AVON само за представители - КАМПАНИЯ 09 - Тема 130

  • 21 712
  • 300
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 37
Новият Фокус за кампания 13 в Русия  тук http://avon-global.ru/zhurnal-dlya-predstavitelej-moj-avon-13-2014/ и каталога тук http://avon-global.ru/katalog-avon-13-2014-smotret-scachat/

Последна редакция: ср, 23 юли 2014, 17:24 от ASTILLA

# 241
# 242
  • Мнения: 805
Моля за насока къде да прочета за ваучерите, при плащане с карта... къде да го търся? Той сам ли ще дойде...  /днес за първи път плащам така.../

# 243
  • София
  • Мнения: 1 731
Моля за насока къде да прочета за ваучерите, при плащане с карта... къде да го търся? Той сам ли ще дойде...  /днес за първи път плащам така.../

Ако питаш за точките, които се събират при плащанията: получаваш sms, че си събрала въпросните точки и в него е даден номерът на ваучера, който трябва да въведеш в сайта на ейвън. Също така това е описано в извлечението, което ти пращат от банката, а можеш да се поинтересуваш и в самата банка.

# 244
  • Мнения: 5 388
Когато натрупаш 1000 лв. платени с мастеркартата, тогава получаваш ваучер.
Вчера получих есемес за ваучер, и в извлечението ми/получавам го на ел.поща/ също е упоменат- най-долу е, в розово каре. Даденият номер се въвежда в сайта - секция Баланс- Плащане с карта- Ваучер- въвеждане на номера - Регистриране.

# 245
  • Мнения: 1 492
Взех си поръчката. Имам два каталога- К11 и 12, защото не бях пускала поръчка 2К. Чантата много ми хареса  bouquet Другите неща са дребни.

# 246
  • Мнения: 805
Благодаря ви... доста далеч съм от споменатата сума... така че... Simple Smile

# 247
  • София
  • Мнения: 747
Аз пуснах една скромна поръчка за 88лв,за да се класирам за комплекта Планет спа  Flutter,хареса ми от следващия каталог една чанта,ама имам време,ще си мисля.

# 248
  • Мнения: 5 037
Момичета да се оплача.Направо съм бясна #Cussing outДнес пуснах поръчка и всичко си беше зелено.Сега си поглеждам фактурата и отново има недостиг.Този път на ТВ X-Series recharge.А и на всичко отгоре има 3 бр. от нея.За нови клинти са ми и как да им обясня,че няма и ще чакат до другият път.Ако беше в червено или жълто поне щях да откажа.Сега може и да не ги искат и се набутвам.

# 249
  • Мнения: 13 868
Момичета да се оплача.Направо съм бясна #Cussing outДнес пуснах поръчка и всичко си беше зелено.Сега си поглеждам фактурата и отново има недостиг.Този път на ТВ X-Series recharge.А и на всичко отгоре има 3 бр. от нея.За нови клинти са ми и как да им обясня,че няма и ще чакат до другият път.Ако беше в червено или жълто поне щях да откажа.Сега може и да не ги искат и се набутвам.

ако имаш изпратено на мейла си потвърждение за направена поръчка и там световара е зелен, можеш да ги откажеш.


Ох пак съм като латерна но какво правят координаторите на ейвън, тяхна работа е да уведомяват представитея в таква ситуация какво може да направи защото правото е на негова страна.

# 250
  • Мнения: 5 037
Да всичко и е-мейла е зелено,за това побеснях.

# 251
  • Мнения: 185
Момичета да се оплача.Направо съм бясна #Cussing outДнес пуснах поръчка и всичко си беше зелено.Сега си поглеждам фактурата и отново има недостиг.Този път на ТВ X-Series recharge.А и на всичко отгоре има 3 бр. от нея.За нови клинти са ми и как да им обясня,че няма и ще чакат до другият път.Ако беше в червено или жълто поне щях да откажа.Сега може и да не ги искат и се набутвам.

Това е много неприятно, най-вече когато става въпрос за нови клиенти. Ходи се  Embarassed и обяснявай на хората защо няма да получат това, което са поръчали.
Напоследък зачестяха грешките - лично при мен два пъти ми разменят продукти /във фактурата едно, а в кашона друго/. Дано занапред всичко се оправи Praynig

# 252
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Аз нали все не искам да се занимавам с Ейвън напоследък, но пък вчера пуснах поръчка. И всичко беше в зелено. От разпродажбата поръчах двете чаши - черна и червена. Дано да са хубави. И пръстен с черни  и бели камъчета си поръчах, защото имам колието и е красиво. Ще си ги направя комплект. Дано всичко да е налично, на зелен светофар бяха продуктите, но фактурата не можах да я отворя и не съм се занимавала повече.

# 253
  • Мнения: 185
Аз нали все не искам да се занимавам с Ейвън напоследък, но пък вчера пуснах поръчка. И всичко беше в зелено. От разпродажбата поръчах двете чаши - черна и червена. Дано да са хубави. И пръстен с черни  и бели камъчета си поръчах, защото имам колието и е красиво. Ще си ги направя комплект. Дано всичко да е налично, на зелен светофар бяха продуктите, но фактурата не можах да я отворя и не съм се занимавала повече.

Чашките са хубави, поне на мен много ми харесала - малки, симпатични...  Wink А що се отнася до пръстенчето и аз исках да си го поръчам, но за съжаление се предлага само размер 6, та в крайна сметка си пуснах колие и пръстен с белите  камъчета /Maryana/

# 254
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Видях, че пръстенчето е най-малкият размер, но въпреки това го поръчах. Е, ако не мога да го извадя от пръста си, да стои там.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт