Лятото дойде, ноемврийче в жегите расте - Тема 5

  • 24 274
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 77
Добро утро, мами:)
Да се включа и аз в новата темичка.  Heart Eyes
Вчера бях на жк, и на бхс, което неочаквано за мен струваше 70 лв.  Shocked Не че е проблем ама имам чувството, че всичко около мен поскъпва не с дни ами с часове...
Важното е, че док каза, че нямаме ехографски признаци за синдрома... на фм съм чак след 2 седмици, но вече се успокоих. Чухме му сърчицето, искахме да видим и дали имаме или нямаме пишле ама душичката си навряло дупето най-долу и... не показва!  Laughing Срамежливко/ка  Simple Smile
Танита аз съм съм при Бабаков, доволна съм от него за сега и се надявам за напред!  Доста се чака пред кабинета му и за това винаги гледам да си взимам първите му часове, та да не чакам много и въпреки всичко пак има хора преди мен със спешни проблеми, които му са се обадили в последния момент.
Аз за съжаление на това "9 месеца" нямам как да ходя, защото е през седмицата и ако за сега няма проблем да ходя на лекар в работно време, то ако почна и на курсове и за щяло и нещяло, шефа ще писне  Confused
Благодаря за новата темичка! Надявам се да я напълним само с позитивни мисли и прекрасни преживявания:) Хубав ден, момичета:)
П.С. Честит рожден ден:) много здраве и сладки ритничета днес ти желая  bouquet

# 31
  • Мнения: 8
Диди пробвай да сложиш листо от домат,но не го мии и не го мачкай много.Влакънцата на листото изтеглят гнойта и подутината спада.Преди 10 год на мен ми помогна.
Благодаря!   bouquet и това ще пробвам, снощи спах с резенче домат, но за листо не бях чувала  Praynig

# 32
  • Мнения: 80
Диди, аз съм чувала да се слага листо от зеле и то изсмуква гнойта

# 33
  • Мнения: 80
Brymi ти къде ходи на правиш БХС,и час записваш ли си или направо отиваш  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 427
Здравейте пупалани,как сте?Ние сме добре,другата седмица съм на ЖК...нямам търпение да си видя пак футболиста  Hug Благодаря за новата темичка,прекрасна е   bouquet

# 35
  • Мнения: 77
Танита аз бях при Бабаков, който ми измери там каквото трябва да се мери за изследването и ме прати в лицензирана лаборатория, която в случая беше  в същата сграда където е кабинета му, но той каза и други места в Пловдив, които аз не запомних... Важното били до два дена след измерванията с ехограф да идеш да ти вземат кръв. Но на Бабаков сама му казах какво искам, иначе това изследване не се споменава ако не попиташ:) Ама явно е така при повечето жк:)

# 36
  • Мнения: 172
Rendece  bouquet
scherifka, честит рожден ден!  newsm59
Днес съм на ЖК, надявам се да потвърди пола и всичко да е наред. Аз пия магнезии и с него се чувствам доста по- добре, без болки и тежест, вечер ми се втърдява корема, но сравнение в преди, когато все си беше твърд е супер( утре влизам в 17 г.с.) Като цяло се чувствам добре, жегата не ми понася много, краката ми се подуват и пулсират. За сега съм качила половин килограм, дано да вървя с тези темпове, че си имам сланинки от преди да забременея.  Всички, които са в болница да се оправят и излизат бързо.  Simple Smile












# 37
  • Мнения: 172
Rendece   bouquet
scherifka, честит рожден ден!  newsm59
Днес съм на ЖК, надявам се да потвърди пола и всичко да е наред. Аз пия магнезии и с него се чувствам доста по- добре, без болки и тежест, вечер ми се втърдява корема, но сравнение в преди, когато все си беше твърд е супер( утре влизам в 17 г.с.) Като цяло се чувствам добре, жегата не ми понася много, краката ми се подуват и пулсират. За сега съм качила половин килограм, дано да вървя с тези темпове, че си имам сланинки от преди да забременея.  Всички, които са в болница да се оправят и излизат бързо.  Simple Smile













# 38
  • Мнения: 172
Извинявам се за  повторението.

# 39
  • Мнения: 72
scherifka Happy birthday! Да си ни жива и здрава и нека този петък 13 да ти донесе много късмет на пук на суеверията!

didi prokopova много неприятно, не мога да ти дам съвети, сори Simple Smile да се подобряваш бързо Wink

Днес бях на ЖК и потретихме твърдението, че е момченце newsm26
Пишлето и тестисите се видяха супер добре, ММ снима клипче с тел. през цялото време, ей сега го гледах и много се смях пак като му казва, че е 100% мъж с добри размери на достойнството...
Бъбреците се видяха, също така ми направи доплерово изследване за прохосимост на кръвоносните ми съдове към бебси и каза, че "добре го храня".
Ох, много по-спокойно ми е и сега съм в очакване на 17.06 да ходим при Марков за ФМ...

Хубав петък, красавици!  bouquet

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 12
Важното били до два дена след измерванията с ехограф да идеш да ти вземат кръв. Но на Бабаков сама му казах какво искам, иначе това изследване не се споменава ако не попиташ:) Ама явно е така при повечето жк:)
Абсолютно си права и на мен гинеколога не ми го беше споменавал, аз сама си питах за него. Даже според него нямало голям смисъл да ходя, всичко било добре ,млада съм била и така. Ноо, аз си знаех моето изследване ли е трябва да се направи, пък и е по - добре да знаеш ако има вероятност за нещо.

scherifka  честит рожден ден!   bdbaloni

# 41
  • тук и там
  • Мнения: 11 541
Аз вчера ходих на консултация-поговорихме си,прегледа ме,и чухме сърчице.Резултатът ми от БХС ,за комбинирам риск е 1/710-според доктора е добре и не препоръчва амниоцинтеза.За килограмите-аз съм качила 8кг-почти по 3 кг на месец!!!!Доктора ми каза,че не е проблем-освен ,че трудно ще ги сваля след това и че някой жени така са устроени просто-едни качват по 7-8 кг за цялата бременност,други по доста повече-и да внимавам с количествата храна ,тоест да се храня както преди и да не се ограничавам,но и да не увеличавам  много количеството храна.Каза,че високото тегло е проблем,когато има индикации и за висока кръвна захар,високо кръвно др.-при мен няма такива.Миналата бременност-пак беше същото положението с килограмите,тази се надявах да е по-различно,но не би....
На ехограф съм чак на 01.07 Sad
Rendence,благодаря за чудесната тема!Scherifka,ЧРД!Стискам палци за момичетата ,които си очакват резултатите от амниоцинтезата!Хубав ден на всички и приятен уикенд!

# 42
  • Мнения: 1 318
Shirley-Ann, много сладко от страна на твоя колега. Явно или е баща, или си мечтае да стане такъв един ден!  Grinning
Колегата ме подпитва постоянно как съм, какво е усещането, много му се иска явно  Mr. Green
Да се оплача - качила съм 8 кг съвсем неусетно, направо не знам какво да правя... хем гледам да ям плодове и зеленчуци, наблягам на кис.мляко и сиренето... е, вярно че и тестено ми се хапва от време на време, ама не е като да се оливам.  newsm78

Последна редакция: пт, 13 юни 2014, 10:15 от Shirley-Ann

# 43
  • Мнения: 164
добро утро!

scherifka Честит рожден ден! Пожелавам ти здраве и прекрасни моменти и най-големия подарък- ноември!   ura

При мен положението с хемороида се подобрява. Болка почти няма, но за пребиране не може и дума да става, поне за сега. Надявам се др седмица като тръгна на работа да няма зазляване.

В предната тема някоя мама питаше за проблем с червата, че взела сиропче фрут...не знам какво си, но без ефект. Мога да препоръчам при проблемно ходене до 00 сироп Лактолоза МИП- 1 мерителна чашка разтворена в 50мл вода вечер преди лягане и сутринта нещата са ОК. На мен ми помогна и не е проблем да се взима при бременност. И за закуска- плод на гладно и след това 4с.л мюсли+2с.л. овесени трици+ кис.мляко+сладко от смокини. Мисля да запазя този режим до края, че ми е проблем голям.

http://bebemax.eu/index.php?section=ITM&itemid=744 момичета, какво мислите за тази количка? Че се зазяпах напоследък по колички Simple Smile Малко не ми е ясно за какво мога да ползвам чувалчето...имате ли идея?

# 44
  • Мнения: 2 358
Количката е много удобна и здрава, чувалчето се ползва през зимата, пъхаш вътре бебето и слагаш в коша  Wink

Общи условия

Активация на акаунт