Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 255

  • 53 419
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 599
Марта  newsm51

Страхотно клипче! Музиката и снимките направо ми се забиха Simple Smile в сърцето! Благодаря!

# 46
  • Мнения: 23 276


Миранда  Two Hearts  това ще е двойката с която ще прекарваме  отново безсънни нощи.  Добре стоят Енгин и Туба един до друг.

# 47
  • Мнения: 599
Марта  Hug
Между другото, ако трябва да съм честна, в началото изобщо не можех да си ги представя заедно. А сега - все едно са родени един за друг! Енгин е като хамелеон - така се променя за ролите, че човек не трябва да има никакви очаквания - освен за страхотно преживяване!

# 48
  • Мнения: 23 276
Марта  Hug
Между другото, ако трябва да съм честна, в началото изобщо не можех да си ги представя заедно. А сега - все едно са родени един за друг! Енгин е като хамелеон - така се променя за ролите, че човек не трябва да има никакви очаквания - освен за страхотно преживяване!

Гледала съм Туба в три сериала - играе професионално, без да се съобразява с "нечието" присъствие на снимачната площадка. Имам предвид на севгилита. Снимачната площадка е работното им място - там няма харесвам/не харесвам и това ще го правя или ще го "маркирам" само. Точно тази фалшивост усетих ... хайде да не казвам къде / в ... гледан сериал / Ами как да повярваш на героинята като "говори" едно, пък "прави" друго и то само защото има чуждо присъствие при заснемането на някои сцени.

Всъщност нека почне сериала - и ще видим.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 34 125


Миранда, хареса ми това "хамелеон"....покрива се с "втора кожа" - ами това е Енгин.

# 50
  • Мнения: 23 276



Дали в  „Kara Para Aşk” ще има  " Iyi geceler" с такава интонация ...

# 51
  • Мнения: 115
Здравейте , момичета

Какво ще кажете - в деня / вечерта / на прошката - да затворим за няколко секунди очите си , да щракнем с пръсти и ... да се пренесем в една по-красива реалност и дай боже едно по-близко бъдеще време , в което хора като ТЕКИН ще оцеляват ...


Скрит текст:
... мен ми стига само Късче Небе -
колкото ... да напълни очите ми .

... мен ми стига само Лъч Светлина -
колкото ... да е светло по пътя ми .

... мен ми стига само Глътка Вода -
колкото ... да е  ж и в а  Душата ми .

# 52
  • Мнения: 23 276


Скрит текст:
... мен ми стига само Късче Небе -
колкото ... да напълни очите ми .

... мен ми стига само Лъч Светлина -
колкото ... да е светло по пътя ми .

... мен ми стига само Глътка Вода -
колкото ... да е  ж и в а  Душата ми .

Величка  Two Hearts  благодаря за спойлера ! newsm51

Има хора като Текин - убедена съм ! Вярвам в това !

И днес оставихме само  хубави и добри неща в  нашето виртуално кътче !

Точно затова винаги ще ни е приятно да се отбием да пишем /ако ни се пише / или просто да  се заредим с красота / ако само четем / !

Момичета и този ден си отива. Беше един особен ден - денят на прошката. Всяка една от нас поиска и съответно даде. Това е прекрасно, че тук сме се събрали хора които взаимно се уважаваме  и държим на някои извечни ценности.  Благодаря ви ! txtloves

# 53
  • Мнения: 1 097

Прекрасно е момчето ни и умее да увлича партньорите си (това го призна и татко фахретин) и Туба ще омагьоса.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 34 125


Преди да загасим лампите - да честитим празника.
Скрит текст:

Честит 3 март!

# 55
# 56
  • Мнения: 1 097

Лека нощ,момичета.Денят беше изморителен в реала и много приятен в нашия виртуален дом. Утре е отново празник,който ни кара да си спомним,че сме българи.От сега ви честитя 3-ти март .

# 57
  • Мнения: 115


Има хора като Текин - убедена съм ! Вярвам в това !

И днес оставихме само  хубави и добри неща в  нашето виртуално кътче !

Точно затова винаги ще ни е приятно да се отбием да пишем /ако ни се пише / или просто да  се заредим с красота / ако само четем / !

Момичета и този ден си отива. Беше един особен ден - денят на прошката. Всяка една от нас поиска и съответно даде. Това е прекрасно, че тук сме се събрали хора които взаимно се уважаваме  и държим на някои извечни ценности.  Благодаря ви ! txtloves


Мартичка , напълно споделям казаното от теб
Скрит текст:
И аз , като теб , си водя записки ... едни особени такива : с разговорите , които съм водила с всяко едно от момичетата , пишещи в темата . Никого не пропускам и не подценявам - независимо дали мнението му се припокрива с моето , или е диаметрално противоположно . Човек от всеки може да научи по нещо - не само за филмите , но и за живота Аз затова си обичам темичката - защото е интересно място за живот във Виртуала .
Преди известно време ти , Мартичка , беше задала един въпрос : дали има виртуални предателства . Тази нощ съм се разбъбрила , а това рядко ми се случва , затова ще ти отговоря :
Аз предпочитам да си мисля за  виртуалните приятелства . Тях ценя и уважавам
.
ЛЕКА НОЩ НА ВСИЧКИ И КРАСИВИ СЪНИЩА

Последна редакция: пн, 03 мар 2014, 08:39 от velichka060

# 58
  • Мнения: 1 007


 newsm51
Момичета, благодаря за чудесните клипове, новините и преводите, за прекрасните коментари и разсъждения. Спокойна нощ и от мен.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 34 125


Здравейте Енгинки. Новата седмица започна, още един ден ни приближава към началото.... Ще сме в очакване на снимки и новини...

Общи условия

Активация на акаунт