В колко часа взимате детето си от ясла/ДГ?

  • 4 144
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 611
Не мога да гласувам в анкетата- моето го вземаме в 13:00, защото има право само на 5 часа дневно в ДГ.  Tired

# 61
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Ами след 18,00.
Работното ми време е до тогава и добре че записах малкия на ясла съвсем билзо до работа че най късно 18,20 съм там. И е последен разбира се.
Той няма проблем със това, но аз имам. Няколко пъти са ми правили намеци, че дори откровени изказвания от рода "само Вие ли работите", и "другите работели но си взимали децата по-рано".
Е да ама на вратата им виси работно време - от понеделник до четвъртък до 19,00, а в петък - 18,30.
Нежелая бабата да ходи да го взима, пък и да отиде, ще е не порано от 17,45.
Няколко пъти им обясних, че ако те могат да не си спазват работното време, то аз трябва да го спазвам.
 

# 62
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510

 Имам едно странично питане относно това КОЙ взима детето от яслата.

Да речем, че познават мен и баща му.Но когато отиде бабата, или дядото, или някой друг, как му дават детето?Не се ли подсигуряват по някакъв начин , в смисъл,да искат документ на този , който го взима?Или всеки може да отиде и да ти вземе детето? Shocked (надявам се, че разбрахте питането ми)

Предварително предупреждаваш госпожите в яслата, че друг ще вземе детето - инак не го дават, споко!

Цитат

Чак пък да не го дават!
Моя го бяха дали! Без да ме предупредят! Но такъв скандал им вдигнах, че се наложи да ме усмиряват.
А бабата на какво я направих - сега дори без ум не и минава да се кандидатира за  яслата.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 10 791

 Имам едно странично питане относно това КОЙ взима детето от яслата.

Да речем, че познават мен и баща му.Но когато отиде бабата, или дядото, или някой друг, как му дават детето?Не се ли подсигуряват по някакъв начин , в смисъл,да искат документ на този , който го взима?Или всеки може да отиде и да ти вземе детето? Shocked (надявам се, че разбрахте питането ми)

Явно зависи от яслата, от персонала.

Аз като си наех бавачка, ходих с нея за да й покажа яслата, как става взимането на детето и т.н., представих я на госпожите, казах, ето, това момиче утре ще вземе детето, но те понеже са на смени, на другия ден била друга госпожа и в началото не е искала да дава детето, после дошла лелката, казала, че съм предупредила вчера за бавачката и така са й дали малката.

А пък и Вики познаваше момичето, побягна към нея, зарадва й се.... на непознат човек едва ли би реагирала така, макар че е много контактна - да не дава господ... Rolling Eyes

Предварително предупреждаваш госпожите в яслата, че друг ще вземе детето - инак не го дават, споко!

Цитат

Чак пък да не го дават!
Моя го бяха дали! Без да ме предупредят! Но такъв скандал им вдигнах, че се наложи да ме усмиряват.
А бабата на какво я направих - сега дори без ум не и минава да се кандидатира за  яслата.

Общи условия

Активация на акаунт