"Под прикритие" - тема 7- сезон 4

  • 67 314
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 141
Danielka мъничко мъничко, до секцио 10 дни  Hug Куката се внедри, Попов сега ще хлътне по бургазлийката ... а относно кой уби семейството на Куката и аз не можах да разбера, но мисля, че е Джаро

# 46
  • Мнения: 36
Изтърваха лодката и Джаро Simple Smile...

# 47
  • Мнения: 1
Джаро поръча не само семейството на Куката, но и Иво, даваха го миналия път, докато го правеха с девойката, нахлуха няк'ви нинджи, ама той успя да се спаси. Джаро го прави за отмъщение, съюзил се е с турците.

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Иво се усети нещо!!

# 49
  • Мнения: 2 545
Куката е доста непредпазлив.
Въпрос на време е Иво да му сложи опашка и да разбере с кого е в комбина. Лошо.

# 50
  • Мнения: 6 876
400 дена отпуска.. ехеее Grinning
Тази серия ми харесва повече от предходната, макар че това рязане на пръсти, уши ми е малко.. бррр. Ния ме разочарова все повече - очаквах да има някакъв характер, роля, отношение в сюжета, а тя само подтичва след Иво и му се сърди за бизнеса, все едно е очаквала, че той продава захарен памук. Куката и Иво много ми харесаха на яхтата и после във водата, но те винаги са си били готини. И последно... Джаро наистина ли мисли да превърне в дясната си ръка тоя тип със сините дрехи и странната прическа? Много странно.

# 51
  • Мнения: 2 141
Да и на мен ми идва малко в повече тоя с дългата коса, който Джаро го гласи за мястото на Иво Андонов, но да видим...
Големия близнак горкия ще опъва сега за дето уби майката на Иво, но така му беше наредено... дано да го вметнат някъде и да има по голяма роля от това да обръща скарата.
Иначе като цяло ми хареса иво Андонов към Куката "Джаро толкова ми е залипсвал, че вече ми се привижда да го е*а в големите уши"  Joy тъй да се посмях от сърце Joy

# 52
  • Мнения: 8 526
400 дена отпуска.. ехеее Grinning
Тази серия ми харесва повече от предходната, макар че това рязане на пръсти, уши ми е малко.. бррр. Ния ме разочарова все повече - очаквах да има някакъв характер, роля, отношение в сюжета, а тя само подтичва след Иво и му се сърди за бизнеса, все едно е очаквала, че той продава захарен памук. Куката и Иво много ми харесаха на яхтата и после във водата, но те винаги са си били готини. И последно... Джаро наистина ли мисли да превърне в дясната си ръка тоя тип със сините дрехи и странната прическа? Много странно.
Все едно аз съм го пиисала.Едно към едно  Wink

# 53
  • Мнения: 3


Куката и Иво-пияни и дрогирани в акция Mr. Green и в това състояние как не се удавиха Joy

Куката си гука по телефона , но Иво го усети newsm78

Попов го удари на любов Heart Eyes в отпуск е човека hahaha

Цинизмите и бруталността със "клъцни срежи" ми идват в повече #Crazy но де факто такъв е живота на улицата ooooh!

# 54
  • Мнения: 2 545
Иво и Куката - страхотни  Heart Eyes
Смятам, че Куката много ще се вживее в ролята и се съмнявам Мартин да може да го контролира.

Джаро наистина ли мисли да превърне в дясната си ръка тоя тип със сините дрехи и странната прическа? Много странно.

Това вероятно е Гущера. Според мен животът му няма да продължи дълго Grinning.

Попов и прокурорката -  Peace Крайно време беше да се прежали и да забрави Маргото.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Мда , и на мен ми хареса серийката. Имаше вулгарни сцени, но като цяло морето си е море  Heart Eyes
Двойката Иво и Куката,много весели , свежи и им се смях доста.
Куката наистина не внимава , а Иво не е никак глупав и лесно се усети.

Нали се спомена за Ади в миналата тема, ето я, нещо я раздава "сводничка" Grinning

# 56
  • Мнения: 1
Мисля, че Джаро просто говореше така на този, т.нар. Гущер, за да го подмами да работи за него. Иначе ми се вижда прекалено глупав, за да е на мястото на Иво.

# 57
  • Мнения: 296
Здравейте Hug благодаря за новата тема   bouquet
за анкетата гласувах:  Да, но очаквах повече

но втората серия от новия сезон ми хареса повече...
прави сте ,че някои сцени и изрази не са "лицеприятни" ,мисля,че часът на излъчване трябва да е по-късен час...

Сезона набира скорост,постепенно ни въвеждат в нови схеми;Джаро е прекалено умен за да разчита на безмозъчно същество като Гущера,нещо е намислил,да видим..
Образът на Ния наистина издиша Whistling

# 58
  • Мнения: 957
Сериала много ми хареса до сега... това е турците ми идва в повече Sad

# 59
  • Мнения: 9 109
а от новите лица в сериала показах ли Бойко Кръстанов и кого играе, или аз го пропускам? Имаше моменти, в които просто си стисках очите  Embarassed но кълцането на пръст и уши ми дойде в повече.  
А Явор Бахар всеки път като го видя( къдрав или с изправена коса) се сещам за планетата на маймуните. Извинявам се,  но факт, има снимки с къса коса където не го асоциирам с него филм

за турците - нормално; в американските екшъни как си има мексиканска мафия, колумбийска, руска...

Общи условия

Активация на акаунт