Имате ли любовник и защо?

  • 41 378
  • 252
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 54
А, забравих!
Очаквам СТАТИСТИКИ хаххаха

# 46
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Наистина ли си мислиш че на някой тук му пука за твоите 'трепети' ?!

# 47
  • Мнения: 54
Ами не не мисля. Ама се надявам.

# 48
  • Мнения: X
Ами не не мисля. Ама се надявам.
Толкова ти е скучно в твоето "близко и далечно обкръжение", че търсиш внимание и се надяваш да те забележат във форум?    newsm78
Вярно, че тоя Интернет погуби фантазията на хората за забавления.

# 49
  • Мнения: 1 136
Ками, ти добре ли се чувстваш или имаш нужда от помощ , дано си още в лека фаза , за да осъзнаеш че имаш нужда? Защо се опитваш да налагаш цензура на мненията във форума - и аз не одобрявам изневярата , уважавам и обичам мъжа до себе си и ако не желая да съм с него ще му кажа и да се разделяме. Това с потребностите е пълна тъпота / тъпотия също може да се използва , остаряла г-ма , характерна за изолирани районна Бг/,имаш мозък който регулира функциите на тялото , така че използвай го по същество. И несе опитвай да използваш сарказъм в последните си постове , защото още не си усвоила това умение. Лек ден Party

# 50
  • Мнения: 46 518
...
Аз наистина обичам мъжът си. Не зная защо го направих и не знам какво да правя от тук натататък. Много ми е мъчно и нямам вече сили...

Колкото и да ти е мъчно, случилото се вече е факт, няма как да го промениш.

Като начало си изясни (за себе си, не да пишеш тук) - какво е било това за теб - наистина страхотно нещо, за което не съжаляваш и пак би направила, както твърдеше в началото.
Или грешка, която те е накарала да погледнеш на връзката си по др. начин.

Ако е второто, огледай отношенията ви и виж кое може да те е накарало да го направиш, ако е някакво отдалечаване от половинката, поработи към сближаване, разнообразяване и т.н.

Скрит текст:
Аз го направих в предната си връзка, с настоящия си мъж. Осъзнавах, че се е изчерпала и само се изчакваме един друг, за да видим кой ще направи първата крачка да каже край. Не знам дали щях да го направя просто така, ако не бях заслепена от лИбоФ Laughing просто съм такъв човек, ако всичко ми е наред, не гледам настрани, това си е характер, не че се правя на морална.
На следващия ден прекратих другата връзка, без да споменавам за изневярата, не намерих за нужно. Много по-различно беше при мен, затова не съм изпитвала вина, просто всичко вече беше счупено.

# 51
  • Мнения: 14 654
И аз като Човечето - изневерих на бившия със сегашния си мъж, както и той на тогавашната си приятелка с мен. Само че това не беше изневяра, защото вече не обичахме партньорите си и мислехме да се съберем.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Само че това не беше изневяра, защото вече не обичахме партньорите си и мислехме да се съберем.

Е, да - това ми хареса като бисер Wink
Значи това не го прави "изневяра"?

# 53
  • Мнения: 14 654
Не е, защото не си оставаш като мишка при стария партньор, ами го напускаш  Peace

# 54
  • Мнения: 4 569
Не мога да разбера целта на пързалката.  Party

# 55
  • във вкъщи
  • Мнения: 65
Янечек - и аз като теб, изневерих на бившия със сегашния.Но имах правото , защото и двамата с бившия бяхме на ясно , че връзката ни отдавна беше изчерпана, само трябваше да сложим край.

Към авторката, имам един приятел, който превърна  една такова прегрешение  в хоби.Сега има дете, жена с една дума семейство  - като дава всичко за жена си и детето.Но хобито му е да чука чуждо, само чукане нищо повече.Лошото е че пари не  дава , по кафенета не излиза и вечер след 8 си е във вкъщи  , като примерен мъж. Друг е въпроса,ч е малко му се вързват вече.

А иначе, аз също съм имала много  възможности за изневяра, ама всичко приключва в момента, в който си представя че седна да вечерям и погледна ММ  в очите.Не знам ама ми е голямо предателство това, да си легнеш с непознат и после все едно нищо не е станало.

# 56
  • във вкъщи
  • Мнения: 65
 svetla - когато няма чувства , всичко е лед и царува безразличие и от двете страни - къде е изневярата  newsm78

# 57
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не мога да разбера целта на пързалката.  Party


Естел  Hug какво стана с твоя пич ?

# 58
  • Мнения: 54
Ето там е проблема, че и аз когато седна на масата ми е тъпо, съм осъзнала какво искам. Искам да съм с мъжлето ми. Не мога да се позная какво направих. И аз съм имала много възможности да изневеря, но никога не съм го правила. Този мъж просто ме хипнотизира не знам. Сега не спира тази моя съвест. Обмислям вариант да му кажа не знам.

# 59
  • Мнения: X
Това не може да ми се случи. Не се заричам. Познавам се.
На първо място, обожавам съпруга ми. Heart Eyes Втори и трето - абсолютна консерва съм и с огромно самочувствие. Това второто го казвам във връзка с това, че няма, как да има вариант, в който да бъда втора цигулка и да съм ок с това. Свикнала съм да получавам внимание, да бъда винаги на първо място и т.н. Не съм имала друг мъж в живота ми освен ММ и не храня никакъв интерес или любопитство, към това, какво би могло да е с друг. Имала съм и имам обожатели, но няма шанс. Понякога съм ги оставяла да видя докъде могат да стигнат. Признавам си забавлявало ме е, но картинката е жалка. Не мога да кажа, че не ме е впечатлявал мъж. Чисто визуално да, но представя ли си докосване Sick
Не виня никой, който го прави. Толерантна съм, към подобни отношения, но това ако по някакъв начин засяга дори минимално детето/децата в семейството или се сменят любовниците на всяка седмица ми е долно и гнусно.
Не съм чела цялата тема, но ми е любопитно. Как поддържате такава връзка? Как се чувате, уговаряте? Къде се срещате? Успявате ли да се владеете след това пред съпруга? Изпитвате ли вина? А чувствата? Към кого са по-силни?

Общи условия

Активация на акаунт