AVON само за представители - КАМПАНИЯ 09 - Тема 130

  • 21 704
  • 300
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 166
Здравейте, имам нужда от малко помощ по К11 Thinking Нощната емулсия от стр.44 мога ли да я комбинирам с рол он от стр.32 Rolling Eyes за да я взема с намалението... Благодаря предварително, спорна кампания на всички Hug

# 271
  • Мнения: 14
Здравейте, имам нужда от малко помощ по К11 Thinking Нощната емулсия от стр.44 мога ли да я комбинирам с рол он от стр.32 Rolling Eyes за да я взема с намалението... Благодаря предварително, спорна кампания на всички Hug

Може да ги комбинираш  Hug

# 272
  • Мнения: 150
здравейте продуктите с фиксиран процент участваха ли към достиганеето на по голям %

# 273
  • Мнения: 14
здравейте продуктите с фиксиран процент участваха ли към достиганеето на по голям %
Да  Wink Те участват във формирането на % .

# 274
  • Мнения: 150
благодаря

# 275
  • Мнения: 284
Успешна кампания момичета! HugАз пуснах поръчката,имах две неща в жълто,дано всичко да ми пристигне Peace

# 276
  • Мнения: 186
Момичета, преди около три седмици видях оферта за ЕДТ Pure O2 ,но важеше за следващия каталог при някаква набрана сума от поръчки от предходния.Как се изразих, дано сте ме разбрали.
Дали вече е влязъл в сила този каталог, силно се надявам да го получа скоро.

# 277
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Наканих се да си взема от новите дезодоранти против изпотяване, обаче не ги виждам в к.11. Открих ги на безумната цена от 6,90 лв. в к.12 и за пореден път си задавам въпроса кой ненормалник би ги купил на тази цена при положение, че във всеки магазин за козметика се намират техни аналози на популярните марки в рамките на 3-4 лева.

# 278
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Синя ... диня ! , офертата е за К11, от 31. 07. е в сила каталога.  Peace

# 279
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Туиг, а в настоящия каталог тези дезодоранти са на уникалната цена 7.90, на стр. 138.  ooooh!

# 280
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Аз в настоящата повече не се меся, че тя вече свърши на практика. Хвърлих око с надежда в следващия, но успяха да ме цапардосат за пореден път. Да си гледат работата. Изгубиха ме за боите, сега са път да го направят и за друга често използвана козметика като дезодорантите и ролките против изпотяване. Отдавна им изневерявам за парфюмите, с шампоаните за коса сме се разделили от години. За все по-малко неща за лична консумация разглеждам каталозите.

# 281
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Туигче, аз говоря за каталога, който почва от утре. Там са на тази цена дезодорантите - 7.90.
 
 А аз отдавна не ползвам ейвънски козметични продукти. Вземам това онова заради мъжа ми и дъщерята. Днес получих кашона си, имам за сина течен сапун. За себе си обаче взех некозметични неща - пръстен и две чаши /за мен и мъжа ми/. Харесаха ми и пръстенът,  и чашите, но очаквах че са по-големи.

 Всъщност, има неща от Планет спа, които харесвам и ползвам. И някои парфюми от серия Тудей. Туй то.

# 282
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Туигче, аз говоря за каталога, който почва от утре. Там са на тази цена дезодорантите - 7.90.

 Peace

# 283
  • София
  • Мнения: 4 178
Аз пък си ползвам много неща. До сега не е имало фал, за да ме откаже.

# 284
  • Мнения: 37
Аз пък си ползвам много неща. До сега не е имало фал, за да ме откаже.
И аз така!

Общи условия

Активация на акаунт