Бременни майчета от Добрич

  • 65 113
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 31
Аз бях секцио,и не ми ги дадоха веднага след раждане,то аз и едвам дишах.


софинка-имам въпрос.. и аз съм от добрич и ми предстои раждане и на моите близнаци в началото на август- въпроса мие  в коя седмица роди своите близнаци и стояха ли мн в ковиози? Simple Smile

Престоят в кувьоз зависи от състоянието на бебето най-вече. По принцип след 36 би трябвало да са добре.


надявам се -два дена ми биха инжекции зза дробчетата остана да устискаме още малко до секциото
Аз не успях да сложа инжекции. Родих в 34та само 10 дни са били в кувьоз.


ахам аз сега влизам в 36 седмица, а в 37 ще е секциото ако изтърпим каза лекаря, смятам че   ще удържа ..надявам се да са достатъчно добре и да не се налага да стоят в ковиози

# 721
  • Мнения: 1 080
Успех!
Какво им е теглото към момента?

# 722
  • Мнения: 31
в 33+3 дни бяха по 2 килограма сега в четввъртък ще ходя отново и да видим какво ще е ,надявам се  са наддали аз и по мене си усещам цяла бременност нямах апетит аа сега а ме видиш ям като невидяла

# 723
  • Мнения: 1 080
Всичко ще е наред  Hug

# 724
  • Мнения: 31
 newsm51 дай боже

# 725
  • Мнения: 20
Здравейте, Майчета! Моля, ако някой има инфо за Йорданов да пише. Интересува ме условиятя при него какви са. Бях чула , че взема 700 лв., но за какво не зная. Също така някакви контакти с него и дали като Михайлова прехвърля пациентките си на сина си. Ще съм Ви много благодарна ако споделите. Може и на лично съобщение. Леко бременеене на всички.

# 726
  • Мнения: 1 505
Мисля,че 700 лева е секциото:P Ами тя Михаилова не работи вече в болницата така,че е нормално да прехвърля пациентите си на Петев.   

# 727
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Бях попитала тук за кабинет на Хаджиларски в Добрич. За информация - може да бъде намерен в окръжна б-ца, но няма фиксиран ден, в който е там. 

# 728
  • NE
  • Мнения: 10 999
Д-р Хаджиларски работи на смени в АГ отделението и вероятно преглежда щом е там. Обади му се по телефона и се разберете за ден. Иначе фиксирани часове има в кабинета си в Балчик - понеделник и сряда от 8:30 до 11:30 ч.

# 729
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Явно не съм се изразила ясно. Отдавна бях на преглед при него, именно в окръжна. Исках да информирам, в случай че на някой му се наложи, че преглежда и там, не само в Балчик. Много любезен човек, останах доволна.

# 730
  • NE
  • Мнения: 10 999
Извинявай, не те разбрах.
Наистина е първо човек и невероятен лекар. Няма човек, който да не е останал доволен от него.

# 731
  • Мнения: 1 505
Точно той и Стойчев са ми безкрайно неприятни-лично мое мнение..   

# 732
  • Мнения: 1 505
Особенно Стойчев..   

# 733
  • Мнения: 27
Бъдещи мами с термин Септември, започнахте ли с подготовката за бебчо (дрешки, креватче, багаж за родилното) или има такива като мен, които още се ослушват. Разказвате, давайте препоръки, съвети. От къде пазарувате, по колко, имате ли си списък от АГ. Мисля, че и аз май трябва да се разходя по магазините, че да не ме изпревари бебка  Grinning, но истината е че наистина не знам какво да взема, затова ще чакам вашите мнения ..

# 734
  • Добрич
  • Мнения: 400
Хайде малко инфо от мен-Утре ще има Отворени врати в АГ отделението в болницата от 13:30.На мен ми беше от полза!

Общи условия

Активация на акаунт