Парфюмни размисли и страсти - 182

  • 55 638
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 658
Кой е последният парфюм на първия ред показани алдехиди? Ако е това, което си мисля, днес се обзаведох с алдехид. Иначе не знам кой парфюм към коя група принадлежи, съвсем съм боса. Blush Май ги харесвам, като чета.... newsm78
Точно твоят е, Ън Simple Smile Заради теб го включих и много се изкушавам да се сдобия и аз с него, защото алдехидите са ми много на сърце.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 810
Я да се завърна в редиците.  Hug

# 17
  • Мнения: 178
Ести е божествен, прилича на Y, прилича на Рив Гош и на Шанел 19. Получавала съм комплименти от хора, чието мнение много ценя, като съм била с него. Че на всичкото отгоре е достатъчно ретро и достатъчно нескъп за да сте сигурни, че снобарки с много кинти никога няма да носят същия. Laughing

Атти, много любимци имам в тези на картинката  Heart Eyes плюс няколко, които не разпознавам и пробвам да отгатна. Супер начало на темата.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 658
Признавам (то не е тайна за повечето пишещи тук), че на тема алдехиди съм силно пристрастна, даже все по-силно затъвам Simple Smile Картинките от първия пост са на мои големи, ама най-големи любимци, част от тях имам, останалите ги искам с предимство пред останалите в уиш-а. Ще пиша малко по-подробно, като получа малко свободно време.

Клеми, добре завърнала се  Hug

# 19
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
Благодаря за новата свежа темичка  Hug

Преди време някой ми е споменавал, че сапуненото в парфюма идва от алдехидите и видя ли ги в пирамидите - бягам далеч  Hug Сега ми се струва, че май не е добре толкова да се обобщава  newsm78

Мисля, че дори в някой от любимците ми има алдехиди ниско, но кой беше парфюма и какви са - не мога да кажа, трябва да прегледам  Blush

Тези дни открих много интересен за мен аромат - богата ягодова купа със сметана  Blush Толковиа ярки ягоди и креместо  Blush

И още нещо интересно за мен - виолетки с горски треви, билки ....особено, свежо, без захар  Blush

# 20
  • Мнения: 17 546
Я да се завърна в редиците.  Hug
Е, време беше! Heart Eyes Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 2 512
Ести е божествен, прилича на Y, прилича на Рив Гош и на Шанел 19. Получавала съм комплименти от хора, чието мнение много ценя, като съм била с него. Че на всичкото отгоре е достатъчно ретро и достатъчно нескъп за да сте сигурни, че снобарки с много кинти никога няма да носят същия. Laughing


 newsm10 newsm10

# 22
  • Мнения: 8 471
Тъкмо днес съм на алдехидна тематика - Citizen queen. Което изобщо не значи, че по принцип ги харесвам, по-скоро е изключение.
Атти, благодаря ти за новата тема!  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 338
Благодаря за темата  Simple Smile Аз не се разбирам хич с алдехидите..


Тези дни открих много интересен за мен аромат - богата ягодова купа със сметана  Blush Толковиа ярки ягоди и креместо  Blush

Мога ли да попитам кой е този ягодов аромат? Simple Smile

# 24
  • Germany
  • Мнения: 1 581
След ужасяващата градушка, която преживях в центъра, се прибирам и надничам в любимата ми тема, за да установя, че там ме очаква най-ужасяващата ме парфюмна съставка - алдехидите ooooh!
Атти,   bouquet, беше ми много интересна информацията, която си подготвила за алдехидите, обаче нищо подобно не усещам аз. Като подуша алдехид и заставам на нокти, дъхът ми спира, стомахът ми се свива и се боря за въздух като удавник, без изобщо да преувеличавам. Върху мен алдехидите не стоят красиво, напротив, превръщам ги в мирис на домашен сапун, ама от най-най-простия, допълнен от аромата на стара баня, боядисана с блажна боя Sick
Най-ужасяващите алдехиди усещам в Шанел №5 ЕДП и в Джон Галиано ЕДП, от тези направо ми секва дъха. Усещам ги винаги гадовете Mr. Green и ме държат на разстояние.
Единствените алдехиди които понасям за момента в парфюм са тези в Градската кралица. Сигурно, защото се водят "модерни алдехиди" Mr. Green, това обаче не значи, че не ги усещам и че ги харесвам Naughty. Тук алдехидите не са домашен сапун, а лак за коса от соц. фризьорски салон. За щастие толкова бързо отминават и парфюмът се превръща в такава красота, че се чувствам готова да понеса болката от алдехидите, за да изпадна в парфюмната нирвана от базата Heart Eyes Леле, прозвучах като мазохист в последното изречение Mr. Green

# 25
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
I walk alone  Hug разбира се  Blush ягодите са това http://www.fragrantica.com/perfume/Vera-Wang/Pink-Princess-18279.html

# 26
  • Мнения: 7 161

Единствените алдехиди които понасям за момента в парфюм са тези в Градската кралица. Сигурно, защото се водят "модерни алдехиди" Mr. Green, това обаче не значи, че не ги усещам и че ги харесвам Naughty. Тук алдехидите не са домашен сапун, а лак за коса от соц. фризьорски салон. За щастие толкова бързо отминават и парфюмът се превръща в такава красота, че се чувствам готова да понеса болката от алдехидите, за да изпадна в парфюмната нирвана от базата Heart Eyes Леле, прозвучах като мазохист в последното изречение Mr. Green

Нещо подобно се бях засилила да пиша, след като така върло ги отрекох преди малко.

# 27
  • Мнения: 2 045
Атти,за новата тема   bouquet
Бягам далеч и аз от алдехидите,почти колкото и от туберозата  Mr. Green
Имам нова любов,Jour d`Hermes Absolu ,чакам с нетърпение намалението в Дъглас да си взема поне 50-тица.Тествах го вече няколко пъти и съм абсолютно сигурна,че го искам .Много се притеснявах да не се появи призрака на Кели Калеш(драно говедо),които усещам във почти всички Градини(без Средиземноморските,той е прелест за мен,без печени чушки и туршии) и Жур включително.

# 28
  • Мнения: 214
Влизам просто, за да споделя, че има ужасно много неща, които ми се носят, но се притеснявам от реакциите на околните.  Confused
Искам да се полея с Greene Street, от който ми попадна количество, но не ми се гледат сбърчени носове.

# 29
  • Мнения: 8 848
Кой е последният парфюм на първия ред показани алдехиди? Ако е това, което си мисля, днес се обзаведох с алдехид. Иначе не знам кой парфюм към коя група принадлежи, съвсем съм боса. Blush Май ги харесвам, като чета.... newsm78
Точно твоят е, Ън Simple Smile Заради теб го включих и много се изкушавам да се сдобия и аз с него, защото алдехидите са ми много на сърце.

Мерси! Мисля, че заслужава да се пробва, цялото семейство се напръска и сега всички миришем на него. Joy Цената е съвсем скромна, но предупреждавам, че аз не го харесах много като млада, предполагам, че и сега няма да се харесва на тези под средна възраст.... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт