В колко часа взимате детето си от ясла/ДГ?

  • 4 145
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ох, това ми е болна тема!
В нашата ясла майките сякаш се надпреварват коя първа ще си вземе детето. След 17 часа обикновенно остава моят син. За съжаление аз работя до 20-21 часа и толкова ми е неудобно това ранно взимане на децата, ама какво да правя... редуват се съпругът ми и майка ми и е нещо ужасно. А яслата работи до 19 часа, но никой не остава до толкова късно..
В анкетата отбелязах между 17.00-17.30, но истината е, че го взимам след 16.30 часа, но преди 17.00 часа. Сложна работа!!!

# 31
  • Мнения: 574
Искам да уточня,че няма в анкетата часове от 17.30-18.00. Има пропуснати междинни и аз съм точно в това време на анкетата.

# 32
  • Мнения: 5 468
Искам да уточня,че няма в анкетата часове от 17.30-18.00. Има пропуснати междинни и аз съм точно в това време на анкетата.
Абе не исках да има чак толкова отговори, за това написах такива часове, ама нейсе... ще добавя и останалите... то ще стане една дълга и широкааа ooooh! Crazy.

# 33
  • Мнения: 5 468
А така... свърших я! Crazy Сега нулирах и всички гласове до сега, та стана като непокътната тази анкета Blush. Е, няма що, абеее с вашите половинки часове, тюх да му се не види Sunglasses.
Нейсе..., който иска да гласува, на който му е писнало да не бара и туй то.

# 34
  • Мнения: 3 932
Никол, пропуснала си часовете м/у 16:30-17, а иначе за статистиката го вземаме 20-тина минути преди да затворят градината (тук затварят в 17:30). Останали сме с  впечатление, че иска да си поиграе повечко с децата, пък и зимата няма кой знае какви др. развлечения. 

Гласувах пак, че ми стана малко съвестно  Embarassed Embarassed Embarassed

# 35
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Гласувах си аз отново, за статистиката Grinning

# 36
  • Мнения: 8 769
А така... свърших я! Crazy Сега нулирах и всички гласове до сега, та стана като непокътната тази анкета Blush. Е, няма що, абеее с вашите половинки часове, тюх да му се не види Sunglasses.
Нейсе..., който иска да гласува, на който му е писнало да не бара и туй то.
Абе що буташ, бе жена....?? Аз докато зацепя за какво гласувам, цъкнах на една опция, после се сетих, че май вече бях гласувала, ама се оказа, че съм сбъркала часовете тоя път...  ooooh! Crazyи тъкмо да питам защо се е сменила анкетата...оф, доколко достоверно ще бъде, ти си знаеш Mr. Green

# 37
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ню, забеляза ли, че това чудо не отчита?

# 38
  • Мнения: 5 468
Гласувах пак, че ми стана малко съвестно  Embarassed Embarassed Embarassed
Гласувах си аз отново, за статистиката Grinning
А така! Накарахте ме начи... Къде ще ходите сега Whistling
А така... свърших я! Crazy Сега нулирах и всички гласове до сега, та стана като непокътната тази анкета Blush. Е, няма що, абеее с вашите половинки часове, тюх да му се не види Sunglasses.
Нейсе..., който иска да гласува, на който му е писнало да не бара и туй то.
Абе що буташ, бе жена....?? Аз докато зацепя за какво гласувам, цъкнах на една опция, после се сетих, че май вече бях гласувала, ама се оказа, че съм сбъркала часовете тоя път... ooooh! Crazyи тъкмо да питам защо се е сменила анкетата...оф, доколко достоверно ще бъде, ти си знаеш Mr. Green
А де Blush, бутлива съм, е такова  newsm78, карай... изложихме с тоя път с анкетата.
Ню, забеляза ли, че това чудо не отчита?
Thinking Thinking Така ли?

# 39
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами аз поне не виждам - в 12,31 няма отбелязани отговори

# 40
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Деничка в повечето случаи я взима баща й. Той е на работа до 17.00ч. така че успява да я вземе в интервала 17.00-17.30ч. Понякога, но рядко я взимаме и по-късно. Вчера ни се наложи да закъснеем и я взехме към 18.15ч.- бяха останали само две деца! Shocked И аз бях шокирана защото си мислех, че е нормално да се взимат децата по-късно ако родителите работят. Даже казах и на лелката, че ако аз работя и трябва да я взимам ще е все към 18.30ч. Тя каза, че това въобще не е проблем и да не се притеснявам въобще за часа. Попитах я и Дени как реагира когато закъснеем, а тя каза, че по никакъв начин не реагира - играе си съвсем спокойно.

Но ми стана мъчно за детенцето което остана самичко и попита лелката "А, мама кога ще дойде?" Rolling Eyes Ей, затова разбирам въпроса и притеснението на Ню!

Вариант е да наемеш жена, която да я взима към 17.30ч. и един час да се грижи за нея. Така ще си спокойна, че няма да е последна!

# 41
  • София
  • Мнения: 276
В началото го взимах към 16:30, но забелязах, че на него не му се тръгва и иска да си играе още. Поради това вече го взимам след 17:30. Яслата работо до 18:30, но когато отида да го взема си има доста дечица. Аз не работя, но когато съм на очни го взима татко му към 18:00ч.

# 42
  • Мнения: 5 468

Вариант е да наемеш жена, която да я взима към 17.30ч. и един час да се грижи за нея. Така ще си спокойна, че няма да е последна!
Коя ще е тази жена за по 1 час на ден? И колко струва?

# 43
  • Мнения: 998
Отговорих между 17 и 17.30 ч. , но баща й я взима, защото той има плаващо работно време, ако има работа обаче, аз ходя и стигам най-рано в 18.00ч. и обикновено дъщеря ми е последна, просто се чудя  newsm78 , как успяват другите родители толкова рано да стигнат до градината?

# 44
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Взимаме Дарина различно,но в повечето случаи в интервала 17:30-18:30,но почти винаги има още деца.Тя обаче не се притеснява изобщо.Госпожата ни е много добричка и в слуваите,в които е била последна съм я сварвала да седи в скута и ида четат приказки,на раздяла са едни целувки,едни чудесии...От малка свикна,че я вземаме по-късно и го приема нормално.

Общи условия

Активация на акаунт