Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 254

  • 39 355
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 966
Момичета, да е изскокнала някаква новина за лекциите на Енгин пред Академията за актьори? Нали трябваше да е в събота? Нищо не се чува. newsm78

Проверявам на страницата на академията. Няма снимки, няма резюме. Подават следващи срещи, семинари, за семинара с Енгин - нищо. Може пък още да не се е състоял? Нали все пак снима сериала...

https://www.facebook.com/bisanfaakademi -- адреса във ФБ

http://www.bisanfaakademi.com/egitmenler --- стр. на академията

Можете и вие да ги следите...

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


И от мен една хубава Туба. Така да я виждаме в КРА.... Има много хубави пръсти и Енгин също - дано режисьорът ни зарадва....

# 62
  • Мнения: 1 007
 Hug Мариянче, щракни едно фото тука, плийз - http://diyediye.com/2014/02/24/202/
Чисто нова анкета. Кой води, досещате се, но все пак, гласувайте, моля.

# 63
  • Мнения: 4 966
Вижте, обаче, кой присъства и документира пробите на костюмите на Енгин в ВКЕМ:







дамата в черно - г-жа Й. Дурак... неотлъчно...

# 64
  • Мнения: 4 966
Hug Мариянче, щракни едно фото тука, плийз - http://diyediye.com/2014/02/24/202/
Чисто нова анкета. Кой води, досещате се, но все пак, гласувайте, моля.

WHO IS THE BEST LOOKING TURKISH MAN ALIVE? -- Кой има най-изразителен поглед? (май това е съдържанието на въпроса)




Thank you for voting!

Engin Akyurek  71.78%  (206 votes)  
Kivanc Tatlitug  21.95%  (63 votes)  
Cagatay Ulusoy  3.14%  (9 votes)  
Burak Ozcivit  1.39%  (4 votes)  
Engin Altan Duzyatan  1.05%  (3 votes)  
Mehmet Gunsur  0.35%  (1 votes)  
Other:  0%  (1 votes)  

 
Total Votes: 287



А тук някой е направил поредното сравняване...
Катедрала... :-§)

# 65
  • Мнения: 23 352


Здравейте момичета Енгинки ! Two Hearts

Толкова хубави мисли сте сподели, новините които сте сложили, както и превода на Любовче !

 txtloves

Аурелия  Two Hearts благодаря за подаръка - слагам си го папка - бъдещи клипове !

Комет  Two Hearts- страхотно е като отвориш темата да прочетеш пожелания за прекрасно настроение -  нищо, че ги чета сега и денят почти преваля, но усещането е ... върховно.

Хаяско - страхотна красота  си скрила в спойлера ! Наистина каквото и да бъде вече времето чисто астрономически - пролетта идва ...

Марица  Two Hearts Барисеа Two Hearts  Фантазия  Two Hearts- удоволствие беше за мен да ви прочета ! Барисеа и аз ще ти кажа - стига с тия спойлери - извади на светло мислите си, защото са прекрасни !

Милка Two Hearts Паула Two Hearts благодаря за чудесните  снимки и колажи, но кой е на тях, че няма да са по-по-най-Енгин !

Любов  Two Heartsза пореден път ни радваш с превод на споделени мисли на фенове от ФБ фен страниците на любимия ни актьор ! Не всеки може да  се изразява по този начин, но Çıtı Pıtı е уникална и аз бих и благодарила, че сякаш е прочела и обединила мислите и чувствата на много хора.  Благодаря и на теб, че ни ги предостави !

Тануша  Two Hearts прекрасни и най-вече поучителни мисли в спойлера ! Дано ги прочетат и тези,  които трябва !

Мариянка  Two Hearts за пореден път прекрасно направена тема !

Сетих се нещо Демир означаваше железен, значи нашият комисар по презумпция дори и само на името си  ще е "железен" в борбата си с мафиотите.

За да бъдем на ниво поне "подсказвачки" в действията му трябва да сме твърди и ние / чак ме е малко срам, че щях да  чакам някой диамант да изпадне от монитора Embarassed ... ама  ме обзе една моментна слабост Rolling Eyes такава ... за едно пръстенче дет се вика ню-ню с мъъъъничко диамантченце/
Скрит текст:

Но ставам твърда като камък и аз ! Започвам да тренирам  - за да съм  в помощ и подкрепа на комисаря !  Той ми звъни значи почти през ден по телефона, пък аз ... Rolling Eyes ooooh!

# 66
  • Мнения: 716
Hug Мариянче, щракни едно фото тука, плийз - http://diyediye.com/2014/02/24/202/
Чисто нова анкета. Кой води, досещате се, но все пак, гласувайте, моля.

WHO IS THE BEST LOOKING TURKISH MAN ALIVE? -- Кой има най-изразителен поглед? (май това е съдържанието на въпроса)




Thank you for voting!

Engin Akyurek  71.78%  (206 votes)  
Kivanc Tatlitug  21.95%  (63 votes)  
Cagatay Ulusoy  3.14%  (9 votes)  
Burak Ozcivit  1.39%  (4 votes)  
Engin Altan Duzyatan  1.05%  (3 votes)  
Mehmet Gunsur  0.35%  (1 votes)  
Other:  0%  (1 votes)  

 
Total Votes: 287
Тц. КОЙ СЪВРЕМЕНЕН ТУРСКИ МЪЖ ИЗГЛЕЖДА НАЙ-ДОБРЕ / Е НАЙ-КРАСИВ?

# 67
  • Мнения: 4 966
Благодаря, barisea. Simple Smile) И на двата въпроса отговорът за мен е един. Simple Smile))) И вече ми благодариха за него. Wink)))

# 68
  • Мнения: 2 293
Вижте, обаче, кой присъства и документира пробите на костюмите на Енгин в ВКЕМ:

Скрит текст:





дамата в черно - г-жа Й. Дурак... неотлъчно...
Браво за откритието, Маричке! Явно незаслужено отнесе толкова обиди по свой адрес...

# 69
  • Мнения: 4 966
Вижте, обаче, кой присъства и документира пробите на костюмите на Енгин в ВКЕМ:

Скрит текст:





дамата в черно - г-жа Й. Дурак... неотлъчно...
Браво за откритието, Маричке! Явно незаслужено отнесе толкова обиди по свой адрес...

Запасява се тя... да има какво да ни подава, когато Енгин отново се скрие между ролите. Simple Smile))

# 70
  • Мнения: 917


МАРТИЧКАHug здравей!  Two Hearts
 Grinning Пак намери време за всяка една от нас, за да се почувстваме специални! Grinning

Скрит текст:
Днес съм ти "приготвила" тортичка! Хапни си я със здраве... Grinning Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 1 285


   Добре се завърнала, Мартичка,  
         Звъни ти той комисаря, но вече не международно, защото сме на линия и дори от
балкона спря да те наблюдава. Joy Joy Joy Joy
Явно вече по скайп разговаряте, но не казваш.....    
Но,  ще разберем.

# 72
  • Мнения: 716
Скрит текст:


Здравейте момичета Енгинки ! Two Hearts

Толкова хубави мисли сте сподели, новините които сте сложили, както и превода на Любовче !

 txtloves

Аурелия  Two Hearts благодаря за подаръка - слагам си го папка - бъдещи клипове !

Комет  Two Hearts- страхотно е като отвориш темата да прочетеш пожелания за прекрасно настроение -  нищо, че ги чета сега и денят почти преваля, но усещането е ... върховно.

Хаяско - страхотна красота  си скрила в спойлера ! Наистина каквото и да бъде вече времето чисто астрономически - пролетта идва ...

Марица  Two Hearts Барисеа Two Hearts  Фантазия  Two Hearts- удоволствие беше за мен да ви прочета ! Барисеа и аз ще ти кажа - стига с тия спойлери - извади на светло мислите си, защото са прекрасни !

Милка Two Hearts Паула Two Hearts благодаря за чудесните  снимки и колажи, но кой е на тях, че няма да са по-по-най-Енгин !

Любов  Two Heartsза пореден път ни радваш с превод на споделени мисли на фенове от ФБ фен страниците на любимия ни актьор ! Не всеки може да  се изразява по този начин, но Çıtı Pıtı е уникална и аз бих и благодарила, че сякаш е прочела и обединила мислите и чувствата на много хора.  Благодаря и на теб, че ни ги предостави !

Тануша  Two Hearts прекрасни и най-вече поучителни мисли в спойлера ! Дано ги прочетат и тези,  които трябва !

Мариянка  Two Hearts за пореден път прекрасно направена тема !

Сетих се нещо Демир означаваше железен, значи нашият комисар по презумпция дори и само на името си  ще е "железен" в борбата си с мафиотите.

За да бъдем на ниво поне "подсказвачки" в действията му трябва да сме твърди и ние / чак ме е малко срам, че щях да  чакам някой диамант да изпадне от монитора Embarassed ... ама  ме обзе една моментна слабост Rolling Eyes такава ... за едно пръстенче дет се вика ню-ню с мъъъъничко диамантченце/[/b][/color]
Скрит текст:

Скрит текст:
Но ставам твърда като камък и аз ! Започвам да тренирам  - за да съм  в помощ и подкрепа на комисаря !  Той ми звъни значи почти през ден по телефона, пък аз ... Rolling Eyes ooooh!
Вижте тука какво пише пък за името Йомер. Еееее, и аз да открия нещо!!!!  newsm44 http://imenada.ru/jomer/
И тука: http://po-imeni.ru/jomer/
Значи името е от славянско-татарски произход и е името на ангела-хранител, който пази човека през целия му живот.
Видяхте ли сега! Значи, първо са му лепнали една славянска връзка, за да го сродят с нас. И второ - ЕХ, ЧЕ ГО ИСКАМ ДА МЕ ПАЗИ ТОЗИ АНГЕЛ, БЕЕЕЕЕЕЕ! smile3514 smile3514

Хайде сега някой да лепне една подходяща снимка на това ангелче, че да си го гледкаме. love001

# 73
  • Мнения: 280



Марта_49 newsm51

# 74
  • Мнения: 917


БАРИСЕЯ,  Hug ще се задоволиш ли със снимка на ЕНГИН, не на ЙОМЕР...
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт