Възможно ли е да съм бременна?

  • 4 235
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 146
100% прави тест.Дано видиш  EFP Късмет  Hug

# 76
  • Мнения: 3
Здравейте,аз съм нова днес се регистрирах и реших да се допитам до вас. С приятелят ми работим за бебе от няколко месеца.На 25 май се пробвахме отново на 30 май цикълът ми дойде,като за 1 ден ми беше нормално на 31 беше слабо кървенето и на 1 вече само като ходех до тоалетна имаше малко розови капки на хартията. Забравих да кажа че на мен цикълът ми е 5-6 дни и вторият и третият ден са ми много силни. Реших да си направя тест на 3.06 в чашката имаше два малки съсирека кръв , теста беше отрицателен. Обадих се на гинеколожката и тя ми каза другата седмица да направя нов тест т.е след 09.06. Въпросът ми е дали трябва да чакам до понеделник или мога и сега да си направя нов тест,защото работата ми е свързана с вдигане на тежко и искам да знам дали трябва да се пазя. Благодаря предварително .

# 77
  • София
  • Мнения: 44 133
иди си пусни кръвен тест щом ти е спешно.

# 78
  • София
  • Мнения: 2 901
Красимира 81, цикълът ти колко е дълъг - от първи ден на М до първи ден на следващата М? Чудя се защо АГ-то ти е казало да правиш следващ тест час на 9-ти, затова те питам. Да не би да се съмнява в имплантационно кървене.

Както са те посъветвали преди мен, направи си кръвен тест - много АГ-та даже го препоръчват, дори след положителен уринарен тест, за да се ориентират как се развива ембриона според ЧХГ-то.

# 79
  • Мнения: 3
Цикълът ми е през 29-30 дни,аз също се учудих на АГ но си казах тя все пак е лекар. Мисля наистина да направя кръвен тест. Имам болки и то постоянни в кръста и ме боли корема малко по ниско от пъпа,а днес имах 2 остри болки в яйчниците и постоянно световъртеж но него го отдавам на преумора . А имате ли на идея ако е цветна бременност дали ще отчете на теста с урината ?

# 80
  • София
  • Мнения: 2 901
Цикълът ми е през 29-30 дни,аз също се учудих на АГ но си казах тя все пак е лекар. Мисля наистина да направя кръвен тест. Имам болки и то постоянни в кръста и ме боли корема малко по ниско от пъпа,а днес имах 2 остри болки в яйчниците и постоянно световъртеж но него го отдавам на преумора . А имате ли на идея ако е цветна бременност дали ще отчете на теста с урината ?

Забравих да те питам това кървене започнало като М, но не продължило като такава, на кой ден след предходна М започна - пак ли на 29-30 или по-рано.

Балки в яйчниците, гърдите, от време на време в кръста, имах май до 3ти месец включително.

Би трбявало и цветна бременност да я отчете като бременност, но пак зависи от чувствителността на марката (тест), от деня, в който е направен теста, от времето, в което е направен (сутрешна или по-разредна урина). Но най-добра информация за бременността дава кръвния тест, който принцпно се прави даже 2 пъти, през 48 часа и се наблюдава нарастването на нивото на ЧХГ.

# 81
  • Мнения: 3
На 29 ден ми дойде, а теста беше Шуър Чек и урината не беше сутрешна

# 82
  • София
  • Мнения: 44 133
Може и предменструални да имаш силни, но пусни един тест кръвен най-добре.

Цветната бременност е  застрашена бременност, може и извън маточна може много неща, но като цяло не е нормално състояние и трябва да му се обърне внимание.
При всички случаи теста  отчита бременност. Всъщност ако съмненията ти са, че на 25  е станало бебето, уринен тест няма как да хване на този етап. Няма и 2 седмици от тогава.

# 83
  • Мнения: 636
Късно ОВУ ли имаш ? Защото от написаното оставям с такова впечатление ?  newsm78

# 84
  • Мнения: 157
Здравейте мили дами! Имам едно питане ако може да ми отговорите Simple Smile
Последния цикъл ми беше на 08.05 на 25 дни е още го няма... на 5ти правих два теста с много бледи 2ри черти на 6ти бях на ехограф нищо не се видя... Въпроса ми е ,ако СЪМ Simple Smile бременна кога ще се види на ехограф?

# 85
  • София
  • Мнения: 2 901
Здравейте мили дами! Имам едно питане ако може да ми отговорите Simple Smile
Последния цикъл ми беше на 08.05 на 25 дни е още го няма... на 5ти правих два теста с много бледи 2ри черти на 6ти бях на ехограф нищо не се видя... Въпроса ми е ,ако СЪМ Simple Smile бременна кога ще се види на ехограф?

Най-вероятно СИ бременна, нищо, че чертите са бледи. Най-вероятно на ехограф ще се види другата седмица, или когато ще си в 6-та г.с.

# 86
  • Мнения: 4
Здравейте дами  Simple Smile Преди няколко седмици ви бях писала и реших отново да го направя  Simple Smile ето какво се случи: имах МЦ а ден след това едно бледо розово течение на ежедневната  Embarassed направих си кръвен тест за бременност, но беше отрицателен  Cry (а толкова исках да е положителен)... а сега имам ужасни болки в гърдите като преди цикъл Thinking , но преди седмица ми свърши...  Confused  та въпросът ми е знаете ли какво е всичко това??? Моля ви дайе ми съвет  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 87
  • Мнения: 636
Здравейте дами  Simple Smile Преди няколко седмици ви бях писала и реших отново да го направя  Simple Smile ето какво се случи: имах МЦ а ден след това едно бледо розово течение на ежедневната  Embarassed направих си кръвен тест за бременност, но беше отрицателен  Cry (а толкова исках да е положителен)... а сега имам ужасни болки в гърдите като преди цикъл Thinking , но преди седмица ми свърши...  Confused  та въпросът ми е знаете ли какво е всичко това??? Моля ви дайе ми съвет  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Отиди на лекар, ние от къде можем да знаeм ?!  ooooh!

# 88
  • София
  • Мнения: 2 901
Я, почни пак с припомняне на онзи случай и стигни до днешна дата. Поне да опитаме да видим нещата по-ясно.

# 89
  • Мнения: 2 850
Според мен си трябва преглед,  ако има объркване на цикъла. Още повече искаш да забременееш! Защо не отидеш на лекар?  Имам чувството, че повечето жени ги е страх от гинеколога и си намират всякакви поводи да не го посетят.

Общи условия

Активация на акаунт