Имате ли любовник и защо?

  • 41 456
  • 252
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 46 580
...Обмислям вариант да му кажа не знам.

Единственото, което ще постигнеш е че ще успокоиш съвестта си.
Наистина ми изглежда честно и правилно, но помисли за последиците. Особено след като си осъзнала, че е било грешка. Ще го боли, може да го загубиш, той да ти спи с друга напук или да продължите заедно, но вече нещата няма да са същите.
Не избързвай да му казваш. И друг път преди да правиш подобни неща си помисли за всичко градено, което губиш заради едно нищо и никакво чукане (да, знам, любов му викаш, ама не е).
Не можеш да промениш миналото.

# 61
  • Мнения: 54
Raly_Buba
??????????????

# 62
  • Мнения: X
Ками, нещо не схванах идеята на снимката. newsm78

# 63
  • София
  • Мнения: 4 966
Явно такова е желанието й.
Да е между мъжа си и любовника в леглото Grinning

# 64
  • Мнения: 1 136
Явно такова е желанието й.
Да е между мъжа си и любовника в леглото Grinning

Явно, снимката е страхотна

# 65
  • Мнения: 14 654
И какво ще стане като си признаеш? На теб ще ти олекне, на него ще му е гадно, пак само за себе си мислиш. По-добре си плати час за консултация с психолог, хем ще разкажеш на някого, хем може да получиш някакъв съвет. Или се изповядай.

# 66
  • Мнения: 2 850
Недей да казваш, това е най-тъпото. Съвестта ти достатъчно те наказва.

# 67
  • Мнения: 54
Повярвайте, наказанието е голямо. Каквото и да каже, който и да го каже аз се чувствам изстискана.

# 68
  • Мнения: 14 654
Вярваме, затова и пишем в темата ти. Върви на психолог, има много смисъл в твоя случай, кой знае, може да стигнеш до причината, която те  накарала да изневериш. Обикновено в една връзка изневерява по-смотаният и неувереният, виж дали не се чувстваш така като се сравниш с мъжа си.

# 69
  • Мнения: 54
Не искам да се сравнявам с него МИЛИЧКИЯТ. Обичкам си го и не знам вечеееееееее. Cry Cry

# 70
  • Мнения: X
Аз чакам моята любима Mrs. Know It All да се включи  Hug
Как още не се е появила, не мога да повярвам направо  Whistling

# 71
  • Мнения: 4 500
Към авторката - всяко чудо за 3 дни. И не, не му казвай.

# 72
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Повярвайте, наказанието е голямо. Каквото и да каже, който и да го каже аз се чувствам изстискана.
Прощавай, ама в твоя случай важи една приказка "Га яде кифтета не рева, нали"
Наказанието си си го направила сам самичка. Ако му кажеш, ще накажеш и него. Той не е виновен, че тебе те е досърбяло за друг. Така че, си изживявай собственото наказание самичка.

# 73
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ох , а пА дали и на изневерилите мъже им е едно такова гузно  Mr. Green Thinking

# 74
  • Мнения: 14 654
Ох , а пА дали и на изневерилите мъже им е едно такова гузно  Mr. Green Thinking

Не, разбира се, смятат че им се полага, защото жена им ги е ядосала, освен това е нервна и крещи, така че направо си е заслужила милото да прислони нещастната си глава върху нечия чужда гръд.

Общи условия

Активация на акаунт