Лятото дойде, ноемврийче в жегите расте - Тема 5

  • 24 277
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 164
rendence, а дали големия кош, ще става и за колата? И това се чудя или трябва да се взема допълнително ей такова чудо- аз му викам кошница Simple Smile
http://www.kiddies24.de/shop/en/Carseats/Car-Seats-0-13-kg/Maxi- … 39b6f2c76a06d3eb5

ползвала ли си на куини колички? Че той таткото я избра тази....

# 46
  • тук и там
  • Мнения: 11 547
Shirley-Ann,както писах и аз-при мен положението с килограмите е същото.Аз попитах доктора за евентуално някаква диета-но ми каза,че не е добра идея,да внимавам с въглехидратите -тоест да не прекалявам с тях.Каза,че във практиката си е срещал много  бременни,които се хранят по същия начин както преди,но качват килограми,въпреки всичко ,и други-които качват само по 7кг за цялата бременност,като и в единият и другият случай бебетата са си били добре. Няма как да сменим телата си,едни са устроени така,други-не.Миналият път свалих 20 килограма(от общо 30) за една година без никаква диета и усилия.Последните 10кг си бяха проблем,и успях да сваля 5 със диета и усилия,после спрях цигарите-и хайде пак с 10 отгоре Close.Мисълта ми е,че се свалят повечето от тези килограми след това.

# 47
  • Мнения: 2 358
Трябва да си вземеш и кошница за колата, тя също може да се прикачи за шасито на количката, но трябва да видиш кое модели ставан (Макси кози кабрио фикс със сигурност става). Погледни в ebay може да намериш на някой търг на много добра цена. Количка Куини ползвах до преди 1 седмица, само че Куини Бъз и много си я обичам, а Спидито една приятелка го имаше и съм го бутала, количката изгледа едно дете по бая разбити улици, после още едно по улиците в Банско, може и 3-то да изгледа, но и те като мен минаха на количка за 2-ма  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 164
мерси много rendence! Значи добре се е ориентирал таткото Simple Smile
Ще погледнем и в ebay
За мен ми е рано като че ли, ама той ме ръчка да гледам и да си харесвам

# 49
  • Мнения: 31
Нова тема,нов късмет!Много съм щастлива,днес вече съм напълно сигурна,че ритахме,даже го видях... Joy Чувството е уникално... Blush

# 50
  • Мнения: 1 318
Кайсийке, аз януари преди да почна тренировки бях стигнала 70 кг и почнах разделно хранене. Стигнах до 66 и забременях. Да, в началото се хранех с повече тестено, че ми ставаше лошо от манджи... като се претеглих и видях, че съм 74, ми призля. Няма да съм от онези красиви бременни, които имат само корем. Имам жесток целулит, задникът ми вече е двоен... абе, какво да разправям, то чак срамота  Tired Лекарят каза, че не са малко килограми, ама после ще ги свалям... съдба...

# 51
  • Мнения: 490
Добро утро сладички!

Аз много стрес прежидях в офиса за последните 2 дни......и вече реших, че от август ще излизам в болнични! Като ме ядосат само за бебка мисля и имам чувството, че 2 пъти по притеснена ставам! Мисля, че една бременна трябва да се наслаждава на хубави емоции и да прави неща, които са приятни!

Честит рожден ден Шерифка!  nbirthday Да си жива и здрава и щастливо бременнеща до ревящ финал!

Фортунче, не се шашкай за Димитрова! Просто не ходи повече при нея! Или поне ходи паралелно и при друг!

Пожелавам ви хубав ден!

# 52
  • Мнения: 481
Някой беше питал за абцес. Много помага, налага се сух хляб напоен с прясно мляко и отгоре се покрива с листо прясно зеле много леко начукано. Прави се докато изсмуче гнойта. За цирей поне страшно много помага. 

# 53
  • Мнения: 8
Някой беше питал за абцес. Много помага, налага се сух хляб напоен с прясно мляко и отгоре се покрива с листо прясно зеле много леко начукано. Прави се докато изсмуче гнойта. За цирей поне страшно много помага.  Благодаря! Ще пробвам, че почва да ми става зле  Sick


# 54
  • Мнения: 2 588
Здравейте, не съм много редовна, но чета всичко всеки ден Laughing
Шерифка, честит празник  bouquet nbirthday newsm67
За хемороиди веднага се сещам за няколко неща:
1. Зелев лист, намазан с мед.
2. Пудра захар
3. Крем Витасин- продават го по аптеките, направен е от смолянски билки. Баща ми е опериран от хемороиди преди 2 години и измаза няколко кутии, беше много доволен Peace По принцип го препоръчват и за всякакви рани.

А за абсцеса - Диди, пробвай с ихтиол няколко дни. Мисля, че няма да навреди и ако се наложи да отидеш на хирург, няма да ти се скара Wink

# 55
  • тук и там
  • Мнения: 11 547
Няма да съм от онези красиви бременни, които имат само корем.

Ще си от красивите бременни,разбира се-просто няма да си от тези коити имат само корем!  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 2 588
Аз също мисля от другия месец да почивам вече. Майка ми е счетоводител и ме посъветва първо да си изчистя отпуската, защото след 2 години има вероятност да изгори, че и без друго всеки ден измислят по нещо ново....Моите колежки са сравнително внимателни с мен, освен това сме 2 бременни в момента на работа Laughing. Аз работя с апарат с радиочестота, а колежката - с лазер и сме спокойни Wink
От няколко дни пия Прегнакеър и спрях Сорбифер-а, че да не се предозирам с това желязо. Тази седмица влизам в петия месец и пак не мога да разбера дали съм качила кг или не newsm78 Половината кантари, на които се меря показват, че не съм мръднала, а другата половина + 1-2 кг newsm78. Смятам да се тегля само по време на консултация, усещам, че походката ми е станала по-тромава, май ми тежи дупето вече hahaha

И последно да си кажа и аз мнението за ФМ - моята АГ е против първия БХС, а аз отидох на своя глава и го направих. После сто пъти съжалих, защото резултата беше много лош и освен това отнесох едно конско и от лекарката. Моята пуска само втори БХС, който при мен беше вече с добри стойности, тя ми направи ФМ и ме прати в друга лаборатория, която не работи с МД в София. Ехографът й е 3Д и мисля, че вижда всичко, а и нищо не е споменавала за други ФМ......Май само аз съм спокойна и не се вълнувам толкова от ФМ, ама то след опита, който натрупах хич не искам да чувам за Темелков, Майчин дом, Терапията и т.н. Laughing

# 57
  • Мнения: 2 588
Няма да съм от онези красиви бременни, които имат само корем.

Ще си от красивите бременни,разбира се-просто няма да си от тези коити имат само корем!  Simple Smile
Аз и корем още нямам като хората Joy

# 58
  • Мнения: 481
Хелия Аз изобщо не съжалявам, че си спестих тези притеснениия около БХС. Не направих нито един. Сега след 2 седмици ще правя само ФМ. Първата пак я пропуснах по преценка и съвет на доктора ми.

# 59
  • Мнения: 1 602
MissBlue, личния ми опит с хемороидите е, че не се прибират съвсем.
Аз след раждането цъфнах като "майска роза" по думите на акушерката. Но след баните с тетра и някакво кремче( не помня името от преди 7 год.) са успокоени и само ги усещам при тоалет без да ме болят или кървят.

Аз направих втория БХС и сега като погледнах резултатите се стресирах малко. Но след малко излизам да ги взема официално и да ги занеса на доктора да ги погледне. От една страна съм спокойна, че му вярвам, ама все пак ми е тревожно на душичката. Иначе снощи усетих мъничето да шава и ми стана едно хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт