"Под прикритие" - тема 7- сезон 4

  • 67 313
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 637
Много ми стана мъчно като убиха семейството на Куката. Само не разбрах как така Джаро ги е поръчал всичките, а уж няма никакви пари?
Ами той затова отиде при Фарук,той е платил  Peace
На мен насилието и кървавите сцени в първи епизод ми дойдоха в повече
В първия момент и на мене,име сцени които бяха ужасяващи,но по принцип епизода беше доста силен .
Danielka според мен ще играе двойна игра, в такъв смисъл казах, че ще е "под прикритие", но да видим Simple Smile
И аз така си мисля,още малко не остана и ще видим  Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 778
И аз мисля, че Куката ще е "под прикритие". Очаквам от него силна игра.
Попов нещо се загуби, но се надявам интригата да се върне.

# 32
  • Мнения: 210
Хоп и аз тук, с нетърпение чакам серията, както и коментарите след нея.

# 33
  • Мнения: 931
И аз сигурно няма да мога да гледам тази вечер, така че се записвам са чета коментари.

# 34
  • Мнения: 534
Очаквам от Куката да е ангел на възмездието по-скоро, в никакъв случай агент под прикритие в стандартния смисъл (к'вото ще да значи т'ва). Марто си му каза простичко: 'Ти искаш Фарук. Аз искам Джаро. Не е нужно да си кука. Договорилис  Mr. Green'Общи врагове, общи интереси, добри партньори  Simple Smile Покрай Куката още от миналите сезони витае един Танарантино дух, точно тъй си ми и харесва, радвам се че не предават замисъла  Flutter

# 35
# 36
  • София
  • Мнения: 16 038
Благодаря за новата тема.
Първа серия ми хареса.
Чакаме ...

# 37
  • Мнения: 6 833
Все пак мотивацията на Куката е доста по-голяма от тази на Мартин, би трябвало да се развихри  Peace

# 38
  • Мнения: 41
Все пак мотивацията на Куката е доста по-голяма от тази на Мартин, би трябвало да се развихри  Peace

със сигурност, щом загърби и религиозните си вярвания, отнеха най-ценното - семейството   Cry

# 39
  • Мнения: 1 211
Запис в очакване на новата серия. После ще коментирам!

# 40
  • Мнения: 1 517
15 минути Flutter
Благодаря за темичката  bouquet

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 618
 tv
Приятно гледане!

# 42
  • Мнения: 2 141
Наместих си големия тумбак на спалнята  Joy и съм готова за гледане tv хайде да почва вече... още 2 мин само newsm44

# 43
  • Мнения: 3 637
стана работата,Куката се внедрява  Grinning
Приятно гледане,от мен утре повече  Hug
Наместих си големия тумбак на спалнята  Joy и съм готова за гледане tv хайде да почва вече... още 2 мин само newsm44
ох  Hug Hug Hug,не е останало  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 5 577
Джаро ли уби на куката семейството и ако да, защо?

Общи условия

Активация на акаунт