"Селски" номера и пинизи

  • 5 107 056
  • 49 908
  •   2
Отговори
# 28 530
  • София
  • Мнения: 1 340
Оф, мразя да ми се подават документи, които преди това клиентът е разгърнал и отделил с наплюнчен пръст! Дивите ме хващат, казвам ви, не съм от гнусливите ама това ме изкарва от релси, не знам за по-селска постъпка.

Ох или пари.... Знам, че са мръсни, но като някой си плюе по пръстите, после ме е гнус да пипна Sad

# 28 531
  • Мнения: 25 724
Не знам за вас, но на мен ми е много селско да се набляга на цената на дадена дреха, а не на това дали е красива и удобна, дали е подбрана с вкус.

# 28 532
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Вчера в магазина. Майка държи едногодишното си някъде дете на лентата за покупки и весело възкликва при всяко усилие на касиерката да приближи лентата напред( усилие не защото детето тежи повече от 2 туби вода, примерно, а защото краката му висят и запират страничните ленти, които всъщност правят плъзгането). В един момент детето се качи право на лентата и, вярно, без да иска, стъпи върху марулите ми. Майката ме погледна с кравешка физиономия, говорейки ми отчетливо- Ох, че е миличък, нали, как да не му се възхитиш! Срещна обаче моята никак- не- се- възторгвам- от- детето- ти физиономия и побърза да го свали долу. Разбира се, не ми се извини. Ама то е, понеже не се умилих от отрочето й, не защото е селянка!

# 28 533
  • Мнения: 2 157
Вчера в магазина. Майка държи едногодишното си някъде дете на лентата за покупки и весело възкликва при всяко усилие на касиерката да приближи лентата напред( усилие не защото детето тежи повече от 2 туби вода, примерно, а защото краката му висят и запират страничните ленти, които всъщност правят плъзгането). В един момент детето се качи право на лентата и, вярно, без да иска, стъпи върху марулите ми. Майката ме погледна с кравешка физиономия, говорейки ми отчетливо- Ох, че е миличък, нали, как да не му се възхитиш! Срещна обаче моята никак- не- се- възторгвам- от- детето- ти физиономия и побърза да го свали долу. Разбира се, не ми се извини. Ама то е, понеже не се умилих от отрочето й, не защото е селянка!

Трябвало е да я накараш да ти вземе нови марули! То бива, бива дебилност, ама чак толкова... Да не си видяла, ще се направи и тя на ударена. Ама то в тая ситуация си е невероятна наглост! Shocked

Тая селяния с хлапетата по лентите от къде им идва на акъла, не мога да разбера. ooooh!

# 28 534
  • Мнения: 2 157
Аз сериозно пак да си задавам въпроса:
Защо лентите за продукти някои майки ги ползват да си возят децата? Най-малкото ще реши да скача това лапе, ще падне и ще го удари пода (щото то миличкото никога не прави нищо грешно  Laughing ). Това ли е най-адекватната занимавка за детето, докато се чака на касата?! Ясно, че не му се чака, но да го качиш на лентата? Пълна идиотщина ми се вижда!

# 28 535
  • София
  • Мнения: 11 505
Гледам има една персона точно по темата  Laughing
Идиотщина е. То остави, че ще падне - това си е по вина на майката. Но на тази лента се слагат хранителни продукти.

# 28 536
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз не съм виждала дете качено върху лентата. Те и без това лентите по нашите магазини са толкова къси.  Tired
Ама сигурно са много скъпи тия пусти ленти, та магазините така пестят от тях и ги правят по 5о см до метър дълги и човек не може спокойно да си подреди покупките - един истински селски пиниз

# 28 537
  • Мнения: 22 036
На мен не ми е хрумвало да слагам моето на лентата, но ако детето изпадне в някакъв момент, може и да се използва, предполагам като усмиряващо нещо newsm78.

Честно, май не съм виждала подобно нещо, а в повечето държави са либерални по отношение на деца в колички, въргалящи се и пр.

# 28 538
  • Мнения: 19 523
Аз сериозно пак да си задавам въпроса:
Защо лентите за продукти някои майки ги ползват да си возят децата? Най-малкото ще реши да скача това лапе, ще падне и ще го удари пода (щото то миличкото никога не прави нищо грешно  Laughing ). Това ли е най-адекватната занимавка за детето, докато се чака на касата?! Ясно, че не му се чака, но да го качиш на лентата? Пълна идиотщина ми се вижда!

Същото е и като си качиш "чавето" с ботушките в количката за пазаруване. Тези продукти, които поставям аз след това вътре, после си ги слагам на плота в кухнята  Mr. Green

# 28 539
  • Мнения: 7 325
Тарталета живее на място където децата са царе  Laughing, а *умните* изблици на някои родителки се подминават без реакция.
Марулата щяха да и я сменят, в това отношение проблеми няма, ако обаче няма поражения от настъпването щяха да я върнат на рафта.
В количките се возят деца - да, но в тях има толкова захвърлени брошури, торбички, ръкавици, опаковки, .... че това че детето е стъпило с ботушите е най-малкият проблем. Бях много приятно изненадана от чистите колички в суперите в България. В нито един не видях свинщината, която правим тук.

# 28 540
  • Мнения: 6 618
мен не ме притесняват деца в количката. хранителните продукти така са подмятани докато стигнат до магазина, че чифт обути детски крака, престояли преди тях в количката, едва ли могат да допринесат съществено за разнообразяване на популацията от микроби, които се въдят върху им.
гадно е например като разтоварват неопакован хляб в пластмасови щайги, които слагат директно на земята, а след това служителите от магазина редят с ръце по рафтовете. но т.к. това не се вижда от клиентите хлябът се изкупува. или като се спука кофичка кисело мляко и омаже целия кашон, служител от магазина да забърше останалите кофички с парцал с неопределен цвят, използван незнайно още за какво.

# 28 541
  • Мнения: 22 036
Не започвайте темата за количките. Бистрена е в тази тема поне два пъти  Peace.

# 28 542
  • Мнения: 6 618
ок, спирам  Peace

# 28 543
  • Мнения: 19 523
Не че нещо, ама и темите за децата върху лентите в магазина, за паркирането и куп други са нищени по няколко пъти в темата.

# 28 544
  • Мнения: 6 618
паркирането е неизчерпаема тема, хората стават все по-изобретателни. на нашата улица вече има 3 “подвижни“ колчета, които можеш да измъкнеш, да паркираш на тротоара и да ги сглобиш обратно, за да не плащаш синя зона (или ако си превишил броя на колите за адрес). знаят се от живущите и работещите наоколо, чудя се дали някой ден на со няма да им хрумне да ги бетонират обратно и да зазидат колите  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт