благодаря  Hug
Всяка година резервирам онлайн. Цената, която виждаш е окончателната такава и нищо повече не се начислява. Принципно изискването на онлайн резервациите е да бъдат платени в 20-дневен срок на 100 %. В момента, в който си направиш резервацията ти се показват и начините на плащане.

Същото е изискването и за резервации направени през Кол центъра!   Peace

Пропуснала съм на първа страница да добавя  ИНФОРМАЦИОНЕН БЛОГ на Албена

# 32
  • Мнения: 1 231
А някой може ли да ми каже как стои въпроса с напитките в АлаКарт ресторантите? Заплащат ли се или ползваш инклузива?

# 33
  • Мнения: 21
Заплащат се. Само храната и водатата са безплатни

# 34
  • Мнения: 1 231
Заплащат се. Само храната и водатата са безплатни

Много благодаря!

# 35
  • Мнения: 377
И аз започвам да събирам впечатления за почивка в Албена. Колебая се между ранна резервация и оферта от последната минута. Ако имате впечатления как е по-изгодно ще се радвам да ги споделите!

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Според мен зависи за колко дни търсиш. За 3-4 дни може да рискуваш с последната минута, за 7 и повече ще е по-трудно.

# 37
  • Мнения: 6 301
Миналата година в по-евтините хотели имаше места през цялото лято -  Магнолия, Орхидея, Оазис, Ком..... Така, че зависи за кой хотел се интересуваш.

# 38
  • Мнения: 377
Ая, NBM, още нямам идея какво да избера. Доколкото успявам да се ориентирам избора на хотели с по-нормални цени, където да има достатъчно място за двама възрастни и две деца под 7 години не е много голям. Останах с впечатлението, че повечето такива са в парковата част.
Ако вие можете да ме насочите към някой от хотелите, като не се интересувам особено от интериор. Важното е да е чисто и да можем да се поберем вътре, колкото за спане.

# 39
  • sofia
  • Мнения: 4 296
В Оазис имаше по-широки стаи 2+1 за семейства.

# 40
  • Мнения: 798
Ая, NBM, още нямам идея какво да избера. Доколкото успявам да се ориентирам избора на хотели с по-нормални цени, където да има достатъчно място за двама възрастни и две деца под 7 години не е много голям. Останах с впечатлението, че повечето такива са в парковата част.
Ако вие можете да ме насочите към някой от хотелите, като не се интересувам особено от интериор. Важното е да е чисто и да можем да се поберем вътре, колкото за спане.
Привет! Вили Вита парк, според мен, ще са подходящи за вашия случай.

# 41
  • Мнения: 21
Принцеса Лея - Тези вилички не бяха ли почти при изхода от Албена или бъркам? След стадиона? Не, че има значение де. Албена не е голяма,а и си има вътрешен транспорт тъй че...

# 42
  • софия
  • Мнения: 100
Записче,да не ви изпусна,ние мислим да сме пак в Гергана

# 43
  • Мнения: 798
Принцеса Лея - Тези вилички не бяха ли почти при изхода от Албена или бъркам? След стадиона? Не, че има значение де. Албена не е голяма,а и си има вътрешен транспорт тъй че...
Бъркаш - между Ралица и Вита парк са, до бъдещия аквапарк, виж ги на картата.

# 44
  • Мнения: 377
Принцеса Лея, благодаря за предложението! За тях също има безплатен вход за Аквапарка, или бъркам?

Общи условия

Активация на акаунт