Споделете 181

  • 65 449
  • 745
  •   1
Отговори
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Ако някой се интересува какво е било в предишното Споделете:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=743806.0;topicrefid=20

# 1
  • Мнения: 4 892
Начи, Андже, споделям, че имало и по-зле от мене. Ти. Толкоз чак накуп не ми се е събирало. Но пък аз много обичам да споделям всичко с близките и съм способна половината свят да въвлека в разрешаването на нещо.
Няма да ви казвам колко хора участваха в акция "преобличане" на едно дебело бебе, изляло си цяла бутилка вода върху себе си насред МОЛ-ски магазин.

Споделям, че днес и аз трябва да стягам багажа за морето. Утре заран потегляме, живи и здрави.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Приятна почивка на стягащите багажи.
Аз да ви споделя, че съм на работа и то цял ден. Tired
Но другата седмица по това време би трябвало да съм вече на хижа в планината.

# 3
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Хич не я виждам като приятна аз. №1 замина вчера на двуседмична езикова практика. Обозначи се, че са кацнали и оттогава ни дума, ни вопъл, ни стон. Статусът й в скайп е на линия, телефонът на класната й не отговаря...ако продължава така цялата почивка, май и боята за коса няма да помогне. #Cussing out

# 4
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз искам почивка... Ама (дано да) няма.

# 5
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Не ща почивки баш сега. От двадесетина дена ставам всяка утрин в 5 и мисля си, че тъй съм най-честит. Аз обичам откраднатите почивки, случили ми се съвсем ненадейно на път, или някъде, дето съм отишъл да бачкам, ама се е забавил с два-три дена материала. Може би защото обичам циганските неща, туй ще да е.

Аз и преди съм ви писал, ама да припомня сапьорско правило за стягане на багаж. Просто е - всеки артикул се дублира с гащи, както правят отчаяните комарджии, когато късметът им вземе полуден. Слагаш пуловер - чифт гащи, слагаш парео - нов чифт, сандали - пак гащи, сапун - също. Практично е. Представяте ли си сапьор с парео?

Един познат днеска ми се оплака из сърце, че много се влошил въздуха в махалата им. Зимъс, вика сутрин нос и гърло са ми запушени; жена ми прибира прането, пък то лъха на катун, и изобщо ще се местя, рече. Цялата работа тръгнала, откакто изнесли електромерите им на стълбове на улицата. Дотогава комин в махалата им рядко пушел, а  през отворените прозорци на къщите им можело да се зърнат местните, хем по потници.
Авантата, освен че в повечето случаи си е чиста кражба, води и до тежки увреди в мисленето, рекох му аз, ама той не се утеши, никак даже.



# 6
  • Мнения: 608
   Точно за теб мислих, Куркума. Викам тоз приятел е забил в градинката, че даже се позамислих време за кое е - кайсии, краставички, пръскане на домат? И аз да кажа - когато се нанесохме в тази кооперация - още дъхнеше на море - от мокрия пясък нанесен по стените й, може би. Нямаше отопление това чудо - няма да забравя първите 2-3 зими седнали децата и ние на акумулиращата печка отгоре кат лястовички на жица. Единия чете вестник, другия рецепти, третия чете по география, последния срича буквара. Ама задружни бяхме - дупе до дупе.  family
 И пак ми казаха хубава новина днес - иде ми да играя сте, ръченица или ирландско от кеф. dance
Андже, нека темата върви по-гладко от деня ти  Hug

# 7
  • Мнения: 4 585

Благоверният на Туиг е добър на триизмерен Тетрис.
Споделям, че от гардероба изпадна стар скелет. Гледам Витошко лале под лупа за маркери за аутизъм.
Стъпва правилно пети - пръсти, с по-раздалечени пръсти. Добре.
Така и не пропълзя. Лошо
Гледа ме в очите. Добре.
Не прави "боц", не показва с пръстче. Лошо.
Гугука негови си думички, общува с деца, обръща внимание на момиченцата. Добре.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 790
След час и нещо отново се насочвам към лекар. Дори не знам дали ще ме приеме, така и не успях да се свържа с него по телефона. Искам да ми даде едно за мазане, друго за пиене. И това да е.

Вук, децата са различни ти и сам го знаеш. Здрав е Витошко лале, ехееей какъв мъж ще стане.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 790
След час и нещо отново се насочвам към лекар. Дори не знам дали ще ме приеме, така и не успях да се свържа с него по телефона. Искам да ми даде едно за мазане, друго за пиене. И това да е.

Вук, децата са различни ти и сам го знаеш. Здрав е Витошко лале, ехееей какъв мъж ще стане.

П.п. Видяхте ли горе вдясно - днес е световен ден на НЛО! Честит ни празник, викам аз!

Божке, мноу съм зле  ooooh!

# 10
  • София
  • Мнения: 177
Днес си купих "Малък речник на остарели и редки думи". Голям кеф, не мога да се откъсна от тая книжка. Оказа се, че съм доста неука откъм остарели думи, но... по-добре късно, отколкото никога. Я да ви препитам аз, да се видите вие на какъв хал сте.  Sneaky

обхождане - възпитание
клекавици - крака
обнищен - духовно обеднял - А?! Каква дума само!
бръв - мост от дървесен ствол
обнемам - обгръщам
мироточец - сладкодумец
ихтибар - уважение

Край на теста. Оценките си ги пишете сами.
Саня, обозначи се, ако обичаш, да не те мислим.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Обознач!  Grinning Докторът набързо ме претупа и не ми даде - ни за мазане, ни за пиене. Сега се чудя накъде да хвана.  ooooh!

# 12
  • Мнения: 86
В градинарския вихър, който ме върти не ми остава време за споделяне...
Но ми и толкова приятно да ви чета в откраднатите от съня ми минутки  Hug-тук е спокойно и уютно като под бабиния юрган в зимна вечер.

# 13
  • Мнения: 608
тук е спокойно и уютно като под бабиния юрган в зимна вечер.


Ей това го запомням одма!! Много ми харесва!
Гюлфия, само една дума - обнемам и то защото от руски - обнимаю-прегръщам.
Купих си гердан с дървени търкалца в три цвята море - тюркоаз, онова особено зелено и тъмно-синьото на дълбокото. Да беше мама жива - щях да я усмихна. Аз и гердан  Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 1 783
Бебето спи, Пътуващия спи, другите деца сигурно спят, само на Имелда не и се спи. Вятър бие в прозорците и изостаналите по върха на черешата сухи плодчета се учат да летят. Нямам нищо за споделяне.
Една нощна пеперудка каца по мен, досажда ми и ме гъделичка. Не се и надявам да ме мисли за цвете, по -скоро и пари лап-топът и за това ме предпочита.

Последна редакция: пт, 04 юли 2014, 02:11 от Имелда Маркос

Общи условия

Активация на акаунт