AVON само за представители - КАМПАНИЯ 09 - Тема 130

  • 21 705
  • 300
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 185
Аз пък си ползвам много неща. До сега не е имало фал, за да ме откаже.
И аз така!

 Hug  тук се присъединявам и аз... Успешна кампания на всички! newsm10

# 286
  • Мнения: 5 037
И аз да пожелая успешна кампания на всички.
Питах и в другата тема,но да питам и тук за този продукт.Има ли го изобщо.

# 287
  • Мнения: 13 812
И аз да пожелая успешна кампания на всички.
Питах и в другата тема,но да питам и тук за този продукт.Има ли го изобщо.


Този продукт май отдавна го няма . Имам спомен че вървеше само в комплект с парфюма и дезодоранта когато го въведоха. Сякаш не съм виждала да се предлага отделно.

# 288
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Този лосион на Фърги е възможно да го имам наличен. Ако Шерифка каже, ще го потърся днес и ако го имам, направо ще го подаря. Но май по едно време подарих повечето лосиони, които имам и е възможно и той да е бил сред тях. Сигурна съм, че съм го имала.  Simple Smile

# 289
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Успешна кампания и от мен, момичета!

Аз едва вчера си получих единствената, при това доста скромна, поръчка от К10... Не са ми объркали подаръка за нивото от клуба с по-хубав, нооо... приятно ме изненада фактът, че вместо покривалото за шезлонг намерих в кашоните (да, бяха два, като в единия - изненадата) комплекта от хавлия и чанта в синьо от преди няколко кампании.
http://www.avon.bg/PRSuite/static/bsp/images/C08/5%20best%20offe … /sea-accs_212.jpg

Реших, че това е заменило к-та от охлаждаща чанта и покривало, обаче, в другия кашон, намерих охлаждащата чанта... Та, доволна съм!

# 290
  • Мнения: 5 037
Този лосион на Фърги е възможно да го имам наличен. Ако Шерифка каже, ще го потърся днес и ако го имам, направо ще го подаря. Но май по едно време подарих повечето лосиони, които имам и е възможно и той да е бил сред тях. Сигурна съм, че съм го имала.  Simple Smile
Ако го намериш и не ти трябва,ще си платя.Много ми харесва.Мнго добре попива в кожата и аромата е доста траен.

# 291
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
scherifka , търсих лосиона, но не го намерих. Намерих Treselle и In Bloom. Обаче намерих от същата серия на Фърги дезодоранта и ако го искаш, мога да ти го дам. Не че не мога да го подаря на майка си, или на приятелка, но ако много ти харесва серията и искаш дезодорант, макар че той не замества лосиона, пиши ми и ще ти го пратя. Не мисли за плащане, това няма да го приема в никакъв случай.  Hug

# 292
  • Мнения: 13 812



внимание!

На всички които ще пускат мостри на червила новите да обърнат внимание че има грешка в фокуса и не 10 червила за 1,90 а само 5!!! Грешката е описана във важните съобщения

# 293
  • Мнения: 186
Синя ... диня ! , офертата е за К11, от 31. 07. е в сила каталога.  Peace
Благодаря, значи ще почакам още доста.  bouquet

# 294
  • Мнения: 735
Белята, ей да знаеш благородно ти завидях. Simple Smile
Аз имам покривалото за шезлонг и не ми трябва. Ако го искаш може да го разменим за нещо с теб. Hug

# 295
  • Мнения: 166
Аз днес се записах за новият каталог, пуснах си поръчка,но за жалост чак в понеделник ще и се насладя Confused. Относно планет спа, искам да похваля серията със зелена маслина-уникална е. Искам да попитам с всеки каталог ли има подарък за представители при определена поръчка? Нямам търпение да си получа маската за коса и лице ...и се чудя ще има ли за к11 такъв подарък newsm78

Лека и приятна кампания!!! Hug

# 296
  • Мнения: 114
Пуснах поръчка, мерна се нещо в жълто, но не си направих труда да видя какво е точно. Paulinap, подаръците са понякога обвързани с 1, 2 или 3 кампании, има и различни нива, тук редовно ги обсъждаме, така че няма страшно няма да ги пропуснем. Наистина за тази кампания 11 няма мотивационна с подарък или поне аз не се сещам, ще получим к-та от предишната кампания. Beljata,страхотна изненада  от ейвън, това е по-готин подарък от покривалото. Успешна кампания на всички! Hug

# 297
  • Мнения: 150
здравейте току що си пуснах поръчката и очаквах че ще я получа в понеделник а пише че ще дойде на 5 вторник някой знае ли защо,винаги ги пускам даже петък и понеделник са тук  newsm78

# 298
  • Мнения: 13 812
здравейте току що си пуснах поръчката и очаквах че ще я получа в понеделник а пише че ще дойде на 5 вторник някой знае ли защо,винаги ги пускам даже петък и понеделник са тук  newsm78

Talasamka
минала си в другия ден.
до 13:30 е срокът напускане за деня, след това се трактува за следващия ден, така все едно си пуснала в петък на не в четвъртък.

# 299
  • Мнения: 150
преди малко звъннах казаха че понеделник трябва са са тук дано че вече ми омразна да обяснявам на клиентите защо не са им тук поръчките успешна кампания на всички   bouquet

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 16:39 от talasamka

Общи условия

Активация на акаунт