Покажете си хола :)

  • 72 962
  • 193
  •   1
Отговори
# 75
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 388
*sve*- и твоята врата е много хубава Peace
Има ли плъзгачи долу?
Стабилна ли при отваряне, защото виждам, че е голяма? Под стабилност имам предвид, както се казва да не играят крилата при отваряне и затваряне долу...

Аз нашата ще я правя от стъкло в средата, от дебелото, с мат.

Съпружка - моя отвор на портала е точно 2.40 широк, но мислим да го стесним с гипскартон поне 30см. и портала ще е от две крила общо 2.10м. или 2м.

lorenca - гледам, гледам и аз същите неща, благодаря ти!  bouquet

# 76
  • СОФИЯ
  • Мнения: 185
*sve*, може ли малко подробности - от какъв материал е вратата, какъв е механизмът на плъзгане - не се вижда релса отдолу, мебелист ли я прави или фирма за врати?

# 77
  • Мнения: 13 792
Плъзгащата се врата на *sve* не е ли точно вратата! На стената със скрина (ама и аз се обясних Joy). Май има някаква лайсна водач.
Големите врати отляво са на гардероба.

# 78
  • Мнения: 2 140
Hushpuppy, аз пък ако можех бих направила още по-голяма врата, все ми се иска да има простор и отворено пространство.

# 79
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 388
Ами и аз искам голяма, даже на целия ми портал, но няма да има място къде да се плъзгат вратите, защото те няма да са скрити в панела. А, ще минават от зад в спалнята
и се налага да затворим поне 30см.

# 80
  • Русе
  • Мнения: 1 851
Плъзгащата се врата на *sve* не е ли точно вратата!
птица,разсмя ме! Така е,плъзгащата се врата е точно вратата!  Joy
Плъзгащата се врата зад скрина е скритата врата,а от лявата страна на цялата стена е гардероб. Понеже не исках да ми пречи наникъде като е отворена ми хрумна да минава зад скрина.Налагаше се поставяне на гипскартон и реших да е скрита вътре,като така можех да си използвам стената без проблем. Вратата е дървена с фурнир в подходящия цвят,за да прилича на другата врата в хола.Плъзгащия механизъм е с горно водене и има релса над вратата,по която се движи.Долу има нещо като малко стоперче,което не и позволява да се криви наляво-надясно,а се движи в правилната посока. Няма релса на пода. Лайсната,която се вижда няма нищо общо с вратата.Сложена е,заради стъпало,което се наложи да направим, за да не вдигаме прекалено нивото на хола при изравняването на пода.Огледалото е лепено допълнително на вратата,защото се оказа че и за него няма друго място.Прави я някаква фирма,която изработвала само врати за хотели,но майстора успя да убеди собственика да я направят тази поръчка за нас,като изключение. Не мисля,че е нещо сложно за изработване,така че предполагам всеки може да го направи.
Снощи снимах късно и много набързо,така че снимките не са много добри,но ще ги сложа,ако някой иска да погледне.
http://sveton.snimka.bg/other/spalnya.640978.32872179

# 81
  • Мнения: 5 160
*sve*, много приятно,  с много място за съхранение и прибрано (при затворени вратА Wink
Как се води светлия цвят на мебелите?

# 82
  • Мнения: 3


подобно нещо ми допада

# 83
  • София
  • Мнения: 571
merita, ако не е нахално от моя страна - можеш ли да споделиш колко струва вратата?
Аз също имам идея за поставянето на плъзгаща се алуминиева врата (масивните уви не са ми по джоба) - доколкото разбрах има възможности за боядисване на профила във всевъзможни цветове.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 998
280 лв цената е малко по скъпа тъй като цветът е златен дъб. На мен ми харесва и не личи много че е алуминиева

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 998


подобно нещо ми допада
И на нас секцията ще ни се пада така до вратата и се притеснявам дали не е неприятно като влизаш през вратата и до теб страница на шкаф

# 86
  • София
  • Мнения: 571
merita, благодаря ти   bouquet
Вратата ти е много хубава. Аз споделих за цветовете, тъй като имам чуденки за нещо, различно от класическите цветове (бяло и "дървесно"). При мен повечето врати се очертава да са различни една от друга (дограмата също) и затова ще се опитам да се заиграя с цветовете.

# 87
  • Мнения: 9 776
.. дали не е неприятно като влизаш през вратата и до теб страница на шкаф

Не мисля. Ще свикнеш и ще го приемеш като естествено продължение на стената. Peace

# 88
  • Мнения: 2 140
На мен снощи на Стройко ми дадоха едни оферти за алуминиева врата с цветен профил от 600-700 лв.  Shocked

# 89
  • София
  • Мнения: 571
съпружка, здравей, отпавила съм запитване към една фирма колко струва боядисването. Когато получа отговор, ще споделя.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт