Родата му при нас в чужбина!!!

  • 16 157
  • 168
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 931
     
Според мен родата ще се ослушва тази една седмица и ще чакат да ви мине.
     Нана и годеникът й, като обичливи син и снаха, ще се включат активно в търсенето на ново жилище за родителите. А после и в преместването. Все пак хората са в чужбина, нуждаят се от помощ за да се установят, кой ако не синът и снахата да им помогнат?  Laughing

# 121
  • Мнения: 33
Преди малко се чух с Моя, звучеше много тъжен, най-вероятно думите на майка му са го трогнали.
Имам 1бр. Свекърва за постановки, сериали и сплашване на малки и големи, някой желаещ?

# 122
  • Мнения: 33
     
Според мен родата ще се ослушва тази една седмица и ще чакат да ви мине.
     Нана и годеникът й, като обичливи син и снаха, ще се включат активно в търсенето на ново жилище за родителите. А после и в преместването. Все пак хората са в чужбина, нуждаят се от помощ за да се установят, кой ако не синът и снахата да им помогнат?  Laughing

Ааа Хърмаяни, не позна! Снахата я няма в тоя филм вече!

# 123
  • Мнения: 2 931
     Нана, пошегувах се в горния пост, иронизирах ситуацията. Но наистина смятам, че за да не излязат с изпълнения "ама няма подходящо, ама далече е, ама трудно е", трябва да се включите в проучването за жилище. Докато го правите, не е задължително ти да комуникираш с тях. Показвай на мъжа си подходящите квартири. (Предполагам, че е възможно да се търси по Интернет).
   

# 124
  • Мнения: 8 932
Нана, на твое място бих се включила в намирането и преместването, защото те иначе могат още половин година да търсят безуспешно  Wink

# 125
  • Мнения: 1 383
Тя иска да каже,както аз вече казах,да им съдействате по-бързо да се изнесат от вас. Laughing

А Милото щом звучи тъжен то ти довечера като си легнете прояви инициатива да се почувства обичан.... и всичко ще е ОК.  loveuuu  
 

# 126
  • Мнения: 33
Разбрах иронията Grinning Всъщност сестра й е тук, за коята казва, че много неща направила за нея. Тя да им помага, щом нашата помощ казва е била никаква. А с хора, които открито показват, че ме мразят няма какво да говоря.

# 127
  • Мнения: 1 383
Охоо и сестра и дошла  Shocked-еее ,вече нямам думи. #Cussing outА кога се очаква и мъжа на сестра и да цъфне?В тая дядова ръкавичка няма въздух за вас.

Да ти се махат от главата по-най-бързия начин всички-използвачи.... #2gunfire

# 128
  • Мнения: 8 932
Абе, какви са тези помощи, какво е това чудо  Rolling Eyes
Големи хора са, да се оправят

# 129
  • Мнения: 33
Сестра й беше пред развод, когато ревливата ми свекърва ни примоли да я вземем, защото щяла да се самоубива, това се случи преди 3 години. Взехме я, няколко месеца при нас, намерих и работа и тя отдели. После прибра мъжа и детето си тук и все по-рядко взе да се обажда, предимно като има проблем.
Още като чу, че свеки ще идва ме предупреди, че многи ядове ще имам с тая жена. Оказа се права.
Само дето сега и двете от скука мен обсъждат.
Чудо!!

# 130
  • Мнения: 13 800
 Joy вие пък! Лелята вероятно отдавна е установена там. Може дори момчето да е отишло с нейна помощ първоначално. Лошо няма, и чужди хора си помагат в чужбина, какво остава за роднини. Но помощта е до време и си има някакви граници. Техните близки отдавна са ги прекрачили. С мълчаливото съгласие на Нана и приятеля й. Сега каквото и да направят двамата, колкото и тактично и умерено да подходят, няма начин да не излязат лоши. Трябвало е да се поставят ясни условия още в самото начало. Или поне някъде първите месеци, когато се е видяло накъде се развиват нещата. Сега хората свикнали на безплатна квартира, евтина храна и почти никаква грижа за дома, трудно ще преглътнат изгонването.
ПП. После ще се върнат у нас и ще разказват колко е хубаво в Англия - пари лесно се печелят, всичко е супер евтино, може много и бързо да се пести, за една година са си изплатили кредитите, че и кеш спастрили... Mr. Green

Заема за кола поне си искайте. Те, че друго няма да ви върнат, няма, поне това. Вероятно не е малка сума.

ПП. Опс, не било точно така. Но поне бързо се е отделила жената. Точна е била.
Вие вероятно затова и сте се подвели, че със свекърите ще бъде същото.

Малко на латиносериал ми заприлича историята.

# 131
  • Мнения: 2 494
Нана,щом е тъжен мъжът ти очаквай цяла седмица майка му да му мрънка на главата,но ти не отстъпвай.Вече чувам песента "жертвената майка и неблагодарния син" Той може да обича майка си и в друга къща. Няма да ви е лесно ,докато  се изнесат,но си заслужава. Пък и точно сега ще може да разбереш дали мъжът ти държи на теб . Всяко ново семейство трябва да се отдели от родителите си /не само физически,но и във всякакъв аспект/ и да си гради неговия си живот и в същото време пак може да поддържа  нормални взаимоотношения с близките си. Но всяка жаба да си знае гьола.
И още нещо-да не ти пука кой какво говори за теб.Всяко чудо за три дни.

# 132
  • Мнения: 33
Vilian1, гледам зълвата се е развилняла из Фейсбук с постове от рода на:
"Някои хора съществуват само, защото е незаконно да ги застреляш"  и
"Гледаш го куче - мърляво, проскувано, а в очите човек. Гледаш го човек наконтен, издокаран - в душата Помяр!"

 bowuu

# 133
  • София
  • Мнения: 500
Vilian1, гледам зълвата се е развилняла из Фейсбук с постове от рода на:
"Някои хора съществуват само, защото е незаконно да ги застреляш"  и
"Гледаш го куче - мърляво, проскувано, а в очите човек. Гледаш го човек наконтен, издокаран - в душата Помяр!"

 bowuu
Еййй тва ми е любимо ,като ги мъчи нещо такива хора и ФБ е мястото ,да знаете!!! То не са постове от типа "Получавам еди каква си заплата ,как се живее така?" ...то не са любовни терзания ..ужас!  Laughing

# 134
  • Мнения: 2 931
     Нана, защо си го причиняваш? Не чети инфантилните писаници, подходящи за лексикон на шестокласничка.  Всяка реакция от твоя страна само ще им достави удоволствие, ще ги радва че са те жегнали. Зарежи Фейсбук за няколко дни, можеш да оцелееш без него.

Общи условия

Активация на акаунт