Покажете си хола :)

  • 72 961
  • 193
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 140
При нас кухнята и хола ще са в две отделни помещения, които се обединяват чрез плъзгаща се врата, която е достатъчно голяма, за да ги превръща в едно помещение при нужда. Аз поне съм доволна от избора си!

# 61
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 388
При нас кухнята и хола ще са в две отделни помещения, които се обединяват чрез плъзгаща се врата, която е достатъчно голяма, за да ги превръща в едно помещение при нужда. Аз поне съм доволна от избора си!
Може ли да те попитам къде, на коя фирма ще поръчваш плъзгаща врата?
Ние също ще разделяме хола и спалнята, хола е преходен, махнахме отдавна портала..

# 62
  • Мнения: 2 140
Ние на този етап сме много далеч от врата, защото в момента все още сме на етап разбиване, след което следват стени, под, таван, дограми и чак тогава врати. С две думи още не знам и аз събирам идеи за врати и за лампи. Търсих из нета, но нищо не ми хареса.  Confused

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Това е паркета който сме си харесали за хола и трапезарията Simple Smile
http://www.carpetmax.bg/products/show/32286

# 64
  • Мнения: 140
Вчера ни се обадиха за дивана,че бил пристигна,изненадах се приятно, разбира се Grinning

Доволна съм Peace
П.п извинявам се за качеството на снимката,снимано е с телефон

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 998
ESTELITA много е хубав. КАто става въпрос за диван ето го и нашия, но седи завит докато му дойде времето да си иде на мястото

А на снимката има и такова килимче рошаво. Къде мога да си намеря същото

# 66
  • Мнения: 140
На Брезовско имало голям магазин за килими,предполагам там ще има,а аз ще ходя там за пътеки.
Да похваля мебели Мондо,доставиха ни дивана с около 10 дена по-рано,имаме и гаранция 24 месеца.На предишния ъгъл не си спомням да са ни давали някаква гаранция.Да похваля и мебели Арон,доставиха ни секцията в срок Peace

# 67
  • СОФИЯ
  • Мнения: 185
Включвам се, за да следя идеите за плъзгащи врати, разделящи кухнята от хол с трапезарна част. Последно гледахме мебелно плъзгане(като на гардероб), защото е по-леко, но пък няма да изолира добре миризмите... Алуминиевото отпадна като вариант - много е тежко и грубо. Все още търсим подходящото плъзгане.....

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 998
HI Това е нашият вариант бях го показала и в друга тема

Като мислим рамката в дясно да остане под гипс картон. Като се отвори вратата да влиза все едно в скрито джобче в стената Simple Smile а Долу профила на вратата прагчето ще се скрие когато сложим паркет от едната страна и теракот от другата.

# 69
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 388
merita - не е никак лоша вратата Peace

Но, аз не искам алуминеви профили, защото ми се развала с тях стила на хола. Вратата на хола е с фурнир и не мога да си позволя алуминев портал Peace
Аз съм се спряла на Треска, защото по принцип те ни правиха всички врати в апартамента и сме много доволни. Но, преди това търсих и други, разбрах, че ги правят по сходен начин...
Имам предвид, че се държат на плъзгачи горе, а долу в пода не се правят вградени. Ние искахме и долу в пода да има, за по-голяма стабилност, но такива се правят на портали само от стъкло и алуминиевите, ако не се лъжа Thinking

# 70
  • СОФИЯ
  • Мнения: 185
Да, и при нас отпадна варианта с алуминиево плъзгане, а дори бяхме оставили канал в замазката за профила... Отворът е доста голям - две крила и ми се иска нещо по-леко. Гледахме и врати само от стъкло, но пак са много тежки.
Благодаря merita, идеята с гипскартона е чудесна  Peace

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 998
идеята е лично моя и много се гордея на женския си акъл. Хаха имаше врата нямаше врата Simple Smile

# 72
  • Мнения: 2 140
При нас врата ще е 110 см. и мястото до стената още толкова, така че да може да се скрие плътно, когато е отворена докрай.

# 73
# 74
  • Русе
  • Мнения: 1 851
Аз имам такава врата от няколко години.Когато обяснявах на майстора,какво съм измислила,като единствено решение за врата между хол и спалня в началото беше доста изненадан как въобще ми е  хрумнало,но после много хареса идеята.


X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт