AVON само за представители - КАМПАНИЯ 09 - Тема 130

  • 21 708
  • 300
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 13 812
Да всичко и е-мейла е зелено,за това побеснях.

вдигаш телефона , обаждаш се на кол центъра, казваш каква е ситуацията  че искаш да ги откажеш заради проспуски в светофарната им система. Питаш каква е процедурата.

ако имаш проблеми пиши тук- ще ги решим.

# 256
  • Мнения: 5 037
Момичета,обадих се обясних как стоят нещата.Казах им,че във фактурата пише,ТВ ще е налична от 24.07,а мен ми  фактурират на 25.07,а тя не е налична.Извиниха се за грешката(щяло да я има от 28.07)и обещаха да ги изтрият.Поне няма да се чудя какво да ги правя после.
Благодаря за помощта  bouquet

# 257
  • Мнения: 150
Здравейте момичета аз имам питане за К 11 става въпрос за стр. 146 до 151 питам за процента на който се смятат за другите които пише с поръчка на друг продукт от брошурата ми е ясно но не съм сигурна и тези предложения ли спадат към същия % благодаря дано сте ме разбрали  Embarassed
и примерно на стр 56 те към фиксираните отстъпки ли са също

# 258
  • Мнения: 185
Здравейте момичета аз имам питане за К 11 става въпрос за стр. 146 до 151 питам за процента на който се смятат за другите които пише с поръчка на друг продукт от брошурата ми е ясно но не съм сигурна и тези предложения ли спадат към същия % благодаря дано сте ме разбрали  Embarassed
и примерно на стр 56 те към фиксираните отстъпки ли са също

Здравей, продуктите от стр 146-151 се смятат с отстъпката с която работиш ; т.е искам да кажа че не са с фиксирана  отстъпка.  стр 56 също се смятат със съответния %

Във фокуса за К11 на стр 13 са посочени продуктите, които са с фиксирана  отстъпка

Надявам се да съм била полезна   newsm03

Последна редакция: пт, 25 юли 2014, 21:16 от avon_lady

# 259
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Полезна си, но, както личи, момичето е наясно, че тук проценти не се цитират. Та, премахни ги от поста си, ако обичаш, и говори за минимален, фиксиран, максимален и подобни.
Благодаря!

# 260
  • Мнения: 185
Полезна си, но, както личи, момичето е наясно, че тук проценти не се цитират. Та, премахни ги от поста си, ако обичаш, и говори за минимален, фиксиран, максимален и подобни.
Благодаря!

Извинявам се, това за % не го знаех. Благодаря за поправката!

# 261
  • Мнения: 150
Благодаря както винаги все има кой да ми помогне,а аз съм наясно защото и на мен сте ми правили веднъж забележка  Laughing Laughing Laughing

# 262
  • Мнения: 37
Аз пък да споделя, че днес пробвах матиращия разкрасяващ балсам BB Solutions.
За мен не матира достатъчно. Кожата ми е смесена, омазнява се предимно в Т-зоната, но цял ден бях леко лъскава. Сравнявам с матиращ фон дьо тен, който наистина матира. Тежък ми е обаче за лятото и си личи в него пудрата при мен. Затова реших да пробвам този ВВ Light. С пудра oil control сигурно ще стои по-добре. Не обичам да трупам много грим в горещия сезон, че като се изпотя и почва да ме сърби кожата под грима. Днес обаче, нямах дразнене от балсама.

За сметка на това харесах спрея за грим. Наистина фиксира и не се размазва нито грима на очите, нито ружа, въпреки жегата. Нямаше събиране по гънките и размазване. Взех го повече от любопитство, но мисля, че ще ми върши работа. Без грим не излизам от къщи и сега в жегата и влажното време ще го ползвам всеки ден.

# 263
  • София
  • Мнения: 4 178
Имате ли впечатления за дезодорантите от стр.145 и най-вече от №2? Какво ще да рече неутрален аромат? Въобще има ли мирис някакъв? Само за него пише, че не оставя петна.

# 264
  • Мнения: 13 812
Имате ли впечатления за дезодорантите от стр.145 и най-вече от №2? Какво ще да рече неутрален аромат? Въобще има ли мирис някакъв? Само за него пише, че не оставя петна.

Аз ги харесвам но определено имат талк вътре и трябва добре да се разклащат преди употреба.Може да оставят следи по тъмни дрехи.
Всеки от тях има слабо изразен аромат определено бих казала неутрален. Аз опитах и трите опредлено цитрусовия ми хареса най-много . А синът ми най ме хареса именно с този с неутралния аромат, казва че съм миришела много хубаво.

# 265
  • София
  • Мнения: 4 178
_re_ge, мерси за изчерпателния отговор. Една колежка се чуди кой да си поръча и обещах да разпитам. Цитрусовия има ли талк? Или само неутралния?

# 266
  • Мнения: 13 812
_re_ge, мерси за изчерпателния отговор. Една колежка се чуди кой да си поръча и обещах да разпитам. Цитрусовия има ли талк? Или само неутралния?


Римарче
Всички имат затова се водят само за подмишници!

# 267
  • София
  • Мнения: 4 178
_re_ge, мерси за изчерпателния отговор. Една колежка се чуди кой да си поръча и обещах да разпитам. Цитрусовия има ли талк? Или само неутралния?


Римарче
Всички имат затова се водят само за подмишници!


  bouquet

# 268
  • Мнения: 78
Скоро свърших точно този дезодорант- ON DUTY - инвизибъл, а сега съм с ролката. Пише,че е неутрален ароматът, но всъщност е много свеж и приятен. Приятно ме учуди,че наистина не оставя бели петна по дрехите.

# 269
  • Мнения: 23
Привет на всички! Аз пък и тази година ще си използвам подаръците от мотивационната програма  - покривалото за шезлонг и охлаждащата чанта. След няколко дни заминаваме за Приморско. Миналата година се фръцках с чехлите и чантата - сините, тази година пак ще ги разходя, но в употреба ще са ми и новите придобивки! Днес пуснах трета поръчка от 10 кампания..... много силна за мен, 11 няма да е толкова силна, и все пак отпускарски период. Поръчах си обеците от офертите ни в сайта, като за цената си са добре - 2,90 лв.
Хайде приятен уикенд и работна седмица! Може да се засечем с някои от вас по плажа!  Hug Laughing

Общи условия

Активация на акаунт