Възможно ли е да съм бременна?

  • 4 240
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 44 229
Никак не е задължително да ти става лошо и да ти се гади. На мен така и не ми се случи нищо такова по време на бременността, гърдите даже доста след теста ми станаха чувствителни и то не за дълго Simple Smile

# 61
  • София
  • Мнения: 2 901
Гаденето и другите симптоми като прималяване и др. обикновено идват по-късно (май след 7-а седмица), а ако ги усещаш още от закъснението на цикъла, е обикновено внушение. Напрегнати гърди може да има, както и болки ниско долу като менструални - но и двете са си и признаци на идваща М.

# 62
  • Мнения: 26
Направих си тест тази сутрин и съм бременнаааа. Simple Smile Изобщо не вярвах.Толкова съм  щастливааа.!!!! Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 2 850
Честито! Да се пазиш и всичко да бъде наред!

# 64
  • Мнения: 327
Честито и от мен 77_ !Безпроблемна бременност ти желая! Надявам се и при нас да се е случило, много е рано още да правя какъвто и да било тест!

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 12 814
Честито и от мен,лека и безпроблемна бременност и да родиш като мен-без болки и усложнения  bouquet  bouquet  bouquet

# 66
  • Мнения: 26
Честито и от мен,лека и безпроблемна бременност и да родиш като мен-без болки и усложнения  bouquet  bouquet  bouquet

Благодаря и на теб, дано имам лека бременност! Чувствам се много странно след днешните :EFP:4.06.2014 ще е паметен ден за мен! Още нямам симптоми, но ги очаквам и се подготвям психически за всичко..

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 12 814
Не се страхувай,чувството,че ще ставаш майка е прекрасно,наслаждавай му се

# 68
  • София
  • Мнения: 2 901
Честито и от мен! Видя ли че няма нищо лошо в това да си направиш теста "по-рано"!

Да се пазиш и да си запазиш възможно най-скоро час за гинеколог, който да те поеме и да следи бременността ти. Безпроблемна и щастлива бременност да имаш. И продължавай да четеш и да се интересуваш!

# 69
  • Мнения: 26
Честито и от мен! Видя ли че няма нищо лошо в това да си направиш теста "по-рано"!

Да се пазиш и да си запазиш възможно най-скоро час за гинеколог, който да те поеме и да следи бременността ти. Безпроблемна и щастлива бременност да имаш. И продължавай да четеш и да се интересуваш!

Непрекъснато чета, и ще съм тук, много е интересен форума.Ще се радвам да споделям с вас и занапред.Благодаря на всички, които ми отговориха  Hug

# 70
  • Мнения: 39
здравейте искам да споделя мойта история от няколко месеца се опитва ме с моя приятел да си напрравим бебе преди 2 дена ми се появи  розово -червено зацапване което много ме претеснява незнаам какво е и нз дали ако си направя тест за бременост дали ше ми покаже нешто дали това зацапване може да повлиае на теста Simple Smile благодаря предварително

# 71
  • Мнения: 146
здравейте искам да споделя мойта история от няколко месеца се опитва ме с моя приятел да си напрравим бебе преди 2 дена ми се появи  розово -червено зацапване което много ме претеснява незнаам какво е и нз дали ако си направя тест за бременост дали ше ми покаже нешто дали това зацапване може да повлиае на теста Simple Smile благодаря предварително

По този начин зададен въпроса никой не може да ти отговори.....кажи кога ти е била последната ментруация,знаеш ли кога ти е била О(ако си я следила).Еднократно ли е било зацапването?

# 72
  • Мнения: 39
последния ми цикъл беше на 11 април а олулацията на 25 зацапването е слабо Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 44 229
Направи си тест, ако има бременност, зацапването няма да промени резултата.

# 74
  • Мнения: 39
добре благодаря ти аз това се претеснявах дали това зацапване може да повлиае Simple Smile ще си направя Simple Smile лек ден

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт