Лятото си е в разгара-ноемврийчето с ритници ни дарява - Тема 6

  • 26 238
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 276
Rendence, големи благодарности за отделеното време за новата тема!   bouquet  bouquet  bouquet

Ще се организираме да те отменим за следващите, особено мамите, които не ходим на работа, може да си позволим да отделим време.

Нашето бебче вече доста осезаемо си ме подритва по няколко пъти на ден и все е на различно място, футболистче ще е май. Аз докато се оплаквах, че не го усещам, сега вече често напомня за себе си.

Успех на мамите, на които им предстоят важни прегледи и изследвания и приятно изкарване на тези, които отиват на морето. Може да пратят после малко пясък и морска вода.  Laughing

# 16
  • Мнения: 126
Честита тема и от мен! Благодаря на ренденс  smile3525 Само хубави новини и емоции!

# 17
  • Мнения: 172
Ренденце, хиляди благодаряности за прекрасно оформената тема.  bouquet
Мен втори ден ме побъркват хормоните и не спирам да рева, такава депресия ме е налегнала, надявам се скоро да мине преди да съм се побъркала и всички около мен също.

# 18
  • София
  • Мнения: 459
  bouquet за новата тема.
Само гол запис от мен.
И чакам Цветка да се "обади"...

# 19
  • Германия
  • Мнения: 511
Запис и от нас! Аз вчера бях на извънреден преглед,  защото имах зацапване, доста се стреснах,  но намаля и до прегледа даже изчезна.  Всичко е наред, няма скъсяване, няма отлепване, каза само да не се преуморявам.
На 11.07 съм на ФМ, чакам да мине и да стягяме багажа за БГ.
Успех на всички мами с притеснения  Praynig

# 20
  • София
  • Мнения: 616
Честита нова тема и от мен и благодарности на Рени! Simple Smile
И аз стискам палци, всичко с Цветка да е наред и скоро да се похвали с хубави новини! Моите резултати от амниоцентезата са готови и Слава Богу, ще си имаме здраво момиченце  Praynig
За мамите, които имат проблем със запека, има микроклизми, които са за бебета и могат да се ползват от бременни:
http://afya-pharmacy.bg/product/4039/melilaks-pediatrik-mikrokli … tsa-6br-h-5g.html
http://apteka.framar.bg/30024847/%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%BA% … -5-%D0%BC%D0%BB-3

А една мама питаше за Лактобацили - аз съм ползвала тези глобули и бях доволна:
http://afya-pharmacy.bg/product/264/laktazhin-lactagyn-vag-kaps-h-10.html

Дано съм била полезна на някой!  Wink

# 21
  • Мнения: 231
Честита нова темичка! Благодарим Ренденце. AnnI_88, колко нисък ти е хемоглобина? Моят преди седмица и нещо беше 117, сега в болницата ми пуснаха и беше 108. В петък съм на ЖК и ще видим какво ще ми изписва. sunny_kid , поздравления за добрите новини. Стискам палци на цветка и чакаме включване с добри новини.
Някой беше питал за общуването с бебето. Аз му говоря доста отдава, въпреки че знам, че тепърва почва да чува, но и енергията която предаваме е важна. Мисля да си купя някоя хубава детска книжка и да започна и да чета  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 628
Ето ме и мен в новата тема Hug
Ренденце, отново благодарности за прекрасното оформление!  bouquet
Нека бъде пълна само с хубави новини Peace !

# 23
  • Мнения: 240
   Честита ни нова темичка, мамчета !
  Ренденце  Hug благодаря !
  Аз снощи сънувах гадорий. Напоследък около мен се случват разни глупости, а аз приемам нещата доста навътре. Май е време да си науча урока и да започна да мисля повече за себе си.
  Иначе макар че ми е втора бременност, все още не усещам ритници, само леко погъделичкване.

# 24
  • Мнения: 80
Dobro ytro mami  Heart Eyes
Nie i dnes sme ot ranobudnite. V 4:30 nqkade takav ritnik poluchix che otvotix ochi i si se zaxilix samichka Grinning Grinning Grinning Grinning (sori che ne pisha na bg ama na tela nqmam)
Lek i spored den da vsicki i da ima mn ritnici za vsichki mamita Wink

# 25
  • Мнения: 427
Здравейте пупалани,как сте?Благодаря за новата тема   bouquet Ради беше болна миналата седмица и си беше вкъщи,3 дни с  Ill само спеше милата,а като е будна все да я гушкам,ама мина.Иначе с бебко всичко е ОК.Мами,мислихте ли за име?Ние почти сме го измислили,ама....Мисля от 7 месец да се отдам на леки покупки вече...

# 26
  • Мнения: 222
Добро утро и от мен рано,рано!  Laughing
blueyed,сега беше 94,а на предното изследване  също като твоя 117 и не знам защо така изведнъж падна. Сега изследването вчера е само за запасите от желязо в организма,тъй като вече го приемам и на лекарства и ако ми пуснат на кръвта нямало да отчете вярно и така. Дано да се вдигне,че четох тука за някакви анемии...ама спирам да чета преди да съм си вкарала някой филм Grinning
И аз станах толкова рано заради бебо.Уж само ходих да пишкам преди 1 час,ама малкият футболист реши,че ще раздава ритници.Е,разсъних се и явно няма да спя повече hahaha И без това към 9 и нещо тръгвам за лекция в МоЛ-а с другите мами  Hug
emsi4ka,аз и преди съм казвала-ние сме избрали буквата на свекъра "М",но още се колебаем между няколко имена. Аз на покупки мисля да се отдам към края на август-началото на септември Simple Smile
Успешен и усмихнат ден на всички Simple Smile

# 27
  • Мнения: 164
добро утро и от мен!
Темата е чудесна! Благодаря на rendence!
В предната тема някоя мама питаше за пренатал. Аз го пия, на обяд след храна. Малко са ми големички и ми миришат гадно, но освен това нямам никакви други оплаквания от тях-добре ми понасят. Доки каза, че може и през ден да се пият, ама аз всеки ден ги зобам Simple Smile
Ани, да споделите после впечатления от лекцията!
Снощи и аз не успях да спа добре. Като станах в 3 до 00 и после до към 5 съм се въртяла и съм заспала, и като звънна алармата,едва гледам. А и едни глупости сънувам Sad
Онзи ден сутринта май усетих ритник-под пъпа, доста силничък....ама дали беше ритник или нещо друго  newsm78 Всички ми казват, че първо се усещат балончета, ама аз такива не съм усетила или поне не съм им обърнала внимание. Много искам да го усетя бебо, ама ....
Хубав ден на всички и да напълним темата само с хубави новини! Радвам се за хубавите новини от аминото и дано всички резултати от амино да са все хубави!

# 28
  • Мнения: 31
Rendence впиши ме и мен за да не стои празна датата 27.11, очакваме момченце и ми е второ детенце. Много полезни неща научавам от вас мами, а и ви чета с интерес всеки ден,макар че рядко пиша  Peace

# 29
  • Мнения: 31
Забравих да ви кажа,ако се сещате за по-интересни имена за момченца с буквата "К" давайте предложения,че нещо не можеме да му харесаме име на пича. Лек ден на всички мами.

Общи условия

Активация на акаунт