Имате ли любовник и защо?

  • 41 368
  • 252
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 518
С такава активност във форумите, дали ви остава време за любов? newsm78

Има време за всичко, стига човек да иска.
Има си статистики, ето моята, изводите оставям на теб  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 714
Нямам, много сложно и трудоемко ми изглежда.  Laughing
Пък и подозирам, че при подобно съмнение възпитаният ми, интелигентен и мил съпруг тутакси ще се преобрази в див балкански субект, та не ща да си правя експерименти.   Naughty

# 32
  • Мнения: 54
М дааа. Така и си мислех. Боклук и всякакви другиепитети и обиди. Това казва, че тук е пълно със светици. Даже и да е така, освен светици си имат и съпрузи и партньори светци. Всичко хубаво, но мнението на вашите партньори дали е същото. Дали на тези мъже ако им се сложи някоя мацка, симпатична с хубави мерки, изваяно тяло и сладострастна усмивка, те ще застанат с вашата позиция. Леле колко ли им е писнало от ежедневието и ежедневното в леглото. Много сте сигурни и се радвам ако истината е такава каквато казвате.
И аз вече мисля че збърках. Какво? Да чакам да ме оцели камъка по главата ли?
 bash

# 33
  • Мнения: 54
С такава активност във форумите, дали ви остава време за любов? newsm78

Има време за всичко, стига човек да иска.
Има си статистики, ето моята, изводите оставям на теб  Simple Smile

В статистиката ти не се вижда това което казваш, съветвам те да пообърнеш малко внимание на партньора си за да не се поставиш преди да си се усетила на мястото на моя мъж.

# 34
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
БоШке колко мъка ......


О свещенна тъпота  Whistling

# 35
  • Мнения: 54
ТЪПОТИЯ а не тъпота.
съжалявам, явно съм боклук пълен newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 36
  • Мнения: 2 714
Истерия ли надушвам?  Mr. Green

# 37
  • Мнения: X
Kami_21213, ти какво очакваш?
Признаваш си, че вършиш простотии и очакваш похвала?     Simple Smile
И защо очакваш за всички изневярата да е единствения начин за забавление и разнообразие?
И в други теми съм писала, за МЕН лично, изневярата не само не е повод за забавление, а по-скоро е допълнителни грижи и проблеми.Сещам се за поне три други начина, по които можем да си създадем допълнителни емоции и адреналин.
А и какво значение има за теб какво мислят мъжете ни?Нали питаш НАС ?
Е, получи отговори.

# 38
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Душко, за да не се почувстваш боклук, ще ти кажа нещо.
Не всеки човек изпитва нужда да си разваля семейството, само защото го сърби нещо си и има остра нужда чуждо да му го почесва от време на време. Някои мъже не се впечатляват от засукани мадами, или се впечатляват до ниво "очи пълни, ръце празни". Някак си, започват да мислят, че с едното чукане ще изгубят повече, отколкото ще спечелят. И не го правят. Не знам, нас ли се опитваш да убедиш колко е хубаво това, което си направила/правиш, или самата себе си. Ако се чувстваш добре и смяташ, че този любовник не застрашава семейството ти-действай. Ако, обаче, се чувстваш гузна и мислиш, че ще има тежки последици за семейното ти щастие, по-добре спри, преди да е станало късно и фатално.

# 39
  • Мнения: 46 518
М дааа. Така и си мислех. Боклук и всякакви другиепитети и обиди...

Това беше пост само на 1 потребител. Не виждам защо се настройваш зле с/у всички, само защото не са изпитали нужда да имат любовник.
Хората са различни.

В статистиката ти не се вижда това което казваш, съветвам те да пообърнеш малко внимание на партньора си за да не се поставиш преди да си се усетила на мястото на моя мъж.

Вижда се, че съм основно активна тук от 10 до 17 ч. (когато той е на работа).
Нощем - никаква активност.
Слаба активност, т.е. набързо драснат пост през останалото време (когато чете нещо, занимава се с детето, взема душ и т.н.)  Wink

# 40
  • Мнения: 1
Ох стана ми смешно - наскоро една позната се опита да ме въвлече в игра на думи. Според нея се оказва, че мъжът, с когото от години живеем заедно ми е любовник, защото нямаме брак.

А към авторката на темата:
Kami_21213, за каква подкрепа или кураж става дума? Направила си нещо съзнателно и според желанията ти, било ти е хубаво - чудесно. Имаш нужда да споделиш, ама как го правиш...

 Ако те вълнуваше мнението на околните наистина, щеше ли да се допиташ до тях предварително?
Хайде стига, това твоето си е чиста проба тийн провокация.  Че пък и мъжете ни как щели да реагират. Толкова ли ти е скучно Simple Smile

# 41
  • Мнения: 54
Първи ден лека усмивка и малко гузно поведение.
Втори ден повече гузно отколкото усмивка.
Трети ден липсва усмивка
Четвърти ден вече се чуствам тъпо
Пети ден пиша пост.
Е всичко вече е скраката нагоре.
Аз наистина обичам мъжът си. Не зная защо го направих и не знам какво да правя от тук натататък. Много ми е мъчно и нямам вече сили. Колкото до това дали ми е скучно, много ми е срамно, а не скучно. Чувствам се като някаква пачавра. Много ми е трудно да погледна мъжът ми. Вчера правихме секс и не знам защо въобще съм била с това момче. Най добре се чувствам в леглото с моят мъж, но ми е много гадно и не знам какво да направя. Моля накой, който се е зблъсквал с подобна ситуация ми пише. Weary Weary

# 42
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Аз наистина обичам мъжът си. Не зная защо го направих и не знам какво да правя от тук натататък. Много ми е мъчно и нямам вече сили. ...

А....много бързо им влезна в тона на каките.... Naughty
Не се давай толкова лесно. Peace

То, и това не е за всеки, да ти кажа, айде сега обратно и...не го давай толкова гузна! Peace
5 дни..... - ако е само секс ....чак пък пет дни да го мислиш? newsm78
Ако е лИбов, още на петия ден ли?  ooooh!

# 43
  • Мнения: 311
Не съм го преживяла , но ще ти кажа да спреш да се самобичуваш.
Не си убила човек .Човещинка ...всеки греши , няма безгрешни Ками .

# 44
  • Мнения: 54
Не съм го преживяла , но ще ти кажа да спреш да се самобичуваш.
Не си убила човек .Човещинка ...всеки греши , няма безгрешни Ками .
Благодаря. Аз наистина благодаря. Не съм им легнала на каките. Те на дали ме разбират. Всички те са може би по грешни и от мен, но егото им е толкова голямо, че превзема форума  Joy Joy Joy Joy
Аз съм си направила извода в моя живот и вие ми помагате да зная какво да правя с не чак толкова близкото ми обкръжение. Аз ще се съвзема, грешна или права, за добро или лошо, но виждам и даже завист в някой от вас момичета. Не е хубаво това. Joy

Общи условия

Активация на акаунт